![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
chiar daca nu sunt on topic si nu provoc pe nimeni vreau sa mi zic si eu parerea
dupa ce am vazut unul dintre filmuletele atasate pe langa faptul ca am ramas :shock: cred ca este departe de tot ce se intampla noi aceata masina , singurul care cred ca ar mai putea macar sa se apropie de aceasta masina(daca se poate numi asa) ar fi gemballa cayanne din bv care m a impresionat cu o plecare asemanator de fulminanta ...... dar cred ca nici el felicitari |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
Oricand cu placere ii voi sta la dispozitie insa uita ca ar avea vreo sansa un Cayenne de 575 cp cu greu a surclasat un Audi S3 cu soft de serie.;) Dar pentru spectacol sunt de acord cu astfel de intreceri chiar si cu handicap. Multumesc de incredere! |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
4500 biturbo - 700 cp zice omu acum ce sa cred ? |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
700Cp, eu stiam de un Cayenne de 650Cp TechArt, care a fost pe Baneasa.
Apropo, Sebasitane ce a facut cu M5-ul negru, s-au dat de trei ori dar eram la start si nu stiu nimic(adica cine a acastigat)? Cred ca sunt in asentimentul tuturor, Sebastian are cea mai rapida masina pe 400m din Ro, ramane sa vedem confirmarea, dar la cat de bine pleaca Sebastian, e greu sa-l bata careva din Ro. parerea mea. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cred ca vb de masini diferite, pentru ca la legalele de la baneasa, ultimele, a fost si un TechArt negru, nu stiu de ce masina vb tu din brasov dar nu te contrazic.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
are 700 Nu E Asta Problema, Dar Tu Sti Cat Am Eu Si Cate Kg?
E Tare Masina, Dar Ai Incredere In Mine, Nu O Sa Pierzi Banii |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
la cum merge masina nu mai trebuie incredere e o certitudine ,deja stiut rezultatul tuturor confruntarilor :lol: mai ramane sa le vedem sa ne minunam :shock: |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Stiam masina ii stiu potentialul de asta sunt f linistit.
Oricum e cel mai rapid suv pe care-l stiu pentru moment. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Seby.. nu mi'ai raspuns la intrebare... Participi la cursa de la Constanta?
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
pai aia organizata de Legal Racing prin aprilie ..... de aia vorbeam....oricum stiu ca mai e mult pana atunci.. da am intrebat doar de curiozitate.. sau.. numai organizati nimic??
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
eu sunt uimit si totodata trist de cand am aflat aceasta veste...dar asa se intampla daca te-ai saturat sa dea toata lumea in tine si sa te faca ca la usa cortului... |
| All times are GMT +2. The time now is 14:20. |
- Copyright 2026 4Tuning