![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu am avut noroc ieri,ma duc si azi poate gasesc masina (nu va spun ce e,sa fie surpriza ;) )!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
chiar is curios sa vad ce surprize faci si tu:rolleyes2
|
Iar am fost azi si nici azi nu era masina :cry::cry::cry:!E mult de mers pana acolo si nu ma pot duce in fiecare zi....de acum nu stiu cand ma mai duc!Sa va dau cateva indicii:mai sunt 2 masini ca asta in Iasi,am pus poze cu amandoua,masina era de Germania!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
3 Attachment(s)
azi ma plimbam prin oras .. si mi`au iesit in cale...
Attachment 574599 Attachment 574600 Attachment 574601 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ce ma fac, ce ma fac, ce ma fac, ce ma fac?Azi nu am nici cea mai mica sansa sa ajung in Piata Unirii :sad::sad::sad::sad::sad:!Bentleyul o sa plece,probabil este un om din alt oras venit la hotel, ce ma faaaaaaaaac?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
In sfarsit azi am ajuns in Piata Unirii,cum era de asteptat Bentleyul nu mai era :sad::sad:!Ca sa nu fie off...am vazut din nou masseratiul pe la 22:10 pe Copou!Am sunat la firma Oted Grup am vorbit si a zis sa vin la firma,gasesc ferrariul acolo!Problema e ca mi-a zis sa vin dimineata si tata dimineata e la servici....:sad:!M-asi duce cu prietenii...dar cu telefonul de geaba!Ce ma fac?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Cate Maserati-uri Granturismo sunt in Iasi? Cred ca pe putin vreo 4...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Sunt 3: cel alb,cel rosu si asta cu numere de Germania!Asta era si surpriza pe care voriam sa vo fac...intr-o zi ma plimbam cu bicicleta,in Tatarasi in fata unei vile am vazut maseratiul cu numere de Germania!Cand m-am dus cu camera normal ca nu l-am gasit...!De multe ori cand trec cu bicicleta il vad in fata casei acolo!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Este de mult timp maseratti-ul asta in Iasi , ma mir cum de nu sunt poze cu el pe forum
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
limuzina .. te contrazic... sunt mai multe... azi in jurul orei 1 .. am vazut 2 negre ...:) unu cu numar IS XX TER si asta:)
Attachment 576964 |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Da asta e a unui arab, mai avea si un X5 argintiu, are compania Michael.com aia portocalie vizavi de Tesatura.O are de vreun an acum, e foarte fericit cu ea...cred si eu. Marfa rau masinutza n-am ce zice.
Vezi ca a aparut si un sandero fa si la ala poza:lol: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
ala cu numarul TER ... era grandturismo .. din cate retin eu :) si limuzina vorbea de unul negru cu numere de germania
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
eu ce am vazut iti zic sigur ca era de iasi si avea TER....:) dar a fost rapid ... nu am avut timp sa ma uit si la masina si la numar:)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Si-o fi luat Maserati domnu' cu Viper...:shock::shock::rolleyes2!Mai are un CLS,un Lexus de teren si un G classe,nu ar lipsi un Maserati ( cu toate ca ar fi inutil avand in vedere ca are Viper si CLS, da-s banii omului :lol: )
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
are si Maserati...e acel TER, si`l are chiar dinaintea viper`ului.... nu stiu daca s`a mai zis, nenea e sefu` di tutti` safi` de la Terra Imbobiliare:!: |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
vezi .. ca n`am vazut rau ...:) dar ce model are nu stii ?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Il cunosti personal si stii tu ca nu are? Ia...fugi weekendul asta pana la el si fa niste poze...ca tot ziceai ca vrei sa prinzi Viperul de aproape.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
P.S: Am prins Viperul de aproape am postat si poze (era in curte la om dar omul nu era acasa)! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limo vezi ca haladuieste pe strazile Iasului un "Cayeeeeneeee" de la "Geaaaambaaaalaaaaaa" .... pe Copou il vezi mereu!!! Poate prinzi tu niste poze, mie mi-a fost prea lene!
Spor! te crezi atot-puternic si ignori regulile? nu mai folosi bold sa pari interesant |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
Cum cum? :D :lol: :lol: geambala asta.. e tare :D :lol: vreau si eu o gogoasa cu geam :D limuzina,, stiu un ferrari la sibiu.. poate ajungi si pe acolo sa faci poze :D |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
8 Attachment(s)
Despre asta este vorba ;)?L-am prins langa hotel Europa (pacat ca pleca cand am ajuns,dar e bine si asa).
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina ... dute in Dubai ... n-o sa te plictisesti .... iti garantez:)))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Visu meu e sa ajung in Monaco vara asta!Cauta si tu pe www.exoticspotter.com sau pe www.exoticsonroad.com Monaco...sa vezi ce e acolo!Monaco,Dubai cele mai luxoase,un prieten a fost in Monaco a vazut Veyron,Enzo,Zonda:|,F430....in prostie si nu minte mi-a aratat poze!Il bat pe tata la cap de 6 luni sa mergem in Monaco...acum sa vedem!In Monaco si Dubai vezi orice masina de pe pamantul asta!Monaco are 2 km patrati si vezi zeci de super masini!Cum prind eu Ferrariul din Iasi?Ajutati-ma!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Du-te mai la om daca zici ca ai vorbit cu el si e de acord sa te lase sa pozezi masina. Ce e asa de greu? Cred ca mai degraba te duce taica-tu pana la respectivul acasa (sau la firma...pe unde sta masina) decat pana in Monaco sau in Dubai.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Deci fi atent ce am vorbit : am sunat si a raspuns un angajat,l-am rugat frumos sa imi dea numarul de telefon a domnului Eduard Costel Vidrasc (propietarul Ferrariului),ma intrebat de ce,iam spus o problema personala,a spus ca nu poate sa dea numarul la oricine,iam explicat ca vreau sa vorbesc cu el sa fac niste poze la masina personala,ma intrebat daca sunt un ziarist,iam spus ca sunt un copil de 14 ani si ma pasioneaza masinile,a zis sa vin dimienata la firma in jurul orei 12 ca gasesc masina parcata acolo,iam zis multumesc mult si gata!Acum sunt 2 probleme:1.Tata s-a cam saturat sa mearga cu mn dupa masini (dar pana la urma merge) 2.Dimineata e la servici!Cu cine ma duc eu (imi trebuie un om matur ...asa ma duc cu prietenii dar sunt de varsta mea)!Asa ca ce ma fac (:(:(:(:?Problemea vietii mele e ca nu ma pot duce de unu singur cu camera dupa mine...daca as putea sa ma duc singur...:rolleyes2!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
8 Attachment(s)
Ma plimbam...cred ca e primul A5 pe care il vad...daca nu se incadreaza in topic scuze.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina, stiu ca se vorbea ce un ferarri pe la un sediu a unei firme de distributie, pe splai, dupa IuliusMall intre niste tiruri ceva. :D
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Da ...o sa ajung si pe acolo cred!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
am vazut ieri pe la 12 o toyota mr2 spyder cu numere de iasi prin roman...e foarte frumoasa....frumoase masini aveti in iasi felicitari:-)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
MR2-u era rosu, sau o fi aparut si alta? :))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Este una argintie (eu numai pe aceea o stiu). A si pozat-o limuzina...vezi pagina 29.
limuzina...vezi ca sunt niste Lancia Lybra prin Iasi. Am vazut una alba saptamana trecuta si astazi una albastra (o nuanta inchisa). |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limo....acel Ferrari F430 Spider ... il gasesti pe Splai Bahlui cum mergi de la Mall spre Metalurgie. Inainte de ELECTRA faci la dreapta...mergi 100 m si vezi masina! Nu iti zice nimeni nimica!!!
Pana atunci...mai saliveaza de aici! http://www.informatiiauto.ro/drive-t...r-sid2062.html |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Eu am vazut una rosie :D
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning