![]() |
prea tare =))) dar faza e alta banii nu sunt radacina problemelor ... banii = probleme... clar.... in cazul asta ecuatia este diferita femeia= probleme la patrat :D ajea ca ..... v-ati prins voi :mrgreen: tipul nu merita A+ ..parerea mea :roll:
chestia cu fumatoarele si nefumatoarele.. u guys have problems .... am intalnit fumatoare super de gashca... si cu o minte clara pot zice... sau le intelegeam io ptr ca si io fumez =)))) total offtopic.. dar tre' sa zic mi-a facut unu azi un test .. trebuia sa adun nijte numere (nu trebuia sa tin minte rezultatul doar pe moment) si fac io calculele si pe urma imi zice zi prima scula care iti vine in minte si o culoare si9 zic io ciocan si verde... si ghiciti ce scrie jos :O ciocan roshu am ramas :shock: :shock: :shock: bine in afara de culoare dar oricum deci :shock: :shock: |
Ba Edd, esti dubios rau...
|
dubios?? sau ce ai zis? :D si la ce plm te referi? :shock: sunt un om normalc atoti ceilalti nu sunt spion nu sunt de pe alta planeta.. din cate shtiu :D
|
sefu , mai usor cu plm ... si cu plt .... si tot asa ..
te rog eu .. |
la mine iese altceva ..
no woman -> no problem :) =>> A lot .. tons of cash |
Re:
Quote:
|
ce mah ai tic la degete? :lol:
|
fucking fingers :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
degetele sunt femei ??? :D
offtopic \"nesimtit\" fratilor :D |
Re:
Quote:
|
zic sa ne potolim cu offtopicu :D
|
oricum,e aiurea cu femeile astea....aiurea rau
spre ex. am sunat-o pe muher a mea sa vina la un party ca nu prea aveam fete,si m-a luat cu scuze d-alea cacacioase k nu vrea sa vina ca n-are chef,etc apoi imi da un sms si-mi spune ca atunci cand o sa ne intalnim o sa-mi zica de ce nu a vrut sa vina.si am sunat-o k chiar eram curios auziti mah scuza(de coarda nu altceva)ca-i pe stop!!!!! pai cine draq a zis ca o fhoot?????????eh....femeie |
:lol:
daca nu ma insel ... femeile ... mai au si .. unele dureri in perioada aia .. poate ma insel , eu asa stiu .. so .. poate nu se referea neaaparat la futai .... : / eu nu mai zic de femei ... numai de confuze si de indecise am parte sa n-am parte .... :lol: |
e ***
pt femei party inseamna sex si io i-am spus ca n-o pun sa danseze daca nu vrea,i-am spus sa vina k sa stam noi2.....dar............nuuuuuuuuuuuuuuuu,k o doare burta hai siktir |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning