![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
bine ma..te laud si aici :)):))
bomba...un exemplu ASA DA...demn de urmat;) spor la lucru fratior(mai mic) caius.... te-am pupat din vrancea, centrul seismic:)) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Foarte misto .... nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate vopsita :)
Ai pus-o paznic la gradinita ? :)) Arata ca un bulldog gata de atac :)) !! Bafta ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
+ 10 de la mine !!!!!! ... foarte frumos .
|
Re: E46 - TM 77 EEE
foarte tare "jucaria" :P
bafta pe mai departe :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
@ myky99 da ma ... inseamna foarte mult pt. mine ce ai scris ... prefer sa ma abtin ca nu stiu cum sa-ti multumesc ... :lol:
@ crysty.bobok da, si eu abia astept sa o vad gata.. :lol: @ bitzucv9 & dani3lll ... ms frumos! |
Re: E46 - TM 77 EEE
9,9 :)
10 dupa ce`o vopsesti ... Ce STANCE e :X |
Re: E46 - TM 77 EEE
si nevopsita se vede clasa. ce este, este :). pasionat
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
@ VaLeX .. :D ms frumos, nici atunci nu o sa fie de 10.. dar sper sa arate bine.
@ dani3lll ... da .. pasionat / ruinat .. combinatia perfecta :lol: @ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
baiatu baiatu, aia cu sapca nu s`au legat de tine ca mergi asa cu ea colorata ? :lol: sau nu prea circuli cu ea de cand o "lucrii" :-P
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu prea m'am intalnit cu ei ... dar ma gandesc ca au ceva de zis.. :lol:
cu motorul rece... scuze pt. calitate.. imi place la nebunie cu suna :D thx 2 tox-customs.ro https://www.youtube.com/watch?v=mwJD6kY4dl8 :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
m3 punct 8):-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
superb
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
ms ms :D
si mie imi place cum suna o poza din spateeeee.... curu ei bombat de negresa :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
cur bombat rulz :twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
mai Kardashianule....
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Dar te-ai stricat rau cu difusorul ala de fibra, o sa crape de la partzaiala de la toba :)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
E o negresa batuta la c*r rau de e asa rosie. :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
la final o sa fie ce trebuie.. :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Kim Kardashian... what a booty :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
am uitat de fraiera aia... :lol:
ce va place ma la ea? brandex ... carbon.. argon... si alte gaze :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Când îi tragi vopseaua? Şi ce culoare va fi?:???:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
BlackBlackBlack:D:D:D:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
dada , superdarkblack .. mai negru decat negru...
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cumpar 2 anvelope 245.30.19 SH.
daca stiti ceva... de preferat fara gâlme sau alte defecte :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
@ PDV_1989 ... da.. botu a fost argintiu, bara rosie, difusoru galben, masina albastra.. si ea in acte e neagra... ce poate fi mai frumos? :lol:[/QUOTE]
Maxim asta :)) Faina masina , de parca nu ai sti :)) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pasiune pura, tot respectul pt asta
66.666 viewsuri :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
flavius .... am deja 255/30/19 pe spate... Pilot sport (nu eu, gumele :lol: )
le las pe astea ca arata ok... si am rezolvat toate problemele cu aripiile cLkraul ms frumos :D de luni intra la vopsit.. e ultimu weekend petrecut acasa in halu asta :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
hai cu lavabila :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Dau super evazarile spate.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Poliţia nu te-a oprit până acum? Ce le spui?:lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
adio 3 culori cunosc pe lume :-) sa vina unica si preamareata culoare 8):lol: black sau cum ar zice ADF black edition :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
ADF black edition :D:D:D love
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:37. |
- Copyright 2026 4Tuning