Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

StreetStyle22 13-11-08 20:13

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Jocul are ca data de lansare 18 luna aceasta. Nu a aparut nimic.

Trickz 13-11-08 21:49

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 1862326)
Jocul are ca data de lansare 18 luna aceasta. Nu a aparut nimic.

A aparut, din pacate! Verifica pe bittorrents.ro daca nu ma crezi:)

2fast4u_DK 13-11-08 21:50

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Deocamdata doar pentru xbox a aparut :D sa speram ca zilele astea va aparea si pentru pc(sper sa apara maine :X:X:X:X:X)

boy_wonder 13-11-08 22:54

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
maine cel mai sigur apare si versiunea de pc :-P

PS. chiar aveam chef sa tunez ceva :lol:

StreetStyle22 13-11-08 22:58

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Pentru xbox360 a aparut da,eu tot pentru pc astept. Si nu cred ca va aparea in seara asta.

TR_00_ANN 15-11-08 18:45

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
a aparut si pe psp2...iar varianta pe PC ar trebui sa aibe 5,5 gb...momentan acesta se lasa asteptata

DannyKid 15-11-08 19:08

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
asteptati fratilor..ca nu muriti....3 zie...sau 5...tot aia e :|

Insanerzw 16-11-08 09:35

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Mersi mult pentru pm,dar sincer parerea mea despre undercover ,chiar aseara l-am jucat si este GRAFICA=NFS PRO STREET PC + GAMEPLAY NFSMW=..../!\:cry:

dolb 17-11-08 17:34

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
e super jocul! eu il am pe PS2 ... ce-i drept e cam usor ..castigi multi bani, piesele sunt ieftine .. iar cursele le castigi fara prea mult stres!

minusuri: pai are 90% hartile din MW .. e destul de asemanator cu MW .. si ce ma enerveaza la culme.. .ACELEASI MASINI FRATE! tot 200sx ... tot jafuri din alea.. nu au mai pus si ei ceva mai nou .. mai frumos.. un scirocco , noul sl65amg ... nush nu-mi plac masinile

Opportunity 17-11-08 19:12

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
no crack discussions.

Insanerzw 17-11-08 19:25

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1869935)
e super jocul! eu il am pe PS2 ... ce-i drept e cam usor ..castigi multi bani, piesele sunt ieftine .. iar cursele le castigi fara prea mult stres!

minusuri: pai are 90% hartile din MW .. e destul de asemanator cu MW .. si ce ma enerveaza la culme.. .ACELEASI MASINI FRATE! tot 200sx ... tot jafuri din alea.. nu au mai pus si ei ceva mai nou .. mai frumos.. un scirocco , noul sl65amg ... nush nu-mi plac masinile

Exact ce am spus si eu mai sus, hartile se aseamana cu cele de la MW,masinile cam aceleasi,grafica cat de cat imbunatatita,nu pot sa fac burn,cercuri...nu ma intrebati de ce ..:( ..astept si pe pc varianta,daca este ca cea de PS2,e clar!GRID IS THE BEST !;)

dolb 17-11-08 19:30

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
nici eu nu pot sa fac cercuri ! ..burn pot.. dar cred ca iti trebuie volan cu pedale pt ps2 ca sa faci cercoaie :D

Insanerzw 17-11-08 19:33

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 1870272)
nici eu nu pot sa fac cercuri ! ..burn pot.. dar cred ca iti trebuie volan cu pedale pt ps2 ca sa faci cercoaie :D

La ora si data actuala 20:29 17.11.2008,RDG,race driver grid,nu se compara cu nici un nfs,parerea mea pentru ca este foarte realistic,mai ales pe xbox e fortza,senzatie :X pe xbox ....Deja comentariile sunt de prisos ,trebuie jucat,si d1gp pe ps2 e ma itare decat nfs uc :-J salutare all,o seara buna tutror!

dolb 17-11-08 19:42

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
din pacate GRID nu e pt ps2:(

cryssl 18-11-08 08:14

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Da,pot sa confirm 100% ca a aparut nfs undercover(a aparut pe toate trakerele private) ..acum il descarc


All times are GMT +2. The time now is 10:46.

- Copyright 2026 4Tuning