![]() |
Re: Ramnicu Sarat
vreau si eu sticker vineri...:)
|
Re: Ramnicu Sarat
and me :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Deci....sa fim vorbiti de pe acum.Cati vor vineri parasolar+stiker ? Sa dam comanda inainte.
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai cat costa ambele ?
|
Re: Ramnicu Sarat
20 RON. Dar mai intai trebuie sa ne cunoastem si noi.Dupa aceea vorbim.
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Poate ajung pe 26 si o sa ne cunoastem :) !
|
Re: Ramnicu Sarat
:)) Altceva nou ? Ma...tot nu mi-ati spus.Vrea careva din Focsani parasolar pentru vineri ?
Grozoy: Te asteptam ! |
Re: Ramnicu Sarat
noi ne cun...eu vreau sticker....20 de lei...am inteles...eu si jhonson comanda;)2 pana acu...;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
da ma deocamdata pentru 2 masini atat.. restu' care vor o sa se stabileasca atunci ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
nu va aruncati aiurea inaite acest k un club nu inseamna numai un parasolar si un stiker e ceva mai mult implica niste reguli si niste cerinte asteptati mai intai sa ne cunoastem si sa vedem cu cine avem de aface ,cine stie poate nu putem fi compatibili sau poate k nu avem cu ce...(acest club vreau sa insemne pasiune nu doar fala k fac parte dintr-un club)mai bine 5 si pasionati decat 15 "stok'' si cu parasolar ASA K TE ROG FAST SA NU TE GRABESTI parasolare se pot face orcand iar deciziile le vom lua impreuna
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
sper ca si bosorogii cu apucaturi infantile au loc pe langa voi ...
SI ...bagati la cap ce spune ZID ca ,stie el ce zice |
Re: Ramnicu Sarat
bai baieti voi stiati ca in bucuresti este un club cu acelasi nume ca al vostru?
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
bun atunci,bv voua si edi ciocu mic ca nu am zis in nume de rau
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
te atacasi ?!?!? nu-i cazu |
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
cozmin23 :credeai ca suntem asa nebuni sa furam un nume de club
acesta este o filiala a clubului din bucuresti ,acestea ne vor sprijini in toate initiativele pe care le vom avea vor veni periodic la intrunirile noastre si sper k si noi la ei imformatii gasesti si aici www.sr-club.ro iar acestea sunt membri din buc printre care si eu |
Re: Ramnicu Sarat
eu nu am zis in nume de rau,ma bucur ca sunteti afiliati la un club mai mare pt ca asa se va putea auzi mai repede de voi.succes in continuare
|
Re: Ramnicu Sarat
saitu da e in constructie pt ca am vrut ceva mai diferit dar vezi k forumul e functional , si chiar nu te iau in nume de rau ,ma bucur k sa ridicat aceasta problema k sa nu se inteleaga gresit ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
cu ce veneai in rm ,inainte ?nu trebuie sa iei ce am zis cu rautate ;eu ma refeream la faptul ca nu masina este totul la asemenea intalniri ;imi cer scuze daca te-am ofensat dar,mersul pe jos nu e o rusine si face bine la siluieta |
Re: Ramnicu Sarat
vreau si eu 1 stiker . dar.... de bani astia il si lipesti domnu fast_wheels...ok????
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ma uit la tine cum il lipesti...
|
Re: Ramnicu Sarat
zbiu stiu k ne cunoastem de mult timp dar stikeru ala inseamna niste obligatii:
-CLUB -regulament -intalniri obligatorii(o data pe luna intr-o anumita data aleasa de mine sau in fiecare vineri) -delasari in tara la diferite evenimente -cotizatie pt imaginea si deplasarile clubului nostru PS1: ORCINE CONSIDERA K NU POATE ACESTEA DE MAI SUS POATE SA ISI FACA PARASOLAR CU ORCE VOR IEI DAR NUMAI CU SOUTH'S RACERS NU ACEST CLUB ARE ACTE SI E INREGISTRAT asa k sper sa intelegeti k vrem ceva mai mult de la acest CLUB nu doar o adunatura de prieteni kre au masini PS2: PT CEI DIN CLUB PRIMA DEPLASARE: 4TUNING DAYS |
Re: Ramnicu Sarat
hai mo baieti ...!daca BOSS a fost un pic mai "aspru" in mesajul anterior ,nu inseamna ca nu mai postam nik .
are dreptate si vb din experiente anterioare . DAR hai sa facem facem o tira de galagie peacilea pe forum....!!!!!!!!! |
Re: Ramnicu Sarat
Deacord :> !
App , face cineva din Ramnicu Sarat parasolare personalizate??? As fi interesat sa imi fac unul :) !:-P |
Re: Ramnicu Sarat
Prea multa galagie !! Azi am devenit LOW (sa moara edi si lupu de "limbajul" meu de gretos )
|
Re: Ramnicu Sarat
face ,face....Baiatu ala cu vectra gri cu capota negru mat.Are nr GKO (parca)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
crede-ma ca te cunosc si stiu k o sa faci multe din masinutza aia si esti unu dintre putini care au facut ceva ,dar am vrut sa iti spun (dar nu numai tie ,e valabil pt toata lumea) ce inseamna acest club si la ce sa se astepte ;)
PS: daca nu stiai pt mine o dacie sport e mai mult decart o masina ,e regina tuturor daciilor |
Re: Ramnicu Sarat
astazi seara intalnirirea oficiala in fata la sala sporturilor in ramnicu sarat la ora 21:00
|
Re: Ramnicu Sarat
se mai aude ceva de stiker-u meu?
|
Re: Ramnicu Sarat
da...sticker`ul...se va lipi pe parbriz:))))
gata so` auzit:D |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
CAND? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning