![]() |
Datsun :?: :roll: :lol:
|
Re:
Quote:
|
Nissan ar fi mai aproape... Dar nush ce model :wink:
|
Ok bun hai ca zic aproape adica tot cu D incepe :lol:
|
Daihatsu dar nu stiu ce model :roll:
|
cred ca este... Daihatsu - Applause (1993-1996)
|
Re:
Quote:
|
..
1 Attachment(s)
..
|
lancia dedra?
|
un rover da nu stiu modelul
|
lancia scorpion modelul 1977
http://www.angelfire.com/va2/AlfaFiles/experien.html |
Quote:
ok ...este corect... baga poza.... |
1 Attachment(s)
e o americana celebra... :)
|
Ford T ?
|
Re:
Quote:
bv tie era pt cunoscatori :) pune imaginea |
1 Attachment(s)
Iar pauza prea mare... :wink: Deci... :?: :?: :?:
|
SAAB :roll:
|
Nope... Este french !!! :wink:
|
Panhard 24, sau cam asa ceva :D ... A fost prima mea macheta high-detail, acum vreo 20 de ani; pe care pana la urma am facut`o praf, evident :D
|
...usoara, usoara... :arrow:
http://img210.exs.cx/img210/5153/alfaromeogtv4ur.jpg |
corrado G60?
|
Usoara, cum ziceam... corect, baga poza.
|
...
1 Attachment(s)
..
|
Toyota sau Mitshubishi ??? :wink:
|
Numere de anglia :D Italiana ceva? mai da detali
|
Re: ...
Alfa Romeo mai mult k sigur!
Modelul: GTV! Astept confirmarea... :twisted: P.S: Hondaru` mai fa si tu un up`date la top(a3a poza ghicita :P ) |
Quote:
pune poza........ |
1 Attachment(s)
Poza...
|
bentley?
|
mercedes :wink:
|
Dupa forma calandrului (potcoava) pare a fi Bugatti. :?
|
Seamana mult cu asta doar ca usa si semnalizatoarele nu sunt la fel, Linia cromata e exact aceeasi http://www.bugattipage.com/voitures/bugatti/bug57.jpg
|
Cred ca e aceeasi masina; oricum, pe vremea aia, asemenea masini se carosau adesea unic pt. fiecare proprietar, la diferiti carosieri particulari. (vezi si Bugatti Royale, care mai sunt parca 6 sau 7, si care au toate caroserii diferite).
|
Re:
Quote:
|
bugatti t 46 ?
http://www.svvs.org/goodw'fs3/Bugatti%20T%2046.jpg |
Re:
Quote:
xxdadixx a fost super aproape! Fitzi mai atentzi si poate va datzi seamna! :P |
Haide mah ca este T57 100 %, ce draqu... Nu ??? :wink:
|
Re:
Quote:
Scrie si in link \"57\" de la Type 57 :D ! Care baga poza? |
1 Attachment(s)
Pai eu am fo cel mai aproape fara suparare. Oricum sunt diferentze dupa cum zicea si murarashu! Propun masina asta pentru ca eu stiu 100% ce model e. A fost pusa ca opel tigra :))! Daca nu e buna pun alta!
|
Opel tigra sau mitsu eclips!Cred :wink:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:10. |
- Copyright 2026 4Tuning