![]() |
Re: Nfs 2008 -Undercover
Jocul are ca data de lansare 18 luna aceasta. Nu a aparut nimic.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Quote:
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Deocamdata doar pentru xbox a aparut :D sa speram ca zilele astea va aparea si pentru pc(sper sa apara maine :X:X:X:X:X)
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
maine cel mai sigur apare si versiunea de pc :-P
PS. chiar aveam chef sa tunez ceva :lol: |
Re: Nfs 2008 -Undercover
Pentru xbox360 a aparut da,eu tot pentru pc astept. Si nu cred ca va aparea in seara asta.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
a aparut si pe psp2...iar varianta pe PC ar trebui sa aibe 5,5 gb...momentan acesta se lasa asteptata
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
asteptati fratilor..ca nu muriti....3 zie...sau 5...tot aia e :|
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Mersi mult pentru pm,dar sincer parerea mea despre undercover ,chiar aseara l-am jucat si este GRAFICA=NFS PRO STREET PC + GAMEPLAY NFSMW=..../!\:cry:
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
e super jocul! eu il am pe PS2 ... ce-i drept e cam usor ..castigi multi bani, piesele sunt ieftine .. iar cursele le castigi fara prea mult stres!
minusuri: pai are 90% hartile din MW .. e destul de asemanator cu MW .. si ce ma enerveaza la culme.. .ACELEASI MASINI FRATE! tot 200sx ... tot jafuri din alea.. nu au mai pus si ei ceva mai nou .. mai frumos.. un scirocco , noul sl65amg ... nush nu-mi plac masinile |
Re: Nfs 2008 -Undercover
no crack discussions.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Quote:
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
nici eu nu pot sa fac cercuri ! ..burn pot.. dar cred ca iti trebuie volan cu pedale pt ps2 ca sa faci cercoaie :D
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Quote:
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
din pacate GRID nu e pt ps2:(
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Da,pot sa confirm 100% ca a aparut nfs undercover(a aparut pe toate trakerele private) ..acum il descarc
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:46. |
- Copyright 2026 4Tuning