Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

JuST_GiuGiu 28-12-09 10:31

Re: Counter Strike 1.6
 
Nu se pune problema asa daca jucam cu steam sau nu!Important e sa nu vi la mine si sa dai direct prin perete:lol::lol: pt ca nu e corect!Deci pana la urma mai ramami pe lista sau nu Bogdan?

Bogdan2fsc 28-12-09 10:42

Re: Counter Strike 1.6
 
nu mai raman..daca trag in tine prin perete inseamna ca am wall? :))

JuST_GiuGiu 28-12-09 10:51

Re: Counter Strike 1.6
 
+Update
JuST_GiuGiu
MillionDollarBaby
porsheGTS
Andrei
tudysvv
RDss
Marian92

Nu dar daca jucam ,jucam corect pentru ca asta e scopu' jocului !Dupa parerea mea am stailit numele "clanului" [4Tuning] NamE

RDss 28-12-09 13:18

Re: Counter Strike 1.6
 
Care este adresa?

JuST_GiuGiu 28-12-09 14:02

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by RDss (Post 2928831)
Care este adresa?

ce-a pe care o sa jucam?Asta nu o stim inca,dar mai intai trebuie sa strangem membrii pt ca inca nu suntem destuli si porma mai vb;)

RDss 28-12-09 14:06

Re: Counter Strike 1.6
 
Ok mane daca va hotarati putem juca la mine oricand ;)
Ps: astept pm :)

JuST_GiuGiu 28-12-09 14:16

Re: Counter Strike 1.6
 
fi dragut si pune tu IP-urile ca sa nu imi insusesc servaru altcuiva;)Si daca e maine dimineata se va discuta la ce ora si cand va avea loc primu' nostru meci asa panarama...dupa o luam serios;)

RDss 28-12-09 14:22

Re: Counter Strike 1.6
 
RDS Craiova CS 1.6 Server
(81.18.74.158:27015)


RDS Craiova Gun Game
(81.18.74.158:28015)


RDS Craiova WAR
(81.18.74.158:29015)

http://cs.rdscraiova.ro/ Adresa :)

Va astept :)

MM11AJJ 28-12-09 14:49

Re: Counter Strike 1.6
 
prezent

DTH 28-12-09 16:04

Re: Counter Strike 1.6
 
In general serverul este asa :

PUBLIC : pcp.gemenii.ro

HNS @ Hide`n`Seek : pcp.gemenii.ro:27016

War ( care momentan nu este deschis ) pcp.gemenii.ro:27015


FORUMUL : http://pcp.gemenii.ro aici va puteti redirectiona si pe forumul de HNS



Sa-mi spuneti la ce ora vreti sa-l deschid si cand vreti sa incepem , in timpul jocului va rula HTLV`ul ca sa nu fie probleme la sfarsit de pasibili codati :)


p.s: Va juca si fratimiu

TAG-ul ramane : [4Tuning] -



NU ESTE PROBLEMA DE STEAM , se joaca si cu steam si fara ! ;)

marian92 28-12-09 17:14

Re: Counter Strike 1.6
 
eu nu pot sa joc in clan:sad: poti sa ma scoti de pe lista dar pot sa joc cu voi pe servere numai sa imi dati server si jucam

DTH 28-12-09 17:15

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 2929449)
eu nu pot sa joc in clan:sad: poti sa ma scoti de pe lista dar pot sa joc cu voi pe servere numai sa imi dati server si jucam



pe mine ma gasesti mai mereu chiar si acum pe pcp.gemenii.ro , CLaudia sunt ;)

marian92 28-12-09 17:16

Re: Counter Strike 1.6
 
intru si eu acum:D:D:D

RDss 28-12-09 17:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Si pe mine aicia 81.18.74.158:27015 :D

marian92 28-12-09 18:04

Re: Counter Strike 1.6
 
RDss cu ce nume joci pe server?:D:D:D

andrei:) 28-12-09 18:16

Re: Counter Strike 1.6
 
păi ce mai aşteptăm, să-i dăm drumul:>

DTH 28-12-09 18:17

Re: Counter Strike 1.6
 
intai trebuie sa va inscrieti ca sa pot rula meciul , deocamdata sunt 3 persoane inscrise pe lista , am deschis topic pentru inscrieri ;)


Aici se fac inscrieriile :arrow: " Inscrieri 4TuninG cs PCP.GEMENII.RO "

JuST_GiuGiu 28-12-09 21:06

Re: Counter Strike 1.6
 
deci sa inteleg ca din cate persoane eram am ramas doar 3:|

tudysvv 28-12-09 22:34

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2930166)
deci sa inteleg ca din cate persoane eram am ramas doar 3:|

Suntem 9 ia numara ...... https://forum.4tuning.ro/510-pc-games...i-4tuning.html

DTH 29-12-09 00:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Nu conteaza cati sunt sincer , dupa cum bine a spus si tudy suntem 9 pana acuma si vor mai fi , mai este timp pana maine seara sau chiar mai devreme probabil , in functie de cati pot sa fie online si disponibili pentru a juca meciul .

Iar daca vreti rezerve sau jucatori si nu vom fi destui , am foarte multa lume care ar putea juca in meci .

