Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

myky99 02-05-11 11:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
bine ma..te laud si aici :)):))
bomba...un exemplu ASA DA...demn de urmat;)
spor la lucru fratior(mai mic) caius....
te-am pupat din vrancea, centrul seismic:))

crysty.bobok 02-05-11 11:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte misto .... nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate vopsita :)

Ai pus-o paznic la gradinita ? :)) Arata ca un bulldog gata de atac :)) !!

Bafta !

bitzucv9 02-05-11 11:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
+ 10 de la mine !!!!!! ... foarte frumos .

dani3lll 02-05-11 11:51

Re: E46 - TM 77 EEE
 
foarte tare "jucaria" :P
bafta pe mai departe :)

Caius TM 02-05-11 13:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ myky99 da ma ... inseamna foarte mult pt. mine ce ai scris ... prefer sa ma abtin ca nu stiu cum sa-ti multumesc ... :lol:


@ crysty.bobok da, si eu abia astept sa o vad gata.. :lol:


@ bitzucv9 & dani3lll ... ms frumos!

VaLeX 02-05-11 13:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
9,9 :)
10 dupa ce`o vopsesti ... Ce STANCE e :X

dani3lll 02-05-11 13:34

Re: E46 - TM 77 EEE
 
si nevopsita se vede clasa. ce este, este :). pasionat

PDV_1989 03-05-11 00:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4295515)
am facut si eu 2..3.. poze de dimineata...

Masina incepe sa semene a harlequin. Oricum arata bine si asa ;)

Caius TM 03-05-11 07:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ VaLeX .. :D ms frumos, nici atunci nu o sa fie de 10.. dar sper sa arate bine.

@ dani3lll ... da .. pasionat / ruinat .. combinatia perfecta :lol:

@ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:

Grasu'XxL 03-05-11 08:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4298701)
da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:

Fiecare jantă vopsită diferit:lol:.

iviTe 04-05-11 11:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
baiatu baiatu, aia cu sapca nu s`au legat de tine ca mergi asa cu ea colorata ? :lol: sau nu prea circuli cu ea de cand o "lucrii" :-P

Caius TM 04-05-11 23:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu prea m'am intalnit cu ei ... dar ma gandesc ca au ceva de zis.. :lol:


cu motorul rece...
scuze pt. calitate..
imi place la nebunie cu suna :D
thx 2 tox-customs.ro
https://www.youtube.com/watch?v=mwJD6kY4dl8
:D

laurentiu_tim 04-05-11 23:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
m3 punct 8):-)

dr_pricop 05-05-11 17:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
superb

Caius TM 06-05-11 07:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
ms ms :D
si mie imi place cum suna
o poza din spateeeee....
curu ei bombat de negresa :lol:

quze 06-05-11 11:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cur bombat rulz :twisted:

dr_pricop 06-05-11 11:46

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4306460)
ms ms :D
si mie imi place cum suna
o poza din spateeeee....
curu ei bombat de negresa :lol:

Perversule

daflyer_oradea 06-05-11 12:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
mai Kardashianule....

brandex 06-05-11 15:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Dar te-ai stricat rau cu difusorul ala de fibra, o sa crape de la partzaiala de la toba :)

RacerJunior 06-05-11 17:09

Re: E46 - TM 77 EEE
 
E o negresa batuta la c*r rau de e asa rosie. :lol:

sprinter 06-05-11 17:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4307054)
mai Kardashianule....

Hahahahhaa Like! :lol:

Caius TM 07-05-11 08:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quze (Post 4306952)
cur bombat rulz :twisted:

intotdeauna :lol:

Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 4307001)
Perversule

sa nu intram in detalii..... :lol:


Quote:

Originally Posted by daflyer_oradea (Post 4307054)
mai Kardashianule....

ce'i aia? :D


Quote:

Originally Posted by brandex (Post 4307435)
Dar te-ai stricat rau cu difusorul ala de fibra, o sa crape de la partzaiala de la toba :)

bun ii...
la final o sa fie ce trebuie.. :lol:

quze 07-05-11 11:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Kim Kardashian... what a booty :D

brandex 07-05-11 12:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4308710)
bun ii...
la final o sa fie ce trebuie.. :lol:

Ai spus Carbon?!?!

Caius TM 08-05-11 05:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am uitat de fraiera aia... :lol:
ce va place ma la ea?


brandex ... carbon.. argon... si alte gaze :lol:

Grasu'XxL 08-05-11 10:44

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Când îi tragi vopseaua? Şi ce culoare va fi?:???:

Radu. 08-05-11 12:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
BlackBlackBlack:D:D:D:D

Caius TM 09-05-11 09:17

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dada , superdarkblack .. mai negru decat negru...

Caius TM 12-05-11 10:12

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cumpar 2 anvelope 245.30.19 SH.
daca stiti ceva...
de preferat fara gâlme sau alte defecte :D

sRn- 12-05-11 11:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
@ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:[/QUOTE]


Maxim asta :))
Faina masina , de parca nu ai sti :))

TM 77 ADF 13-05-11 00:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4320532)
cumpar 2 anvelope 245.30.19 SH.
daca stiti ceva...
de preferat fara gâlme sau alte defecte :D

255 30 19 are adf :)) sau 235 35 19 ar merge pe 10j :D

cLkraul 13-05-11 13:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pasiune pura, tot respectul pt asta
66.666 viewsuri :)

Caius TM 13-05-11 14:19

Re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:

cRbL 13-05-11 14:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cLkraul (Post 4322978)
pasiune pura, tot respectul pt asta
66.666 viewsuri :)

cu alte cuvinte....e data dracu' masina asta :))
hai cu lavabila :D

Radu. 13-05-11 17:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Dau super evazarile spate.

Grasu'XxL 13-05-11 20:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Poliţia nu te-a oprit până acum? Ce le spui?:lol:

edy1092 14-05-11 00:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 4323647)
Poliţia nu te-a oprit până acum? Ce le spui?:lol:

+1 :)

laurentiu_tim 14-05-11 00:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4323029)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:


adio 3 culori cunosc pe lume :-) sa vina unica si preamareata culoare 8):lol: black sau cum ar zice ADF black edition :lol:

TM 77 ADF 14-05-11 09:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ADF black edition :D:D:D love

JusT_SaY_BoBo 14-05-11 12:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4323029)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile


cLkraul
ms frumos :D


de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol:

oglinzile o dau de gol in rest astept vopseaua e :shock:


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning