Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

Reme 17-04-14 21:49

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5695306)
Doar o parte..

Chiar trebuie sa vin eu dupa bani??

a venit Barosu' ...si a luat bani...la bajeti!

steaua23 17-04-14 21:51

Re: Machete si... soferii lor
 
E tare ideea.

2010 19-04-14 14:36

Re: Machete si... soferii lor
 
4 Attachment(s)
Multumesc dragii mei!

Cum merge treaba la atelier??

steaua23 11-05-14 14:13

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
la ocazie ...

2010 11-05-14 14:24

Re: Machete si... soferii lor
 
Arata bine asta..

steaua23 11-05-14 14:27

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
mai am :))

2010 11-05-14 14:31

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte misto..

paulg 11-05-14 14:36

Re: Machete si... soferii lor
 
Frumos!
Au luat fata si pe baiat l au lasat amanet?:lol: (in ultima poza)

MiGo 11-05-14 22:13

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte tari dioramele astea... Imi plac mult. :-)

lusian 12-05-14 08:09

Re: Machete si... soferii lor
 
Arata chiar foarte bine. De unde le-ai cumparat?

steaua23 12-05-14 14:17

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Figurinele sunt cumparate dintr-un magazin din usa, dar erau candva si prin europa, pe mcw parca. In realitate arata mai bine figurinele.

Din ciclul "mecanici si masinile lor"...

2010 12-05-14 14:19

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Foarte frumoase si scenele astea!

De ce nu e gata masina mea??

2010 19-05-14 13:55

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Ce spuneai ca te doare?? :lol:

steaua23 04-06-14 17:12

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Aparatul radar v-a surprins cu viteza de 93 km/h in localitate ...

2010 04-06-14 18:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Cu cine vorbea?? Blaaaat :lol:

D Florin 06-06-14 22:18

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5707482)
Ce spuneai ca te doare?? :lol:

Tare faza. Sincer nu stiam ca au si astea doctor.

steaua23 26-07-14 00:05

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
Gata cu bagajul, hai la mare !!!

2010 26-07-14 00:07

Re: Machete si... soferii lor
 
Uratii sperie litoralul.. :lol:

2010 20-08-14 11:59

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
La aer..

Reme 20-08-14 14:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5735754)
La aer..

ce frumos...

lusian 20-08-14 15:48

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5735754)
La aer..

In coada lacului? Si acel far de pe piatra e pus de tine?

icelord24 20-08-14 16:36

Re: Machete si... soferii lor
 
frumoasa diorama in natura !

2010 20-08-14 17:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 5735806)
In coada lacului? Si acel far de pe piatra e pus de tine?

Da. Da.
Quote:

Originally Posted by icelord24 (Post 5735822)
frumoasa diorama in natura !

Multam!

steaua23 20-08-14 17:14

Re: Machete si... soferii lor
 
Tare rau.
Mi se pare mie, sau in prima poza, pe mana celui cu tricou alb e o musca :lol: ?

Reme 20-08-14 18:03

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 5735829)
Tare rau.
Mi se pare mie, sau in prima poza, pe mana celui cu tricou alb e o musca :lol: ?

un tatuaj sub forma de musca...

2010 20-08-14 18:11

Re: Machete si... soferii lor
 
Aia a scapat si dupa ce am vazut am avut o mare lene ca sa mai repet scena..

steaua23 23-08-14 18:06

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
:shock:

2010 23-08-14 18:09

Re: Machete si... soferii lor
 
Arata super figurinele astea!

steaua23 23-08-14 18:15

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Mai era si versiunea asta ...

2010 23-08-14 18:55

Re: Machete si... soferii lor
 
Echipa de laborator..

steaua23 28-08-14 23:15

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
the stig ...

Reme 28-08-14 23:30

Re: Machete si... soferii lor
 
frumos, dar ala e var-su - black stig :D

2010 29-08-14 05:33

Re: Machete si... soferii lor
 
Arata bine Zorro!
De cine este facut??

Racer21 29-08-14 10:34

Re: Machete si... soferii lor
 
acest thread este asemanator calitativ celor de pe forum-urile specializate din strainatate, numai acolo am mai vazut asa poze frumoase in care figurina si macheta sunt intr-o „armonie” perfecta. Felicitari tuturor!

steaua23 29-08-14 10:41

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 5738079)
Arata bine Zorro!
De cine este facut??

E produs de Mike Neagu.

steaua23 30-08-14 18:28

Re: Machete si... soferii lor
 
6 Attachment(s)
Sharknose in inspectie

2010 30-08-14 18:30

Re: Machete si... soferii lor
 
Frumuseti..

steaua23 03-09-14 16:39

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
daca tot nu posteaza nimeni pe aici :rolleyes2 ...

2010 03-09-14 16:46

Re: Machete si... soferii lor
 
Lenea e prea mare :lol:
Frumoase combinatii!

steaua23 06-09-14 14:24

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
inca una si ma duc ...


All times are GMT +2. The time now is 10:56.

- Copyright 2026 4Tuning