Bineinteles ca scopul este aceela de a juca doar noi astia de pe 4T dar daca vor fi eventuale probleme in lipsa jucatoriilor va pot asigura destula lume care poate sa joace cu noi .

kiry 29-12-09 07:58

Re: Counter Strike 1.6
 
ma bag si eu la meci sau unde vreti , doar sa-mi ziceti la ce ora si unde ca sa nu fiu plecat. nick: R3d_d3vil

DTH 29-12-09 07:59

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by kiry (Post 2931057)
ma bag si eu la meci sau unde vreti , doar sa-mi ziceti la ce ora si unde ca sa nu fiu plecat. nick: R3d_d3vil


Of....

mai sus vezi unde te poti inscrie pentru meci , hf

kiry 29-12-09 08:04

Re: Counter Strike 1.6
 
abia m-am trezit, scuze :)) acum dau pagina:D thx

JuST_GiuGiu 29-12-09 09:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by tudysvv (Post 2930430)

acum dar inainte eram doar 3:P asa ca aia e ,o sa vedem ce o sa iasa:2gun: :writers_b

porsheGTS 29-12-09 16:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Hai mai baieti numai vrea nimeni sa intre in clan si sa jucam si noi un meci?!!!!!Back page:)

DTH 29-12-09 20:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Meci 4TuninG @ pCp.Gemenii.ro


demos : http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html


8)

andrei:) 29-12-09 21:09

Re: Counter Strike 1.6
 
a fost frumos, dar am cam luat-o pe cocoaşă. :D

JuST_GiuGiu 29-12-09 22:51

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2932674)
Meci 4TuninG @ pCp.Gemenii.ro


demos : http://www.2shared.com/file/10325791...e4d/toate.html


8)

apropo de curiozitate cu ce deschid si eu fisierele?Ca am incercat cu tot ce se poate dar nu a mers!:evil:

porsheGTS 29-12-09 22:55

Re: Counter Strike 1.6
 
Se vede ca nu esti palyer de cs:)))!!Bagi fisierele in Cstrike si apoi intri in cs si scri playdemo si numele fisierului!!!HF:)

DTH 30-12-09 01:09

Re: Counter Strike 1.6
 
foarte corect :)) , eh se intampla si la case mai mari :))

dragsteraudioart 30-12-09 01:47

Re: Counter Strike 1.6
 
cred ca am putea repeta actiunea de azi si altadata:twisted:

porsheGTS 30-12-09 10:17

Re: Counter Strike 1.6
 
Fi sigur dragster(apropo imi place stiulu tau de joc)!!!Bafta la toata lumea!!!!:)

Cozmescu-Alin 30-12-09 10:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Next Time Claudia Buzz me:lol:

Intru si eu sa va dau lectii,ehhhh nu prea tare ca va iese CS din cap:chainsaw::bat:

JuST_GiuGiu 30-12-09 10:35

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2933114)
Se vede ca nu esti palyer de cs:)))!!Bagi fisierele in Cstrike si apoi intri in cs si scri playdemo si numele fisierului!!!HF:)

nu e vorba de asta dar daca nu folosesc sau daca nu am incercat niciodata daia nu stiu!Mai aveti de gand sa jucati anu asta?Daca da anuntati-ma si pe mine:twisted::twisted:

porsheGTS 30-12-09 10:37

Re: Counter Strike 1.6
 
Pai maine e revelionu:))Cine crezi mai joaca,poate cei care nu sunt ocupati sau stau acasa!!!Eu cel putin nu pot!!Imi pare rau!!Va urez la taote lumea un an nou fericit si plin de bucurie!!!!Si tot ce va doriti!!:P
Frumos joc claudia aseara:P

JuST_GiuGiu 30-12-09 12:08

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2933792)
Pai maine e revelionu:))Cine crezi mai joaca,poate cei care nu sunt ocupati sau stau acasa!!!Eu cel putin nu pot!!Imi pare rau!!Va urez la taote lumea un an nou fericit si plin de bucurie!!!!Si tot ce va doriti!!:P
Frumos joc claudia aseara:P

Aici ai si tu dreptate poate daca o fi deschis servaru o sa intru diseara!Daca nu mai apuc sa va zi .....UN AN NOU FERICIT! SI LA MULTI ANIII!!!!!!:twisted:

dragsteraudioart 30-12-09 16:07

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 2933739)
Fi sigur dragster(apropo imi place stiulu tau de joc)!!!Bafta la toata lumea!!!!:)

mersi :twisted:

shobby_ams 30-12-09 16:41

Re: Counter Strike 1.6
 
nu ma ia si pe mine cineva la el in clan ?:D :)) ca am 9 ani de cs :D am jucat PGL 2 sezoane in C3 :D

DTH 30-12-09 16:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Multumesc frumos , Sarbatori Fericite All !

dragsteraudioart 30-12-09 17:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by shobby_ams (Post 2934529)
nu ma ia si pe mine cineva la el in clan ?:D :)) ca am 9 ani de cs :D am jucat PGL 2 sezoane in C3 :D

:twisted::twisted::twisted: cand facem 1 vs 1?

vreau sa vad ce 9 ani si cei 2 de pgl:D


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning