Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

adriano9 07-05-08 16:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
meserias afisu :)

adisoruc 07-05-08 17:38

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
din cate tin eu minte era cu TSD nu cu PD-L....totusi banii vorbesc, nu ionut? si ca sa fiu on ff frumos afisul!! imi place cum a iesit!

T@m@ngo 07-05-08 21:54

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
In afis apare si masina visurilor mele adik Subaru impreza wrx sti, o sa fie si ea acolo????

cristiano304 07-05-08 22:01

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
e stas afisu :lol:.am primit si eu cateva:D am sa pun prin oraselu meu :D...o sa fie un show ffff tare :lol:..si multi multi spectatori:lol:

T@m@ngo 07-05-08 22:04

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Eu sunt din ferneziu pune niste afise si pe aici, k sunt vreo 2 care ar merge ;) :D :D

robbyxX23 07-05-08 22:20

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
daca vretzi va pot ajuta si eu prin tautzi magheraus sa pun kteva aku m`am mutat recent aici. app asta e un user nou de la cel vechi (OhRilLy) am uitat parola era prea lung si etc nah da nu userul e important acuma :))

IndyGG 07-05-08 23:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
era un trailer pt show ; pe undeva...lam vazut la un prieten acasa la el...stie cineva linku sau il care cineva?

danny_bik3ru 07-05-08 23:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
o sa fie si subaru stati linistiti + o mica surpriza :D

tuner_cata_05 07-05-08 23:55

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by IndyGG (Post 1521178)
era un trailer pt show ; pe undeva...lam vazut la un prieten acasa la el...stie cineva linku sau il care cineva?

...............;)

Dany.bilan628 08-05-08 00:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
orasul asta , baia mare, este un punct de reper mare pe harta posesorilor de masini tunare & co din tara asta. Cei care au fost pe aici stiu despre ce e vorba. In Baia Mare va fi totdeauna ceva special la evenimente de genul celui din data de 11. PAna acum toti organizatorii de evenimente automobilistice din judet au facut o treaba de exceptie. Nu m-ar mira ca si de data aceasta sa iasa perfect...sau macar pe aproape.

Snytz 08-05-08 02:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Felicitari pentru organizare, o sa fie un show pe cinste si sunt sigur ca o sa iasa foarte bine totul.

bogdan350cid 08-05-08 02:59

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
:lol:daca o sa fie ca in clipul promo sau in poster cu bmw uri si frane de mana nu se merita:lol::-P

T@m@ngo 08-05-08 08:47

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Sunt fffff happy k o sa fie si subaru 3 zile pana la eveniment!!!! :D :D

adisoruc 08-05-08 10:57

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
stai linistit ca nu o sa fie numai bmw-uri si frane de mana!! o sa fie un SHOW pe cinste

bogdan350cid 08-05-08 11:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1521657)
stai linistit ca nu o sa fie numai bmw-uri si frane de mana!! o sa fie un SHOW pe cinste

sper, ca pe afise si in clip numai bmw uri de fete am vazut ..:lol: j/k Ionut :lol: sper ca o sa faceti poze sa le puneti pe forum !


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning