![]() |
Re: Aderare Usergroup
Chiar te rog! :hug:
|
Re: Aderare Usergroup
Merci Razvan.:)
|
Re: Aderare Usergroup
Nu ai ptentru ce! :) Ti-am dat accept! La multi ani! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
am revenit cu poza de grup
|
Re: Aderare Usergroup
Frumoase masini,la cat mai multe!!La multi ani tuturor!!!
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Salutare! Pot da si eu join ?
|
Re: Aderare Usergroup
Mai intrebi? Chiar te rog! ;)
|
Re: Aderare Usergroup
Merci si un AN NOU FERICIT !!!!!!!!
|
Re: Aderare Usergroup
Nu ai pentru ce! LA MULTI ANI si tie! :hug:
|
Re: Aderare Usergroup
5 Attachment(s)
Vă salut cu mult respect !
Aş putea să dau şi eu join ? |
Re: Aderare Usergroup
Da, poti! ;)
|
pot sa dau add?
am 10 machete 1/24 2 machete 1/18 5 machete 1/43 si un snowmobile 4 machete 1/32 9 machete 1/64 si vreo 100 de hot wheels-uri |
Re: Aderare Usergroup
Pune si tu poze!!!Scz ca ma bag dar din vorbe e usor de zis!!!
|
Re: Aderare Usergroup
6 Attachment(s)
o sa pun poze in afara de machetele mele hot wheels ca sunt intr-o cutie fiindca nu am loc unde sa pot pune:sad:saptama viitoare o sa pun poze si cu colectia mea de hot wheels:D
|
Re: Aderare Usergroup
Momentan, nu! Īmi pare rău, dar regulile se mai schimbă, principiul pe care vom merge de acum īnainte este „calitate, nu cantitate”.
Mai așteaptă o perioadă, vedem ce fel de user ești, etc... |
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning