Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 08-03-06 23:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather
bravo sebi.. asa.. fii rau in continuare.. sa stie lumea de frica.. ca oricum nu ai rival in romania.. da sa nu se mai bage toti****** in seama.. ca au masini cu sute de cai putere in fata carora nu ai sanse..

dupa parerea mea.. ai cea mai tare masina din romania.. si nu crd ca este doar parerea mea.. bravo sebi.. tine'o tot asa... apropo la cursa de la constanta participi???

Departe de mine gandul de a fi rau, doar realist sisigur voi fi rau pe pista.

Flow 08-03-06 23:42

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
chiar daca nu sunt on topic si nu provoc pe nimeni vreau sa mi zic si eu parerea

dupa ce am vazut unul dintre filmuletele atasate pe langa faptul ca am ramas :shock: cred ca este departe de tot ce se intampla noi aceata masina , singurul care cred ca ar mai putea macar sa se apropie de aceasta masina(daca se poate numi asa) ar fi gemballa cayanne din bv care m a impresionat cu o plecare asemanator de fulminanta ...... dar cred ca nici el
felicitari

SEBASTIAN 08-03-06 23:48

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by Flow
chiar daca nu sunt on topic si nu provoc pe nimeni vreau sa mi zic si eu parerea

dupa ce am vazut unul dintre filmuletele atasate pe langa faptul ca am ramas :shock: cred ca este departe de tot ce se intampla noi aceata masina , singurul care cred ca ar mai putea macar sa se apropie de aceasta masina(daca se poate numi asa) ar fi gemballa cayanne din bv care m a impresionat cu o plecare asemanator de fulminanta ...... dar cred ca nici el
felicitari


Oricand cu placere ii voi sta la dispozitie insa uita ca ar avea vreo sansa un Cayenne de 575 cp cu greu a surclasat un Audi S3 cu soft de serie.;)
Dar pentru spectacol sunt de acord cu astfel de intreceri chiar si cu handicap.
Multumesc de incredere!

Flow 08-03-06 23:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
Oricand cu placere ii voi sta la dispozitie insa uita ca ar avea vreo sansa un Cayenne de 575 cp cu greu a surclasat un Audi S3 cu soft de serie.;)
Dar pentru spectacol sunt de acord cu astfel de intreceri chiar si cu handicap.
Multumesc de incredere!


4500 biturbo - 700 cp zice omu acum ce sa cred ?

sandumrs 09-03-06 00:03

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
700Cp, eu stiam de un Cayenne de 650Cp TechArt, care a fost pe Baneasa.

Apropo, Sebasitane ce a facut cu M5-ul negru, s-au dat de trei ori dar eram la start si nu stiu nimic(adica cine a acastigat)?

Cred ca sunt in asentimentul tuturor, Sebastian are cea mai rapida masina pe 400m din Ro, ramane sa vedem confirmarea, dar la cat de bine pleaca Sebastian, e greu sa-l bata careva din Ro. parerea mea.

Flow 09-03-06 00:06

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by sandumrs
700Cp, eu stiam de un Cayenne de 650Cp TechArt, care a fost pe Baneasa.

masina nu a participat la nici o legala dar cei din bv o cunosc

sandumrs 09-03-06 00:10

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Cred ca vb de masini diferite, pentru ca la legalele de la baneasa, ultimele, a fost si un TechArt negru, nu stiu de ce masina vb tu din brasov dar nu te contrazic.

SEBASTIAN 09-03-06 00:21

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
are 700 Nu E Asta Problema, Dar Tu Sti Cat Am Eu Si Cate Kg?
E Tare Masina, Dar Ai Incredere In Mine, Nu O Sa Pierzi Banii

Flow 09-03-06 08:16

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sandumrs
Cred ca vb de masini diferite, pentru ca la legalele de la baneasa, ultimele, a fost si un TechArt negru, nu stiu de ce masina vb tu din brasov dar nu te contrazic.

despre ea e vorba

Flow 09-03-06 08:22

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN
are 700 Nu E Asta Problema, Dar Tu Sti Cat Am Eu Si Cate Kg?
E Tare Masina, Dar Ai Incredere In Mine, Nu O Sa Pierzi Banii

am zis ca e singura care s ar putea apropia poate nici decum altceva
la cum merge masina nu mai trebuie incredere e o certitudine ,deja stiut rezultatul tuturor confruntarilor :lol: mai ramane sa le vedem sa ne minunam :shock:

SEBASTIAN 09-03-06 15:24

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Stiam masina ii stiu potentialul de asta sunt f linistit.
Oricum e cel mai rapid suv pe care-l stiu pentru moment.

Razvan-CT 09-03-06 20:31

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Seby.. nu mi'ai raspuns la intrebare... Participi la cursa de la Constanta?

SEBASTIAN 10-03-06 00:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather
Seby.. nu mi'ai raspuns la intrebare... Participi la cursa de la Constanta?

Explica care cursa de unde facuta cu de cine cu ce regulament, taxe...

Razvan-CT 11-03-06 14:05

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
pai aia organizata de Legal Racing prin aprilie ..... de aia vorbeam....oricum stiu ca mai e mult pana atunci.. da am intrebat doar de curiozitate.. sau.. numai organizati nimic??

orlando 11-03-06 14:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather
pai aia organizata de Legal Racing prin aprilie ..... de aia vorbeam....oricum stiu ca mai e mult pana atunci.. da am intrebat doar de curiozitate.. sau.. numai organizati nimic??

din cate cunosc eu nu se va mai face nimic...:wink:
eu sunt uimit si totodata trist de cand am aflat aceasta veste...dar asa se intampla daca te-ai saturat sa dea toata lumea in tine si sa te faca ca la usa cortului...


All times are GMT +2. The time now is 14:20.

- Copyright 2026 4Tuning