Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EvLSant0S 06-03-08 01:33

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by rAdU87 (Post 1401552)
poti sa imi faci si mie o poza , cu masina mea? te rog

prv plz .......

rAdU87 06-03-08 11:43

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
buna intrebare:P

EvLSant0S 06-03-08 12:40

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by rAdU87 (Post 1404073)
buna intrebare:P

ce intrebare frate ?

rAdU87 06-03-08 12:55

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by MARI_NSL (Post 1113748)
superba poza . felicitari .
am si io o intrebare offf. capota cum se deschide ?

asta .. era ...

69WRX 08-03-08 17:10

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
prea tari pozele, felicitari :D

EvLSant0S 08-03-08 17:11

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by 69WRX (Post 1409798)
prea tari pozele, felicitari :D

multumim , in curand echipa o sa se mareasca,de la 3 insi , la 10 ..
inca mai cautam 2 oameni ..

alexGTI 09-03-08 18:12

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
santos n-ai avea nevoie de un gti alb pt poze ? intamplator ?:) :)

EvLSant0S 09-03-08 18:15

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by alexGTI (Post 1412031)
santos n-ai avea nevoie de un gti alb pt poze ? intamplator ?:) :)

:) cu cea mai mare placere , prv pls

evlsant0s_rl id ym

vladdaman 09-03-08 19:56

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
hmm...cum ar fi sa faci o sedinta smechera cu vreo 5-6 masini albe dar rare

EvLSant0S 10-03-08 22:25

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

EvLSant0S 11-03-08 12:49

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
15 Attachment(s)
................

VaLeX 11-03-08 13:28

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1416419)
................

arataa binee :) insa dc doar la faza scurta angel ? :rolleyes2

alexGTI 11-03-08 14:47

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
foarte tari pozele cu "masina in ploaie" :D

shantzu 11-03-08 14:52

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
tari pozele cu apa si ursu , bravo :D


Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1416496)
arataa binee :) insa dc doar la faza scurta angel ? :rolleyes2

pentru ca in partea cealalta nu e far :D

andrey2003 11-03-08 17:39

Re: Fotografiile noastre - Evl*Skillz
 
Frumos.. :D
Da` al cui o fi ursu asta.. ca incepe sa arate din ce in ce mai tare.. :???:


All times are GMT +2. The time now is 05:35.

- Copyright 2026 4Tuning