![]() |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
BlondaTA buna ! sunt o blonda cu sanii mari si fac videochat ...tarif 4 euro in reteaua orange vodafone sau cosmote pt 25 de min de show erotic ...am vibrator bile anale si microfon ..dupa show ne putem sa ne intalnim..cei interesati dati add la id`ul anda_videochat ...va astept
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Ce mai astepti?! Da-i repede add!! :lol: :lol:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
lol_you_rock..... mistery_2000....dj_kiss_me......vera_punks .....my_ popkins....ruxi_ skumpik....boss_vlad dan_ adpp....alexa_star_1994......i_love_catalin_megast ar.... oana.mateescu..... dennnI_songs....mari_97_lov....gigi_cool....angel_ for_u....alexabel_1997....deia_deia64....maryus_bo gdan2008....te_doresc33..... crysty_manutd.... yony_sweet_any......aly_babylove_96....adyniceboy5 4.....deia_deia64......nana1332...kily_dan...yony_ sweet_any....pope_sise_90... Valy_Pustoaica_Rebela....niqu_niqu17 andrutza_arta.........claudia01sweety.....Shaddyx_ 8 .... me_sCr3by.... spaw_wapzzyy....xynxis_wife....daniel_mititelu133. ..cata_only4you89....andr3y_alina ...ktalyna_angel_scumpik Id care vrea :)
AnNa MaRyJuAnA: cum saruta fiecare zodie........................berbec-usor....................taur-delicios............................gemeni-foarte excitant........................rac-exotic.........................leu-supet erotic............................fecioara-lung.........................balanta-excitant..................scorpion-demonic......................sagetator-elegant.......................capricorn-cuceritor.........................varsator-unic...............................pesti-senzual..................yo snt pesty...tu?: AnNa MaRyJuAnA is using a different version of Yahoo! Messenger. Certain features may be unavailable. AnNa MaRyJuAnA: cel mai tare radio.......asculta shi u....http://radioturbatu.zapto.org:8000/listen.pls ....by dj andy.... |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Ma bucur ca sunt gemeni :)) :D la faza cu , "Cum saruta zodiile" :>
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
eu fecioara:oops:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
pesti :)))
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
gemeni :lol:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
eu scorpion :lol::lol::lol:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
ieu taur:)) :lol:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
-=Tony Montana=- (5/21/2009 12:55:08 PM): Cel mai mare OM din istorie. Iisus n-a avut servitori, si totusi I se spunea Stapan. N-a avut diploma, si totusi I se spunea Invatator. N-a avut medicamente, si totusi I se spunea Vindecator. N-a avut armata, si totusi se temeau de EL N-a castigat nici un razboi, si totusi a cucerit lumea. N-a comis nici o crima, si totusi l-au rastignit. A fost inmormantat, si totusi traieste si azi. Ma simt onorat sa slujesc un conducator care ne iubeste. Daca ai credinta in Dumnezeu si in Iisus Hristos Fiul Sau.. trimite acest mesaj tuturor din lista ta. Daca nu ignora-l. Daca il ignori, adu-ti aminte ca Iisus a spus: “Cine se va rusina de Mine in fata oamenilor, ma voi rusina si Eu de el in fata Tatalui"
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Zone (5/27/2009 5:56:43 PM): PE CAMPUL DE LUPTA 1 SOLDAT MOARE. COLEGII, SUPARATI, COMANDANTUL INGRIJORAT CUM SA-I ANUNTE FAMILIA... -NU VA FACETI GRIJI DOMN COMANDANT, SPUNE BULA II ANUNT EU FAMILIA. -AJUNSE BULA ACASA LA SOLDAT, SUNA LA USA SI IESE NEVASTA: -BUNA-ZIUA,VADUVA LUI CALIN POPA? -NU!!!!(RASPUNSE FEMEIA SPERIATA) -PE CAT FACEM PARIU?
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
NyCuSoR SukaRu (01.01.2002 19:11:26): salut all , a intra suk4rul number one !
p.s : Mi se reseteaza data si ora..dar nu stiu de ce:(:cry: |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
PuPaCioAsA TaSpamReply3:45 PM 6/13 Cat ma iubesti?sau..Cat tii la me??? 0%1% 2% 3% 4%5% 6% 7% 8% 9% 10% 11% 12% 13% 14% 15% 16% 17% 18% 19% 20% 21% 22% 23% 24% 25% 26% 27% 28% 29% 30% 31% 32% 33% 34% 35% 36% 37% 38% 39% 40% 41% 42% 43% 44% 45% 46% 47% 48% 49% 50% 51% 52% 53% 54% 55% 56% 57% 58% 59% 60 % 61% 62% 63% 64% 65% 66% 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74% 75% 76% 77% 78% 79% 80% 81% 82% 83 67% 68% 69% 70% 71% 72% 73% 74% 75% 76% 77% 78% 79% 80% 81% 82% 83% 84% 85% 86% 87% 88% 89% 90% 91% 92% 93% 94% 95% 96% 97% 98% 99% 100% ......scz lam primit si eu...........dal si uh mai departe.............dar vreau si rasuns un pik de repaus si ma plictisesc
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
auzi pretentii la ea:))
ioana_druta18 is currently not in your Messenger List. Add to your Messenger List (Ctrl+Shift+A) Report as Spam (Alt+Shift+R) ioana_druta18: cine ma scoate in orasss la o ceafa de pui astept |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:33. |
- Copyright 2026 4Tuning