![]() |
Re: E46 - Bagged
Foarte misto masina!
Am stat vreo 2 ore sa citesc tot topicul si chiar imi place ce vad. Stiam masina de pe stanceworks insa nu stiam ca ai toata povestea ei aici. Chiar sunt curios sa o vad live....nu prea sunt eu fan BMW insa E46 imi place...iar al tau este bestial si mai este cel al lui Robynet care imi place. Bafta in continuare cu ce ti-ai mai propus! |
Re: E46 - Bagged
sal..foarte bine au iesit foarte bine farurile am facut si eu aceeasi operatie doar ca am pus lupa doar pe scurta....vroiam sa te intreb daca sa potrivit capota de fl fara modificari? bafta cu masina in continuare e grava
|
Re: E46 - Bagged
Potriveste dar ca sa fie forma cum imi place mie am prelungit capota peste faruri.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
chiar nu am nimic sa te ajute, poate iti dai seama din prima pagina de la topic, acolo ai capota in lucru, ultimu post, dar e vorba de 1-2 cm coborata maxim
|
Re: E46 - Bagged
1 Attachment(s)
si o poza :)
|
Re: E46 - Bagged
Salut.Ti-am urmarit topicu catusi de cat, ai transforat`o intr`o bestie..foarte frumoasa.Am vrut sa te intreb, cu numaru` de pe fata ce-ai facut pana la urma..il ti in parbriz in fata, sau ?
|
Re: E46 - Bagged
o sa il pun pe bara, is satul de cat am fost oprit, scap ca ma pun la povesti cu ei, cum am facut masina ce am facut etc :))) dar o sa il pun pana la urma in partea drepta langa proiector sub far cum ar veni...
|
Re: E46 - Bagged
F frumos a iesti, felicitari, cred ca live e uimitoare.
Nu te-ai gandit sa-i pui instalatie xenon si spalator de faruri? Ar arata-o mai "premium" plus un parbiz atermic. |
Re: E46 - Bagged
ultima poza e din toamna, pozele cu farurile le vezi daca dai o pagina inapoi :) recent le-am terminat, spalator de faruri nu o sa fie pe masina... si cu parbrizul atermic nu am inteles... explica te rog pentru ca urmeaza sa il schimb :))
|
Re: E46 - Bagged
Cred ca se refera la parbrizul ce isi schimba culoarea dupa timpul de afara ... se inchide la culoare sau se deschide ... nustiu daca m`am facut inteles ..
|
Re: E46 - Bagged
adica heliomat, am cercetat piata, :) pilkington are ceva sungate si din cate am vazut ii cam scump... mai este o firma am uitat cum se numeste... nordglass parca, 8 mil au heliomat...
s-ar putea sa aleg varianta parbriz cu folie 50%... |
Re: E46 - Bagged
daca pui folie pe parbriz, am un pont pt tine ;) imi zici pe pm:))
|
Re: E46 - Bagged
asa, fa-ma curios acuma :)) pai zimi pe pm...
|
Re: E46 - Bagged
Felicitaaari!
http://www.stancenation.com/2012/02/...nia-with-love/ Singura masina din Romania care merita sa fie pe Stance:Nation. Pozele din hala aia sunt .. nebunie :D Abia astept sa o vad live pe la showuri anu asta. |
Re: E46 - Bagged
Felicitari pentru masina .... este criminala .. arata foarte bine ..... si felicitari ca ai pus-o pe stance nation .. urmaresc site-ul acel de mai mult timp si nu am vazut nici o masina din Romania ....
Inca odata felicitari nu schimba nimic la masina .. este perfecta asa ... Bafta |
Re: E46 - Bagged
Nebunia lui Salam.
Felicitari pentru munca depusa, determinare si pasiune. Toti pasionatii de stance&fitment cred ca sunt mandri de tine/masina. |
Re: E46 - Bagged
Quote:
Poate o sa iti vedem masina pe Transfagarasan. |
Re: E46 - Bagged
|
Re: E46 - Bagged
Belea masina felicitari ! BMW`ul asta si KYS`ul (loganul) sunt blana ....
|
Re: E46 - Bagged
Pfff ce-ai putut sa zici, Loganul ala e SUV comparat cu multe masini de la noi, chiar si cu air ride, in special cu e46le asta.
@2peu - chiar ti-a polisat prietena buzele la jante? Mai rar asa ceva, trebuie sa tii de fata asta :rolleyes2 |
Re: E46 - Bagged
Acuma ma faci sa fac o declaratie de dragoste de sf. Valentin :)) ņormal ca tin, faceti un calcul si ganditi-va cat timp m-a sustinut, cat am lucrat la masina si m-a inteles.
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
despre masina ce sa mai zic??? BOMBA!:twisted: si mai zic atat.....LET THE SUMMER COME!!!!!8) |
Re: E46 - Bagged
nu te-ai gandit sa renunti cumva la ramenele de la usi?:D ceva genul Mazda 323f:D...cred ca ar da super parerea mea:D!
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
Scuze tupeu pentru offtopic ,da nu m-am putut abtine ! |
Re: E46 - Bagged
Va rog daca e sa vorbiti de alte masini vorbiti pe topicul lor... ca sincer nu am treaba cu nimeni, ca unai mai mare altai mai mica, respectati munca si atat...
|
Re: E46 - Bagged
Masina merita titlul de Stance,se poate spune ca a pus Romania
pe harta` Stance. Multa munca,pasiune si sacrificii care in final se vad in rezultatul acesta. Bravo colegu:) |
Re: E46 - Bagged
2 Attachment(s)
Ai o masina foarte frumoasa :D Bafta cu ea :) ! Am incercat si eu ceva.. :D
|
Re: E46 - Bagged
Domnu' Tupeu, am o intrebare: kit-ul camber e reglabil?
Si acum despre masina: Felicitari pentru ea si sa fie fara accidente/incidente, si vreau sa precizez ca nici o masina din Romania nu a devenit atat de cunoscuta in atat de scurt timp (desi proiectul a durat si s-a depus mult efort). :) |
Re: E46 - Bagged
Sydanel foarte tare desenu :) am vazut pozele cand leai postat dar nu am avut timp sa postez
precu, da este reglabil, cand mai da caldura o sa fac camberu fata si mai negativ, urmeaza si spatele dar mai incolo :D |
Re: E46 - Bagged
geniala masina.. imi place ca se dezvolta si la noi fenomenul stance style. felicitari, keep it low :D
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Se vede ca ai depus mult efort atat financiar cat si din punct de vedere al timpului. Imi permit sa pun un citat care l-am luat de pe stanceworks unde, bravo inca o data ai avut masina expusa, fiind primul roman care are parte de acest lucru
"Wow a firefighter can own a bmw ( no offence )? Romania is some nice country!" Asta spune tot. Ai crescut nivelul Romaniei. Respect! |
Re: E46 - Bagged
pe stancenation te refereai... am vazut fraza respectiva dar nu stiu cum sa o iau, de buna sau de rea... :)
oricum ar fi, ar trebui sa stie ce greu e la noi... din toate punctele de vedere :) |
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
|
Re: E46 - Bagged
9 Attachment(s)
hmmm cred ca a facut curat cineva pe aici :D
oricum... sa continuam cu ceva poze, nu mai tin minte daca am postat la ce am lucrat dar postez acum si finalul :P am terminat rama ceasurilor, rezultatul dorit :) am adus si butonul de DSC la acelasi negru lucios, era ceva mai gri, si cu un drum am vopsit si rama de la geamuri/schimbator care era de pe alta masina, era gri mat. |
Re: E46 - Bagged
Ca de fabrica ! Foarte bine arata,felicitari !
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:54. |
- Copyright 2026 4Tuning