![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Gratar la Brasov, dar nu stiu daca mergeti si voi ca tu iar trebuie sa fii la 0:00 acasa sau il suna pe AML ca trebuie sa-l duca pe tac-su pe undeva :(...
Asa ati facut si saptamana trecuta... Glumesc. Vedem in weekend ce facem, mai exact vorbim maine seara fiindca daca facem planuri ca tziganii nu rezolvam nimic. Vedem cum e vremea..., care are bani..., eu in principiu vreau duminica sa merg la un gratar! Si cred ca e multa lume de acord cu mine, asta daca nu cumva vor sa mearga sambata cand sunt ocupat pana seara cand voi iesi pe shtrasse. |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
so, cum a ramas cu bila aia?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
au trecut 6 luni de atunci g_t :lol:
inainte de a posta uita-te la data ultimul post :) |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai tocmai daia am postat k nu a mai zis nimeni nimik, si cum acuma e iarna afara merge o bila ;) ... mi se parea interesant topicul, mai socializa si lumea :P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
iarna se merge in club :)))))))
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Si la saniush cu masina :peace:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
care veniti diseara in Gitane??? nu prea e loc de dans da' au mzk super
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
dak nu e loc de dans klar n`am ce cauta akolo!!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Poate ca nu stiati dar Kraven e campion national la Samba si Rumba !:lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu nu ...astea nu`:))...dance,R&B si altele !!! rumba?....bleah, si samba mi`a fost lene sa imvat k oricum n`am pe unde sa dansez asa ceva:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Bine atunci e campion la dansuri calugaresti !8) :lol:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
unde erau clubberii :P
care merge la sahsa cu digweed? huh? |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
sincer nu prea am sa dau un mil pe bilet :cry: as fii mers :-P |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
PVD? eu ma duc diseara la DVD...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Paul van dick :)
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
facem in week`endu` asta un gratar pe platou?...dak tot e sa mai merem p`akolo, barem luam niste beutura, mankre....intindem un gratar....alea alea!! :) ...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ar fii o idee buna,dar nu promit nimic :D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Paul van Dyk...adica nu? ca van Dick...cam urat :)))
oricum, tare prescurtarile astea |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
lume lume ...nu o intindem si noi de`un gratar imediat dupa paste?:))...sa ciocnim si noi niste oua:D ...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:D ba da mergem mergem...oriunde da nu la paulesti si snagov unde o sa vina tot romanu..io zic ca prahova e plina de locuri frumoase de gratar si gasim noi..baieti descurcareti doar nu asa :rolleyes2:twisted::dance:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
la paltinu ma ....la cheia ... sunt destule locuri ...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
la bratislava........
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Ploua de Pashte si dupa...
O sa facem un gratar mare dar cand s-o indrepta vremea... |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
:-P nu nu am vorbit io cu aia de la INMH :rolleyes2:lol: O SA FIE FRUMOS..numai cobi mah atata....:punch:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
O sa fie cald sa pot sa fac poze :chuckel:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:23. |
- Copyright 2026 4Tuning