Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   POZE CU GAGICI !!! (https://forum.4tuning.ro/85-arad/7423-poze-gagici.html)

intel23 26-03-08 09:22

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
:o
Mie imi place a 3-a de la stanga la dreapta...

TEKIN 26-03-08 11:28

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
mie imi place a2a a3a si a4a de la stanga la dreapta

criss 26-03-08 12:32

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 1447268)
:o
Mie imi place a 3-a de la stanga la dreapta...

o nimerish :lol:

f.intruder 26-03-08 13:14

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
niste obraznice:lol:;)

criss 26-03-08 13:42

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by f.intruder (Post 1447793)
niste obraznice:lol:;)

Facush varza avataru' lu' glontz :lol:

morghen 26-03-08 16:18

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by criss (Post 1447693)
o nimerish :lol:

ahahhahahaah acuma cine ii obsedat de defecte? :lol:

tristan 27-03-08 19:12

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
noile centuri TAKATA!!!!

oldschool_boy 27-03-08 19:31

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Care din panglici ti-ar placea sa fii?cea din stanga sau cea din dreapta?:lol:

intel23 27-03-08 21:02

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Quote:

Originally Posted by tristan (Post 1450938)
noile centuri TAKATA!!!!

Iti facui o dedicatie cu o pagina mai inainte :)
N-am stiut ca tu ai fost fotograful :P
Tipa aia testeaza centurile sau e femeia vrunuia de acolo ?

absstrakt 28-03-08 10:04

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
am mai facut o poza cu masina mea....dar nu se vede asa bine :D:D

tristan 28-03-08 19:28

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
Io acuma am vazut ca ai postat inainte :lol: :lol:

magda_17 03-04-08 16:15

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
1 Attachment(s)
california dreaming:-):-P

TEKIN 03-04-08 16:38

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
imi place tatuaju....bine se vede doar jumate da asta e

Norby89 03-04-08 20:31

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
ai vrea sa vezi tot tatuaju ? :lol:

Black Pearl 08-05-08 19:20

Re: POZE CU GAGICI !!!
 
5 Attachment(s)
Blonda din Honda! .... stim noi pt. cine :))))


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning