Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

DONU' 14-06-07 15:16

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Gratar la Brasov, dar nu stiu daca mergeti si voi ca tu iar trebuie sa fii la 0:00 acasa sau il suna pe AML ca trebuie sa-l duca pe tac-su pe undeva :(...
Asa ati facut si saptamana trecuta...
Glumesc.
Vedem in weekend ce facem, mai exact vorbim maine seara fiindca daca facem planuri ca tziganii nu rezolvam nimic. Vedem cum e vremea..., care are bani..., eu in principiu vreau duminica sa merg la un gratar! Si cred ca e multa lume de acord cu mine, asta daca nu cumva vor sa mearga sambata cand sunt ocupat pana seara cand voi iesi pe shtrasse.

g_t 08-12-07 09:51

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
so, cum a ramas cu bila aia?

shantzu 08-12-07 10:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
au trecut 6 luni de atunci g_t :lol:
inainte de a posta uita-te la data ultimul post :)

g_t 08-12-07 10:40

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pai tocmai daia am postat k nu a mai zis nimeni nimik, si cum acuma e iarna afara merge o bila ;) ... mi se parea interesant topicul, mai socializa si lumea :P

platon911 08-12-07 11:41

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
iarna se merge in club :)))))))

PH86MIN 08-12-07 12:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Si la saniush cu masina :peace:

platon911 08-12-07 14:44

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
care veniti diseara in Gitane??? nu prea e loc de dans da' au mzk super

kraven_4_all 08-12-07 18:13

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
dak nu e loc de dans klar n`am ce cauta akolo!!

Skma 08-12-07 18:17

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Poate ca nu stiati dar Kraven e campion national la Samba si Rumba !:lol: :lol: :lol:

kraven_4_all 08-12-07 18:18

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
nu nu ...astea nu`:))...dance,R&B si altele !!! rumba?....bleah, si samba mi`a fost lene sa imvat k oricum n`am pe unde sa dansez asa ceva:D

Skma 08-12-07 19:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Bine atunci e campion la dansuri calugaresti !8) :lol:

bogdan_wrc 10-12-07 07:32

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
unde erau clubberii :P
care merge la sahsa cu digweed? huh?

shantzu 10-12-07 13:37

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1238997)
unde erau clubberii :P
care merge la sahsa cu digweed? huh?

eu ma duc pe 22 la Pvd
sincer nu prea am sa dau un mil pe bilet :cry: as fii mers :-P

bogdan_wrc 10-12-07 13:42

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
PVD? eu ma duc diseara la DVD...

shantzu 10-12-07 13:45

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Paul van dick :)

kraven_4_all 10-12-07 17:38

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
facem in week`endu` asta un gratar pe platou?...dak tot e sa mai merem p`akolo, barem luam niste beutura, mankre....intindem un gratar....alea alea!! :) ...

PH86MIN 10-12-07 18:52

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
ar fii o idee buna,dar nu promit nimic :D

bogdan_wrc 10-12-07 18:58

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Paul van Dyk...adica nu? ca van Dick...cam urat :)))
oricum, tare prescurtarile astea

kraven_4_all 22-04-08 12:26

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
lume lume ...nu o intindem si noi de`un gratar imediat dupa paste?:))...sa ciocnim si noi niste oua:D ...

kast_ACAB 24-04-08 01:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:D ba da mergem mergem...oriunde da nu la paulesti si snagov unde o sa vina tot romanu..io zic ca prahova e plina de locuri frumoase de gratar si gasim noi..baieti descurcareti doar nu asa :rolleyes2:twisted::dance:

Vladz 24-04-08 11:35

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kast_ACAB (Post 1499847)
:D ba da mergem mergem...oriunde da nu la paulesti si snagov unde o sa vina tot romanu..io zic ca prahova e plina de locuri frumoase de gratar si gasim noi..baieti descurcareti doar nu asa :rolleyes2:twisted::dance:

loc curat si frumusel , dar e fara liniste , pe malul raului Prahova pe la Comarnic pe acolo pe aproape nu stiu sa explic exact ,Iatsa campina , stiti voi unde e rau langa sosea :mrgreen:

ven`u 24-04-08 12:18

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
la paltinu ma ....la cheia ... sunt destule locuri ...

jakal 24-04-08 14:28

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
la bratislava........

DONU' 24-04-08 17:21

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Ploua de Pashte si dupa...
O sa facem un gratar mare dar cand s-o indrepta vremea...

kast_ACAB 24-04-08 17:30

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
:-P nu nu am vorbit io cu aia de la INMH :rolleyes2:lol: O SA FIE FRUMOS..numai cobi mah atata....:punch:

shantzu 24-04-08 18:43

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
O sa fie cald sa pot sa fac poze :chuckel:


All times are GMT +2. The time now is 14:01.

- Copyright 2026 4Tuning