![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
cred ca e unul dintre cele mai asteptate proiecte din romania....abia asteptsa fie gata tot, interior, exterior si motor.....e o masina care cred ca ar face fatza si concursurilor din afara
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
clar ...bine robi baga mare...ca poat em noroc si punem una langa alta ..stii tu ce:D prima si ultima dacie:D
spor la treaba ..proiectul e mai mult decat asteptat. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
prima si ultima: 1100 langa logan! :lol: hai roby cu interioru ca tii pe toata lumea in suspans prea mult. :lol: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Sau Logan UFO si Logan Protuning?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
lol....acolo inca nu....ca loganul rosu e import ..si loganu prostreet e custom ..2 categorii diferite:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
8 Attachment(s)
maine vin cu poze mai clare!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
:lol: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
waw ..... deabia astept finalul :| ... bafta cu proiectul MIG-ul :))
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
bafta roby.. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super tare masina:D e prea baza
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
mf rau :P oglinzile scapa de ele :sadblinky
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
misto loganul...nu`mi place partea din fata...aia unde trebuia sa fie sigla logan(intre far stanga si far dreapta)...:)...restu e ok..si jantele ...:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
asta e frumos .....interiorul are legatura cu exteriorul ...se vede ca ,cat de cat sa urmarit ideea exteriorului....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
8 Attachment(s)
dupa 30 de ore de lucru continu pe logan am ajuns si eu acasa. in orele astea am obtinut o consola centrala cu un design deosebit.am inceput si lucru la fetele de la usile din spate.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Frumos , frumos , frumos si iara frumos, am inceput si eu lucru la consola de pe oltean .. este aproape gata nu e asa complex , dar totusi e ceva pe spatiu care il am alocat acolo.. , mai am putin si il duc la tapitat , dar sper sa imi poata baga niste burete subtire sa aiba un aspect mai moale :D
Bafta multa si iti arat pozele pe mess .momentan ..:D |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Arata foarte bine...incet,incet se apropie sfarsitul...;););)
Dar mai ai si tu putina grija de sanatate,,30 de ore de lucru continu'',nu oricine poate s-a reziste atat in praful ala...;) Vad ca tregeti tare cu munca...vreti s-a terminati pana la 4TuningDays ???:D;););) |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
8 Attachment(s)
cateva poze noi cu interiorul!! m-am jucat un pic cu doua nuante de spritchit.Cam asa as vrea sa fie combinatia de culori doar cu alte culori.portiunea mai deschisa va fii vopsita in culoarea masinii si cea mai inchisa tapitata cu piele gri inchis. ceva de genul deflectoarelor
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Cu siguranta o sa iasa ceva superb si unicat! :) Multa bafta si spor la munca! :)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super tare imi place bafta in continuare
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
deci o sa fie cel mai tare proiect din tara si o sa ne faca mandrii de marca Dacia. dar nu vreau sa fiu rautacios vreau sa intreb si eu ceva, pedala a 3 a o sa mai mearga apasata ca vad ca este acoperita?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
no coment :d maine cred ca o sa vad live :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Progresezi nu gluma, Roby sper sa ajung si eu anul asta la 4T day si sa vad masina live ca mai facut curios tare. Succes in continuare
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
nush ce sa mai zic,ca au zis altii deja. eu mai adaug un singur lucru: esti nebun (in sensul bun al cuvantului). un proiect demn de laudat.
bv roby,felicitari si abia astept expozitia sa vad masina live si sa iau si un loc sa vad cum e,poate cine stie. ;) @andrei_hrz: ba se poate apasa si acceleratia, doar ca e doar vizibi mascata pedata,intre bord si ea sigur este loc sa poti baga picioru acolo;o sa fie un pic incomod,dar fara sacrificiu nu poti face ceva frumos. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
tocmai iauy matrita de pe tot interiorul! matritele sunt destul de complicate dar merita .maine revin cu poze
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
poze poze poze :P spor la lucru...abia astept sa o vad gata!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
un cuvant: Superb ! ...nu mai am de adaugat nimic...:-)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
in legatura cu pedalele pot fi modificate si ele daca vor fi incomode... orice e posibil :)
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
6 Attachment(s)
nu va faceti probleme de pedale cat timp masina e in atelier!!!mai bine pun niste poze cu bordul si consola centrala.doar acuma se vede in pozele respective cum va fii bordul din mai multe bucati,bucatile ce sunt separate vor fi detasabile, vopsite si ingropate in tapiterie.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o aduceti la 4tuning days ?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
facetzi mai multe matritze sau vretzi sa fie unicata?
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
nu va fii unicata!!in cazul in care vrea cineva se poate realiza!la primul interior pot sa zic doar ca nu exista profit!!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
7 Attachment(s)
cateva poze calde!!!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
o sa fie gata pana la 4Tuning Days ?
o sa iasa fain. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
de ce mai intrebati de 4tuning day?
daca cititi cateva pagini in urma,e un post a lu roby in care arata cateva poze dupa vreo 30 h de munca. nu cred k sa grabeste asa tare doar ca sa termine si atat. vrea sa termine,sa vina cu la ea la Bucuresti, unde cel putin la Best Autohton,nu va avea concurenta (asta din cauza ca nu vin eu :lol:). oricum,timp mai e putin,dar sigur va reusii sa vina. |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
GGD tu nu viii la 4tuning days ?:(
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
imi place ce aty realizat pana acum, va respect efortul depus , multa bafta in continuare , da eu nu is fan logan si din partea mea la-ti umplut de chit si fibra.asta nu mai e masina,tot ca in logan va veti simti cand veti rula cu ea pe strada ca doar nu o fi mercedes
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
toate cele bune ! |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
PS: nu stii sa apreciezi .....in fine ....fiecare cu parerea lui |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning