![]() |
Re: Machete in lucru - andrew 46
eeehh....mai andrew,asa arata mai bine....decat primul front-bumper acesta arata mai bine.....spor la vopsit si la ce mai ai de facut;)
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
Quote:
Quote:
hai ca in cateva zile o termin8) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
am vopsit-o astazi insa mai trebuie dat un strat.
poze zilele astea. |
Re: Machete in lucru - andrew 46
6 Attachment(s)
un nou proiect: lambo murcielago 1/18 bburago
era vopsit si l-am curatat urmeaza sa-i fac spoilere noi si un eleron. INSA N-AM O USA DE LA SOFER. DACA ARE CINEVA VA ROG SA-MI SPUNETI:???: |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Cu ce ai curatat vopseaua?? Smirghel sau decapant??
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Dupa cum arata "zgarieturile" din poza a treia cu smirghel.
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
3 Attachment(s)
Quote:
Quote:
am terminat de vopsit el camino si i-am mai vopsit si partea de jos [care era inainte neagra] cu crom:twisted: + folie fumurie pe geamuri:rolleyes2 mai am sa-i vopsesc capota neagra si gata |
Re: Machete in lucru - andrew 46
asta este vopseaua finala ?
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
5 Attachment(s)
Quote:
am terminat caroseria... mai am usile de vopsit si gata.. |
Re: Machete in lucru - andrew 46
in prima poza la nivelul farurilor e sarit un pic vopseaua :) e alba ... am crezut ca e crem :| ca erau pozele fara blitz facute si nu mi-am dat seama ! Oricum ... nu e rau :)
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
am o intrebare:masina are farurile spate si fata?ca din poze nu imi dau seama?
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
hmmm...nu stiu ce sa zic! :rolleyes2
in primul rand cu pensula, incerca sa pui un punct de vopsea acolo langa far unde e sarita! in al doilea rand...imi place in mare cum a iesit, insa am o obiectie si anume: in al treilea rand nu-mi place cum ai combinat alb cu negru. era mai fain sa fie masina jumate alb jumate negru daca voiai combinatia asta, asa, cu capota neagra, nu prea da bine...un plus totusi pt culoarea interiorului! in al patru-lea rand imi place ca in spate ai facut negru portiunea de jos a barii si, in fine, in al cincilea rand, trebuie sa-ti placa tie si sa te mandresti ca ai scos-o din anonimat si ai facut-o speciala si unica! bravo! |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
o sa pun cu o pensulica un punct acolo si gata...cand vopsesc usile..] Quote:
Quote:
voi tine cont de sfaturile tale;) are presuri albe la interior:-P |
Re: Machete in lucru - andrew 46
foarte frumoasa camioneta!ti-a iesit foarte bine!
spor la lucru!:D |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Eu cred ca ar trebuii facuta o reclamatie sa nu ti se mai dea voie sa postezi pe forum.Vrei sa fac infarctla vederea machetelor tale.Sunt super.
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:32. |
- Copyright 2026 4Tuning