![]() |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut. Poti sa imi spui si mie la cat mi-ai putea aduce asta: http://cgi.ebay.com/Motor-Max-1955-C...-/110505969121
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
160 LEI. Este scump transportul
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Frumoasa rau asta, dar si scumpa. 370 lei.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Un reventon de la autoart.La ce pret ai putea aduce??:D
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Pina in 500 lei.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP...........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut o macheta 1:18 pentru un mercedes S-class modelul fabricat in 1994 se gaseste?si la ce bani?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Da-mi o poza cu modelul dorit.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut.
Spune-mi te rog la cat mi le aduci astea: http://cgi.ebay.com/BBURAGO-FORD-STR...item2eb6be0433 http://cgi.ebay.com/Bburago-1-43-Ren...item3a688a15c9 http://cgi.ebay.com/SCALE-1-43-BBURA...item2c5de344d1 http://cgi.ebay.com/Bburago-Fiat-Con...item3f0c6eed5a http://cgi.ebay.com/Bburago-Fiat-Cas...item3f0c6ef371 Stiu ca unele sunt la licitatie, dar un pret aproximativ, asa, din experienta ta, daca poti sa-mi spui. Merci anticipat. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut.
1. 27$ 2. Licitatie, trans este 18$ 3. 70$ 4 si 5 licit 6 zile. Nu stiu sa-ti spun ca deocamdata nu a licit nimeni:cry: preturile difera, poti lua lau 2-3 e sau la 10-15e |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.com/AUTOart-Lamborgh...ht_2345wt_1344....
http://cgi.ebay.com/Lamborghini-Reve...ht_2347wt_1110.... ..eu am gasit astea doua poti sa mi zici preturile cu tot trimise pana in Bh..ms.. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Primul nu trimite in Eu, al 2-lea 500 lei la tine acasa.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Vreau sa-mi fac si eu o idee in legatura cu urmatoarele:
1. http://cgi.ebay.de/Modellautos-1-18-...#ht_856wt_1139 2. http://cgi.ebay.de/BMW-330i-E-90-Tun...ht_1036wt_1139 3. http://cgi.ebay.de/Saab-900-1-1-18-C...ht_1092wt_1139 4. http://cgi.ebay.de/1-18-Lenkrader-Re...#ht_500wt_1156 5. http://cgi.ebay.de/7-Bburago-1-18-Mo...#ht_500wt_1156 6. http://cgi.ebay.de/19-ALUFELGEN-MODE...ht_1637wt_1139 7. http://cgi.ebay.de/19-ALUFELGEN-MODE...ht_1637wt_1139 Am observat ca majoritatea sunt licitatii, intrebarea mea e: Se vand la pretul final sau respectivul si-a pus un minim de care eu nu ma prind? :???: A 2-a intrebare: Transportul cat este la fiecare in parte? |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1,4,5 - nu accepta plata prin paypal
2,3 - nu trimite in Ro. 6,7 - fara licitatie 26E/buc Pretul este cel final la care se mai adauga taxa paypal + comisionul. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
160 lei
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
La cat ajunge asta cu tot cu livrat in iasi?
http://cgi.ebay.com/Welly-Bmw-X6-5-0...item2a126d6648 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
55$....
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.........
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up.................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP................
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP.............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
UP..............
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://www.ebay.com/itm/1-18-Autoart...d3a1ec....pana in BH prin posta..ms
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
115$ cu totul.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut, mi-a ajuns Mertzu' . Am fost putin dezamagit cand am vazut ca avea rotile taiate (o fi fost nebun vanzatorul) , in schimb a venit foarte bine. iti multumesc mult pentru comanda, dar nah, mi-au lasat un gust amar cauciucurile taiate :sad: ne mai auzim ! ;)
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Le-am vazut si eu :cry: nu-mi dau seama de ce le-a taiat.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
cat ma duce e39-le asta cu tot cu transport pana la ploiesti
http://www.ebay.de/itm/BMW-5er-E39-F...#ht_1435wt_932 |
| All times are GMT +2. The time now is 20:42. |
- Copyright 2026 4Tuning