![]() |
Re: intalnirea de week end !
Azi? vine careva? e cam liniste pe aici in ultima vreme...
|
Re: intalnirea de week end !
eu si nicu prezentzi ... paote intarziem umpic
|
Re: intalnirea de week end !
Si atati am si fost... :(
|
Re: intalnirea de week end !
liniste si pace ....pe aici....
|
Re: intalnirea de week end !
ca de obicei ... ;)
se pare ca nu iti mai merge farmecu |
Re: intalnirea de week end !
diseara? cineva?
|
Re: intalnirea de week end !
prezent ca de obicei ...
|
Re: intalnirea de week end !
cipri .. am ajuns in sm si nici macar nu te-ai chinuit sa iei legatura cu mine si sa vi si tu la intalnire. sau te-ai lasat.
|
Re: intalnirea de week end !
Oricum bine ai venit...ne era "dor" de tine :lol: ;)
|
Re: intalnirea de week end !
nu mam lasat si nici nam de gand...k doar asta este pasiunea mea!!!dak am lipsit de la ultimele 2 intalniri,din cauza starii proaste de sanatate, asta nu inseamna k mam lasat!!!!!imi pare rau dak tu o iei asa...k mam lasat...dar lasa k nici tu nu te-ai chinuit sa iei legatura cu mine sa zici k esti in satu mare!!!!
|
Cine-i Trupa Care Ne-a Luat Locul ?!?
5 Attachment(s)
Trebuie sa va anunt cu durere in suflet ca datorita lipsei repetate de la intalnirile de weekend alta trupa a ocupat parcarea de sub pod :sad: Nu stiu cine sunt ei, din ce club sportiv sau de tuning fac parte, a cui acoliti sunt ei sau nu, dar sunt cu mult mai multi decat noi, sunt cu mult mai uniti si totodata foarte misteriosi :sad:
Am reusit sa fac cateva poze spion cu noua trupa (Vineri seara !!!). Am reusit sa-i pozez atat la adunare cat si la plecare. Am ramas profund impresionat cand am vazut cat de civilizat au plecat toti membrii acelui club peste pod spre Burdea si au disparut apoi in ceatza ca niste cavaleri ai noptii (amintindu-mi de personajele din F.A.F.), plini de mister, lasand totodata niste urme negricioase pe asfalt reprezentand o atitudine sfidatoare fatza de vechii membri cu mult mai putini la numar si mult mai neorganizati :cry: Va atentionez ca imaginile de mai jos pot fi shocante, acestea reprezentand decaderea vechii trupe de Vineri seara ai Satmarului ! |
Re: intalnirea de week end !
ai de capu meu,nu-mi vine sa cred... ce-a fost cu turma asta???pe la ce ora a fost asta???
|
Re: intalnirea de week end !
foarte tare
|
Re: intalnirea de week end !
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: intalnirea de week end !
ai de capu meu ....
mult prea tare :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning