Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Murarashu 25-11-04 08:52

1 Attachment(s)
Iata:

Speedy 25-11-04 08:54

capri

Hondarul 25-11-04 08:58

Nici vorba de capri... Pare ceva italienesc.

CINE I-A CIORDIT UN STERGATOR ????

Murarashu 25-11-04 09:27

Bun instinct, Hondare.
Daca ma uit bine, parca n`are nici scaun in dreapta, deci si usa e redundanta :) .
Am vazut exact masina din poza intr`un reportaj de la o intalnire aniversara a marcii, pe nu-stiu-ce circuit. Proprietarul a facut un tur de circuit si cu o camera in masina, si are un sound grozav !

Hondarul 25-11-04 09:52

Sa mor daca am mai auzit de Lamborghini Jarama... Nici nu stiam ca exista asa ceva... De unde la scotzi mah ???? :lol: :lol: :lol:

1970, 350 de cp, 0-100 in 6,8 s, vit maxima 260 km/h. Frumoasa masina... dar ciudata... :lol:

Murarashu 25-11-04 10:00

Corect :wink: . Si mie imi place tare; si`a luat numele de la un circuit de F1 din Spania din anii 60-70. Uite si un mic premiu :D (daca nu stiai cumva de el):

http://www.honda.co.uk/owner/workshopmanuals2.html

Baga poza plz.

Hondarul 25-11-04 10:12

2 Attachment(s)
Mersi de cadou... Nice !!!!! Uite acum o masina destul de usoara... Ai mai vazut motor V8 racit cu aer ???? Eu da, masina asta, careia i-am facut si poza la o expozitie in SUA...

Murarashu 25-11-04 10:17

Nu stiam masina :shock: . Recunosc ca amanuntul tehnic m`a ajutat: Tatra T603. Foaaaarte ciudata; oare ce cauta tocmai in the States ???

Murarashu 25-11-04 12:15

2 Attachment(s)
Una usoara:

the_mav 25-11-04 12:30

shi un extras (ushor shi asta, dupa parerea mea) din \"regulamentul\" ghiceshte mashina...

Quote:

DECI:

1. NU se accepta poze cu masini intregi ci doar \"taieturi\" din ele
2. NU bagati prototipuri/old timers/serii limitate etc... trebuie sa fie masini cunoscute
no offense.... :roll:

map4ss 25-11-04 12:33

Ford RS2000

Murarashu 25-11-04 12:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"the_mav\"
shi un extras (ushor shi asta, dupa parerea mea) din \"regulamentul\" ghiceshte mashina...

Quote:

DECI:

1. NU se accepta poze cu masini intregi ci doar \"taieturi\" din ele
2. NU bagati prototipuri/old timers/serii limitate etc... trebuie sa fie masini cunoscute
no offense.... :roll:

Okey, am calcat linia un pic. Dar asta numai de dragul unor masini frumoase :wink: .
map4ss: taie un 0 si e a ta; RS 200. Poza plz; si ai grija sa urmezi regulile !!! :D

map4ss 25-11-04 17:42

1 Attachment(s)
Asta cred ca e buna ?

Hondarul 25-11-04 17:45

1 Attachment(s)
Uite mah si o poza facuta de mana lui Je... :lol: :lol:

Chevrolet 2004 SSR.

Hondarul 25-11-04 17:46

Cine a facut mah regulile alea mah ???? Cum adica sa nu punem masini intregi, mi se pare aiurea... :wink:

map4ss 25-11-04 22:50

Gat Bondare esti tare dar mai baga o poza ca la poze vedem ca te descurci sa vedem si cu fetele cum te descurci :wink:

Hondarul 26-11-04 08:37

1 Attachment(s)
Na bucata de masina... E foarte usor !!!!

Murarashu 26-11-04 09:29

Daca te referi la cea din prim`plan, e E-Type.
In stanga 2 Chevy Camaro, in dreapta Mercedes `Pagode` Cabrio :wink:

Hondarul 26-11-04 10:14

Tzeapa !!!!!!!!!!!! In stanga sunt 2 Nissan 280 ZX... :lol:

Baga poza mane... :wink:

Murarashu 26-11-04 10:47

1 Attachment(s)
:oops: :oops: :oops: ai dreptate... de departe multe femei sunt bune as well... :(
Una bucata de poza masina cunoscuta si f usor de ghicit:

Hondarul 26-11-04 10:58

R 5 ???????????

Murarashu 26-11-04 11:07

Da, R5 Turbo. Poza plz

Hondarul 26-11-04 11:23

1 Attachment(s)
:arrow:

HAMMER 26-11-04 11:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
:arrow:


honda NSX

Hondarul 26-11-04 11:32

Corect. Da-i cu o poza.

HAMMER 26-11-04 11:35

1 Attachment(s)
si pentru ca sunt sigur ca e NSX, iata si poza mea

Hondarul 26-11-04 11:39

Vauxhall VX Lightining...

Nu trebuia sa lasi adresa site-ului de unde ai luat poza !!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

Hai, mai baga una...

killme 27-11-04 02:18

1 Attachment(s)
ia ghiciti:
indiciu:opera unui tren :twisted:

killme 27-11-04 12:28

nimeni nimic?alt indiciu:masina nemteasca

Hondarul 27-11-04 12:30

BMW 318 is.

tng 27-11-04 12:48

Din imaginea aia nu pre` poti sa-ti dai seama mai de nimic,decat culoarea. :lol:
Nush de unde sti Hondarul ca e BMW ...si 318 :?: :!: :?: :!:

killme 27-11-04 12:50

nu e ce-ai zis tu hondarule,e ceva mai...gri :lol:
mai incercati

Hondarul 27-11-04 12:53

Mercedes 190 D sau Dacia 1100...

PUNE DRAQU O POZA CA LUMEA, CE NAIBA...

killme 27-11-04 12:56

nope,
ce?te oftici ca nu stii?
:lol:

Hondarul 27-11-04 12:57

BAI OMULE, lasa draqu glumele astea de vizitiu si pune o poza normala daca vrei, daca nu, posteaza la Mesaje Tampite... :wink:

killme 27-11-04 13:01

hehehe,era golf 4 mah.
nui nici o problema exista arena,vrei sa ne certam,tu esti deschis la minte,eu la pantaloni,hai sa ne impacam!
:poke:

Hondarul 27-11-04 13:03

Varsta vorbeste... Pune o poza normala. Crezi ca poti ???

Hondarul 27-11-04 13:10

1 Attachment(s)
Las' ca pun eu... Zi ce e asta... :wink:

killme 27-11-04 13:16

ceva mercedes de prin 1930?

killme 27-11-04 13:18

stiu ii rolls royce


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning