![]() |
Re: Cielo TL 33 CTL
dc nu incerci interiorul ALB cu portocaliu ? ar da mai bine ..ai mai deschide putin masina si ar fi o idee mai spatios :) uita-te pe net cu alb cum sta orice culoare :)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Serban,interesanta propunerea ta,ma mai gandesc la ea!
E o idee si interior alb cu portocaliu...dar se murdareste extrem de repede albul acela...mai degraba un crem deschis..oricum multumesc pentru idee!!! |
Re: Cielo TL 33 CTL
@maus - poate ca vrea omologare totusi, adica putere stok 75CP + plus de putere de maxim 40% = putere maxima admisa(fara test hemodinamic) = 105CP ;)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Nu ma intereseaza in mod expres omologarea... :)
|
Re: Cielo TL 33 CTL
frumoasa masina felicitari... :D
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Ieri am reusit sa montez si eu xenonul luat de la Serban..cu ajutorullui Geo,de fapt el l-a montat cu ajutorul meu,mai mult am privit :) !Multumesc pe aceasta cale....Poze,astept prima seara ,cu ele montate, ca sa fac!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Cu placere si sa stii ca mi-ati fost de ajutor... ati facut munca fizica :lol: Oricum, m-am miscat destul de repede tocmai fiindca am avut ajutoare :)
Sa reglezi farurile, mai ales cel din dreapta... asteptam pozele (de parca nu asi stii cum se vad :lol:) |
Re: Cielo TL 33 CTL
Mda,din pacate nu prea merge reglat...Se vede destul de bine pe scurtya...se simte totusi ca farul din dreapta nu e reglat.Dar,pentrub ca intotdeauna exista un dar :),nu prea sunt multumit de faza lunga,nu e foarte mare diferenta fata de cea scurta...Bine ,aseara ploua tare si poate nu am reusit sa vad adevarat putere...
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Ti-am vazut ieri masina in Tulcea, de 3 ori chiar... e frumoasa rau, arata mai bine decat in poze!
Ultima data cand te-am vazut, treceai pe langa Politie la vale, eu eram parcat langa "biroul de copiat acte" :rolleyes2 si te-am claxonat, dar te-ai uitat in oglinda si cred ca ai injurat pe cineva :lol: Felicitari pentru culoare! |
Re: Cielo TL 33 CTL
Lolz...scuze dar daca nu cunosc nu prea bag in seama ca am multi "prieteni"!!! :)
Multumesc pentyru apreciere!Cu ce masina erai? |
Re: Cielo TL 33 CTL
Quote:
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Mda,cand mai vii pe aici scrie pe aici..poate ne intalnim la un pahar de vorba!!!!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
masina este de vanzare!!!!Pt.; cine intereseaza detalii pe p.m!
|
Re: Cielo TL 33 CTL
Si tu? Aiurea, era chiar reusita... ce v-a venit la toti acum sa le vindeti?
|
Re: Cielo TL 33 CTL
e bestiala masina......pacat ca o dai.....cand o sa o vopsesc pe a mea cam ceva de genu la a ta o sa iasa:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:51. |
- Copyright 2026 4Tuning