Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

sv_alcatrazz 04-11-05 09:48

pai umbla mai mult prin burdujeni prin cartier.....umbla shi prin orash.....poate nu ai vazut`o u....nah....ce sa zic....poate o sa o vezi d`acuma..... :lol: :lol: :lol:

sv_alcatrazz 04-11-05 09:51

1 Attachment(s)
mai este un passat f frumos...imi place....cel putzin jantele.....is betoane....BBS....originale....cred ca a costat ceva bani... :lol:

golf II 04-11-05 10:53

pt mine asta e cel mai tare pasat din sv...
super jante
+suspensie
e adevarata!

Vladutzzz_sv 04-11-05 11:48

as
 
Nu stiu masina

Low_Ridah 04-11-05 12:25

Toata ziua o vad prin obcine .....nush de cum ai ratato ....e frumoasa .... cel putin jantele alea schimba masina complet ! :D

TND--TEAM 04-11-05 19:24

1 Attachment(s)
o poza cu rac_ul :lol:

sv_alcatrazz 04-11-05 19:37

passatu` vine in fiecare zi la piese auto in bdj....toata ziua il vad.....are suspensie sport.....shi jantele calumea.....super faina mashina.....parerea mea

Skma 04-11-05 21:43

Da si caruta din planul 2 e belea :twisted:

sv_alcatrazz 04-11-05 22:23

dap..... :lol: :lol: :lol: ....carutza e faina.....are mai mult tuning....ce sa`i faci...a vrut pozata..... :lol: :lol: :lol:

stef(matrice) 09-11-05 21:14

Re:
 
bai ii ziceai unuia ca te blimbi cu masina prin spatele blocului pai c faza asta nu am ce zice numai ca aici nu te lauzi ca te plimbi aici iti arati masina tunata

sv_alcatrazz 09-11-05 22:46

cine zicea cui mah????de mine e vorba???

KAmikazee2005 10-11-05 09:18

deci... nu va certati, stef(matrice) ce e cu tine, ejti un fel de charlie(un copchil idiot care face ce faci si tu acuma) care se ia de toata lumea?? daca nu iti convine ceva... ejti rugat sa nu mai accesezi forumul. deci fara insulte si fara atatzia nervi! :twisted: :twisted:

DIXY 11-11-05 21:10

tuning on
 
useru stef(matrice) a fost facut de pe klcu meu de un fraer kre vine pe la mine sii mai prostutz de felul lui chiar dak are 17 ani:D

SiLoTh 17-11-05 17:35

4 Attachment(s)
azi in centru... peugeot
claritate de mobil

SiLoTh 29-12-05 09:20

1 Attachment(s)
Seat Leon. vroia Alex Gam sa il vada


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning