Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 20-10-08 15:32

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
700 ron cu tot cu adus

squid 25-10-08 14:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/Rieger-Lueftungsg...ayphotohosting

sal, spune-mi te rog un pret final (produs + transport + adaosul tau)
incearca sa vb cu neamtul sa vezi la ce bani il da la "Buy now", ce e ofertat pana acum e prea putin.

razak 25-10-08 15:57

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am dat mail ... sa vedem acum ce zice neamtu :)

sorin gti power 25-10-08 19:24

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
R E C O M A N D .... baiatul este de incredere garantat , apelati fara ezitare....PS : Multumesc razvane si bafta cu masina ..

razvan_rg 25-10-08 22:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Sal.Fa-mi simie un pret pt astea
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=120176019923
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=270291301263

b0n3s 27-10-08 10:18

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
3 Attachment(s)
Nu il recomand nimanui :P pt ca deja stie lumea ca este un baiat serios si cu simt de raspundere. Ma rugat sa fac poze la arcurile care mi le-a comandat.... Ii multumesc si o sa mai apelez la el.


Eeee... acum fa si tu poze la bara stabilizatoare :D

razak 27-10-08 10:25

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@razvan_rg

Eleronul : 440 ron [ shipping 43 lire ]
Volanul : 590 Ron

cristi coane mi-a stat inima in loc cand am vazut "Nu il recomand nimanui" :D

Reme 27-10-08 23:23

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut man! ti-am dat add pe mess! poate vorbim de un ste arcuri sport Renault Megane Classic din 2002 ;) astept raspuns!

razak 28-10-08 09:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
desigur, discutam acolo :P

UnuFain 03-11-08 18:55

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/89-90...mZ160290567091 pret acasa la asta ?

razak 04-11-08 10:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am dat mail, cum am raspuns te anunt

BoCox 04-11-08 23:09

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut.. unu din astea doua potzi aduce:
http://cgi.ebay.de/2DIN-Bluetooth-DV...3A1|240%3A1318 sau http://cgi.ebay.de/2DIN-7-DVD-BLUETO...3A1|240%3A1308


si te rog dakte potzi interesa de o grila de polo gti model 2007

razak 05-11-08 09:39

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut

1. 1400 Ron adus in tara la un curs de 3.8 Ron / Euro

2. 1200 Ron adus in tara la un curs de 3.8 Ron / Euro

3. 375 Ron

http://cgi.ebay.de/Kuehlergrill-Polo...ayphotohosting

4. 450 Ron

http://cgi.ebay.de/KUHLERGRILL-VW-PO...ayphotohosting

Grila costa mult pt ca e scump transportul, la prima e 20 euro transportul, la a 2-a e 49 euro transportul.

Claudiu_Vcc 06-11-08 15:21

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.de/komplettraeder-pl...ayphotohosting
salut poti sa imi zici sim mie cat ma costa astea cu totul ms

razak 06-11-08 18:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am vorbit, am lamurit :)


All times are GMT +2. The time now is 21:31.

- Copyright 2026 4Tuning