Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Sonny™ 22-02-10 09:58

Re: Ramnicu Sarat
 
vreau si eu sticker vineri...:)

johnsonxxl 22-02-10 10:10

Re: Ramnicu Sarat
 
and me :D:D:D

Fast_wheels 22-02-10 10:23

Re: Ramnicu Sarat
 
Deci....sa fim vorbiti de pe acum.Cati vor vineri parasolar+stiker ? Sa dam comanda inainte.

GrOzOy 22-02-10 10:24

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai cat costa ambele ?

Fast_wheels 22-02-10 10:28

Re: Ramnicu Sarat
 
20 RON. Dar mai intai trebuie sa ne cunoastem si noi.Dupa aceea vorbim.

johnsonxxl 22-02-10 10:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3111782)
20 RON. Dar mai intai trebuie sa ne cunoastem si noi.Dupa aceea vorbim.

noi ne cunoastem :))

GrOzOy 22-02-10 10:38

Re: Ramnicu Sarat
 
Poate ajung pe 26 si o sa ne cunoastem :) !

Fast_wheels 22-02-10 10:39

Re: Ramnicu Sarat
 
:)) Altceva nou ? Ma...tot nu mi-ati spus.Vrea careva din Focsani parasolar pentru vineri ?
Grozoy: Te asteptam !

Sonny™ 22-02-10 10:39

Re: Ramnicu Sarat
 
noi ne cun...eu vreau sticker....20 de lei...am inteles...eu si jhonson comanda;)2 pana acu...;)

GrOzOy 22-02-10 10:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3111820)
:)) Altceva nou ? Ma...tot nu mi-ati spus.Vrea careva din Focsani parasolar pentru vineri ?
Grozoy: Te asteptam !

Nu cred ca o sa pot sa ajung ca am niste prb si nu pot lua masina ! Vedem noi cum facem :P !

johnsonxxl 22-02-10 10:42

Re: Ramnicu Sarat
 
da ma deocamdata pentru 2 masini atat.. restu' care vor o sa se stabileasca atunci ;)

pompierul atomic 22-02-10 15:30

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3111825)
Nu cred ca o sa pot sa ajung ca am niste prb si nu pot lua masina ! Vedem noi cum facem :P !

poti veni si pe jos...:lol:

bz51zid 22-02-10 16:50

Re: Ramnicu Sarat
 
nu va aruncati aiurea inaite acest k un club nu inseamna numai un parasolar si un stiker e ceva mai mult implica niste reguli si niste cerinte asteptati mai intai sa ne cunoastem si sa vedem cu cine avem de aface ,cine stie poate nu putem fi compatibili sau poate k nu avem cu ce...(acest club vreau sa insemne pasiune nu doar fala k fac parte dintr-un club)mai bine 5 si pasionati decat 15 "stok'' si cu parasolar ASA K TE ROG FAST SA NU TE GRABESTI parasolare se pot face orcand iar deciziile le vom lua impreuna

Fast_wheels 22-02-10 18:19

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 3112831)
nu va aruncati aiurea inaite acest k un club nu inseamna numai un parasolar si un stiker e ceva mai mult implica niste reguli si niste cerinte asteptati mai intai sa ne cunoastem si sa vedem cu cine avem de aface ,cine stie poate nu putem fi compatibili sau poate k nu avem cu ce...(acest club vreau sa insemne pasiune nu doar fala k fac parte dintr-un club)mai bine 5 si pasionati decat 15 "stok'' si cu parasolar ASA K TE ROG FAST SA NU TE GRABESTI parasolare se pot face orcand iar deciziile le vom lua impreuna

Am specificat: "sa ne cunoastem"

pompierul atomic 22-02-10 18:57

Re: Ramnicu Sarat
 
sper ca si bosorogii cu apucaturi infantile au loc pe langa voi ...
SI ...bagati la cap ce spune ZID ca ,stie el ce zice

cozmin23 22-02-10 19:03

Re: Ramnicu Sarat
 
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?

Fast_wheels 22-02-10 19:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3113284)
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?

Stim stim....Aceasta este o filiala a clubului din Bucuresti.

pompierul atomic 22-02-10 19:05

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3113284)
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?

MA SCUZI-bine ca esti tu destept

cozmin23 22-02-10 19:10

Re: Ramnicu Sarat
 
bun atunci,bv voua si edi ciocu mic ca nu am zis in nume de rau

pompierul atomic 22-02-10 19:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3113309)
bun atunci,bv voua si edi ciocu mic ca nu am zis in nume de rau

iar eu am glumit !
te atacasi ?!?!? nu-i cazu

bz51zid 22-02-10 19:27

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
cozmin23 :credeai ca suntem asa nebuni sa furam un nume de club
acesta este o filiala a clubului din bucuresti ,acestea ne vor sprijini in toate initiativele pe care le vom avea vor veni periodic la intrunirile noastre si sper k si noi la ei imformatii gasesti si aici www.sr-club.ro iar acestea sunt membri din buc printre care si eu

cozmin23 22-02-10 19:30

Re: Ramnicu Sarat
 
eu nu am zis in nume de rau,ma bucur ca sunteti afiliati la un club mai mare pt ca asa se va putea auzi mai repede de voi.succes in continuare

bz51zid 22-02-10 19:33

Re: Ramnicu Sarat
 
saitu da e in constructie pt ca am vrut ceva mai diferit dar vezi k forumul e functional , si chiar nu te iau in nume de rau ,ma bucur k sa ridicat aceasta problema k sa nu se inteleaga gresit ;)

GrOzOy 22-02-10 21:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3112586)
poti veni si pe jos...:lol:

Sigur ca da :shock: ! Ai venii 5 km pe jos (eu stau in topliceni :o )??? Hai lasa ca ne vedem noi alta data ! Numai bine , baieti !

pompierul atomic 23-02-10 11:01

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by GrOzOy (Post 3114192)
Sigur ca da :shock: ! Ai venii 5 km pe jos (eu stau in topliceni :o )??? Hai lasa ca ne vedem noi alta data ! Numai bine , baieti !

permisul nu-l ai de mult
cu ce veneai in rm ,inainte ?nu trebuie sa iei ce am zis cu rautate ;eu ma refeream la faptul ca nu masina este totul la asemenea intalniri ;imi cer scuze daca te-am ofensat dar,mersul pe jos nu e o rusine si face bine la siluieta

Zbiu 23-02-10 16:59

Re: Ramnicu Sarat
 
vreau si eu 1 stiker . dar.... de bani astia il si lipesti domnu fast_wheels...ok????

GrOzOy 23-02-10 17:04

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by pompierul atomic (Post 3115425)
permisul nu-l ai de mult
cu ce veneai in rm ,inainte ?nu trebuie sa iei ce am zis cu rautate ;eu ma refeream la faptul ca nu masina este totul la asemenea intalniri ;imi cer scuze daca te-am ofensat dar,mersul pe jos nu e o rusine si face bine la siluieta

Nu am spus ca ai zis cu rautate ci doar ti-am /v-am spus ca nu pot ajunge ca n-am cu ce ! Autobuzul circula pana la ora 8 si in weekend pana la 7 iar voi am observat ca va strangeti de la ora 9 incolo ... deci ?:| ! Stiu ca nu trebuie neaparat masina ca nu sunt facut in masina dar mai sunt si situatii cand chiar nu se poate :x ! Ei lasa ca vad eu cum fac poate ajung vineri :P ! Numai bine

Fast_wheels 23-02-10 17:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Zbiu (Post 3116399)
vreau si eu 1 stiker . dar.... de bani astia il si lipesti domnu fast_wheels...ok????

Ce stii sa faci de stikerul ala ? =))

Zbiu 23-02-10 18:49

Re: Ramnicu Sarat
 
ma uit la tine cum il lipesti...

bz51zid 23-02-10 21:52

Re: Ramnicu Sarat
 
zbiu stiu k ne cunoastem de mult timp dar stikeru ala inseamna niste obligatii:
-CLUB
-regulament
-intalniri obligatorii(o data pe luna intr-o anumita data aleasa de mine sau in fiecare vineri)
-delasari in tara la diferite evenimente
-cotizatie pt imaginea si deplasarile clubului nostru

PS1:
ORCINE CONSIDERA K NU POATE ACESTEA DE MAI SUS POATE SA ISI FACA PARASOLAR CU ORCE VOR IEI DAR NUMAI CU SOUTH'S RACERS NU ACEST CLUB ARE ACTE SI E INREGISTRAT asa k sper sa intelegeti k vrem ceva mai mult de la acest CLUB nu doar o adunatura de prieteni kre au masini

PS2: PT CEI DIN CLUB PRIMA DEPLASARE: 4TUNING DAYS

pompierul atomic 24-02-10 19:53

Re: Ramnicu Sarat
 
hai mo baieti ...!daca BOSS a fost un pic mai "aspru" in mesajul anterior ,nu inseamna ca nu mai postam nik .
are dreptate si vb din experiente anterioare .
DAR hai sa facem facem o tira de galagie peacilea pe forum....!!!!!!!!!

GrOzOy 24-02-10 21:25

Re: Ramnicu Sarat
 
Deacord :> !


App , face cineva din Ramnicu Sarat parasolare personalizate??? As fi interesat sa imi fac unul :) !:-P

Fast_wheels 24-02-10 22:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Prea multa galagie !! Azi am devenit LOW (sa moara edi si lupu de "limbajul" meu de gretos )

Fast_wheels 24-02-10 22:40

Re: Ramnicu Sarat
 
face ,face....Baiatu ala cu vectra gri cu capota negru mat.Are nr GKO (parca)

Zbiu 25-02-10 14:28

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 3117408)
zbiu stiu k ne cunoastem de mult timp dar stikeru ala inseamna niste obligatii:
-CLUB
-regulament
-intalniri obligatorii(o data pe luna intr-o anumita data aleasa de mine sau in fiecare vineri)
-delasari in tara la diferite evenimente
-cotizatie pt imaginea si deplasarile clubului nostru

PS1:
ORCINE CONSIDERA K NU POATE ACESTEA DE MAI SUS POATE SA ISI FACA PARASOLAR CU ORCE VOR IEI DAR NUMAI CU SOUTH'S RACERS NU ACEST CLUB ARE ACTE SI E INREGISTRAT asa k sper sa intelegeti k vrem ceva mai mult de la acest CLUB nu doar o adunatura de prieteni kre au masini

PS2: PT CEI DIN CLUB PRIMA DEPLASARE: 4TUNING DAYS

cred ca ma pot sa ma descurc.sau zrezi ca nu sunt in stare sa fac si eu ceva deplasari(pt ca am dacie)

bz51zid 25-02-10 17:06

Re: Ramnicu Sarat
 
crede-ma ca te cunosc si stiu k o sa faci multe din masinutza aia si esti unu dintre putini care au facut ceva ,dar am vrut sa iti spun (dar nu numai tie ,e valabil pt toata lumea) ce inseamna acest club si la ce sa se astepte ;)



PS: daca nu stiai pt mine o dacie sport e mai mult decart o masina ,e regina tuturor daciilor

bz51zid 26-02-10 11:29

Re: Ramnicu Sarat
 
astazi seara intalnirirea oficiala in fata la sala sporturilor in ramnicu sarat la ora 21:00

Zbiu 28-02-10 12:41

Re: Ramnicu Sarat
 
se mai aude ceva de stiker-u meu?

draky90 28-02-10 12:54

Re: Ramnicu Sarat
 
da...sticker`ul...se va lipi pe parbriz:))))
gata so` auzit:D

Zbiu 28-02-10 13:18

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by draky90 (Post 3131546)
da...sticker`ul...se va lipi pe parbriz:))))
gata so` auzit:D

si acum intrebarea de 10 puncte
CAND?


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning