Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Poze cu membri si masinile lor (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/642-poze-membri-masinile.html)

WhiteRaven 10-12-06 17:03

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Me & my black beauty. :)

https://forum.4tuning.ro/imagehosting...c2dd4006d2.jpghttps://forum.4tuning.ro/imagehosting...c2dd579479.jpg

tune_AKj 10-12-06 21:07

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 655470)
Me and my "honey".....:-)
don't look at number.. it's not mine ;) yet..:lol:

Nice <honey> u have..:-) de abia astept sa o vad <finished>...va arata super...prietenii stiu de ce:-) :-)

Sarris 10-12-06 22:34

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
5 Attachment(s)
Salutare
N-am somn, asa ca ma prezint.

HOT 27-02-07 19:26

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
Eu cu motoru(vandut)si mondsterul meu,pe care il vand vreau alfa romeo 156:D prietenii stiu de ce,si sa nu uitam de ultimul sosit in club

WTX_SUA 30-03-07 07:19

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
De unde zici tu cumetre de unde esti din SUA poate ne mai vorbim suntem cava comunitate in FL in Naples ne mai facem de cap pe aici:rolleyes2

CT-07-APV 02-04-07 04:00

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
Poze recente cu mine si masinuta

-LEXION- 02-04-07 19:50

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
Eu si Ea :D

Yackone 07-04-07 01:46

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
;) me & my baby;)

Psycho 11-04-07 21:28

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
sa dea draq cum arata mashina si cum arata .. da de la ce vine nr ..d e la Fackar ??

madicioco 11-04-07 23:28

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
3 Attachment(s)
salutare lume this its my &car

Gabi 12-04-07 00:09

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 846742)
sa dea draq cum arata mashina si cum arata [...]

Masina e superba, pacat ca el e urat! :lol: :D

CT-07-APV 12-04-07 00:30

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 839573)
;) me & my baby;)

In a doua poza apare si posteriorul masinii mele. Frate da am zis ca ma afumi acolo de catre ori ai pornit si ambalat motoru ala :)

Yackone 13-04-07 00:18

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 847034)
Masina e superba, pacat ca el e urat! :lol: :D

daca tu zici:lol:

Alexutzzz 14-04-07 17:11

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
yo ala din dreapta....
siii moto

DyZ 12-05-07 23:35

Re: Poze cu membri si masinile lor
 
2 Attachment(s)
asta este loganu meu :) ( nu am prea multe aspiratii avand in vedere ca am carnet de 1 luna jumate :) ) si ala sunt eu


All times are GMT +2. The time now is 04:21.

- Copyright 2026 4Tuning