Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 11-11-08 18:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
he he....baietii din inferno p sticla....uitati o poza si link la stire


http://www.antena1.ro/index.php?page...&currentPage=2

Lucian_GXZ 11-11-08 22:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim Remus

Lucian_GXZ 11-11-08 22:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
15 Attachment(s)
S-a tot adus vorba zilele trecute de acea perioada.. asa ca am dat un search prin calculator si uitatzi ce am gasit. Am recunoscut cateva persoane de pe-acolo si m-am amuzat putin :)

KENZO 11-11-08 23:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cum am mai spus si in posturile anterioare care mi-au fost sterse de marele si fenomenalul Lucian GEICSZE,am participat la meci-ul dintr-e FFA-u si BogdanE36=1-0.

Dan_Dub 11-11-08 23:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))))))))))

Lucian_GXZ 12-11-08 00:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by KENZO (Post 1858367)
Cum am mai spus si in posturile anterioare care mi-au fost sterse de marele si fenomenalul Lucian GEICSZE,am participat la meci-ul dintr-e FFA-u si BogdanE36=1-0.

fenomenalul lucian geicsze ti-a sters posturile, pentru ca a sters toata cearta, nu puteam sa le las doar pe-ale tale. deci nu o lua ca pe ceva personal. Cum ti le-am sters tie, i le-am sters si lu bogdan, ffa sau chiar si ale mele...

kimi 12-11-08 14:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1858222)
S-a tot adus vorba zilele trecute de acea perioada.. asa ca am dat un search prin calculator si uitatzi ce am gasit. Am recunoscut cateva persoane de pe-acolo si m-am amuzat putin :)

Cat radeam pe vremea aia cu idiotul de blondu si nebunu de Dima...:lol:

b.t.l 12-11-08 18:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vand 4 laptop-uri 2 boxe GEMINI GX-1501 si un mixer NUMARK DXM09 dak e ceva add- micutu93

kidu2006 12-11-08 23:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by b.t.l (Post 1859767)
vand 4 laptop-uri 2 boxe GEMINI GX-1501 si un mixer NUMARK DXM09 dak e ceva add- micutu93

Pai de ce le vinzi?Doamneee....



On Topic...ba nene,sincer,pe vremea aia chiar era un club maricel si unit,cu multe distractii,si ceva curse la activ,nu organizate de noi din vremea aia,ci de altii,dar si cu participarile noastre!Au fost niste vremuri foarte frumoase din punctul meu de vedere!
Va mai aduceti aminte de acea seara din Pescarus,cu copiii aia cu muzica "blana",cand am inceput sa`i filmez si alte caterinci:lol:
Si cateva de la mine sa va delectati privirea:lol:
P.S.: sper ca va place "negresa" cine o mai stiti :)))))

Lucian_GXZ 13-11-08 00:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) mama coaieeeeeeeee ce fatza avea blondu =)))

Lucian_GXZ 13-11-08 00:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce sa zic... la ce s-a ajuns azi sa se intample... nu cred ca e vreunu sa nu-si aduca aminte cu placere de perioadele alea... Era frumos... mereu... indiferent ce faceam... pe chei cu skoda sdi? mai tzii minte kidule? dar tu kimi? =)) Eheeee.... vremuri tata.. acuma toata lumea s-a schimbat... nimic nu mai e ca atunci... sunt si alte vremuri ce-i drept... Dar caterinca tot noi o faceam :).
Pe-atunci lumea te aprecia daca puneai o toba sa-i zicem sport, sau macar sa faca zgomot, pe masina, nu te dushmanea ca azi...

KENZO 13-11-08 01:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Dap era frumos odata...
Acum 1 an cand am aparut si noi pe Kisselef tin minte ca pe partea stanga era decat IMS,si cand spun decat ei ma refer ca umpleau toata parcarea cu masini.
Se faceau actiuni frumoase,si nu o ardeam doar pe o zona...rupeam toate zonele unde nu erau TREBALUSI cu girofarele...se iesea mai des si in numar foarte mare.
Da nah....asta e,cu timpul toate se schimba...niciodata un lucru nu poate ramane roz pana la infinit.
De ex l'u mama ii place Florin Piersic....si mie de Alina Plugaru(nevasta-mea)...asta e cu trecerea anilor trebui sa ne conformam situatiei,si sa ne ducem treaba pana la bun sfarsit cu bune sau cu rele.

Daca a deranjat post-ul meu imi puteti spune sau il sterge-ti.Sau daca exista posibilitatea de a face un cont contra cost pt a putea accesa acest forum IMS sunt dispus sa platesc oricat:)))



Bafta!!!

kidu2006 13-11-08 01:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Hahahaha,io n`aveam pozele alea..ce fatza avea Hyena,zici ca era caine plouat si batut cu stuf :)):)):)):))
Coaie deci pozele alea sunt tari rau...Kimi tot cu ea in gura:))),Lucian era certat cu lumina,Hyena se tinea de sticla aia sa nu fuga(el sau sticla:)) ),Kenzo facea arfe cu muschii:)),si io zici k eram manechin de la Unirii =))))
Super tare=)) ... O mica intrebare,Inferno inca se distreaza cum ne-am distrat noi odata?
SINCER!!;)

Lucian_GXZ 13-11-08 01:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mancatorie multa kenzo, vorbe aruncate aiurea... lume rea... etc.. de-asta nici noi (inferno & vagabond) nu mai facem treaba impreuna ca la inceput, de-asta nici noi nu mai suntem catzi eram...
Eu ti-am mai zis kenzo, nimeni nu are nimic cu posturile tale.. aici e un topic unde se scrie si vorbeste despre orice, oricum cu oricine.. nu sunt limite

Lucian_GXZ 13-11-08 01:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Chiar ca stateai cam incordat kenzo, sa se vada brandu! :))
Cat despre tine kidule.. zici ca esti nepotu lu fermecatoru :))


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning