Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo GLE - TL 33 CTL (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/49036-cielo-gle-tl-33-ctl.html)

Eugen_TL 09-06-08 12:38

Re: Cielo TL 33 CTL
 
dc nu incerci interiorul ALB cu portocaliu ? ar da mai bine ..ai mai deschide putin masina si ar fi o idee mai spatios :) uita-te pe net cu alb cum sta orice culoare :)

webcathos 09-06-08 12:44

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Serban,interesanta propunerea ta,ma mai gandesc la ea!
E o idee si interior alb cu portocaliu...dar se murdareste extrem de repede albul acela...mai degraba un crem deschis..oricum multumesc pentru idee!!!

serban_pc 09-06-08 14:26

Re: Cielo TL 33 CTL
 
@maus - poate ca vrea omologare totusi, adica putere stok 75CP + plus de putere de maxim 40% = putere maxima admisa(fara test hemodinamic) = 105CP ;)

webcathos 17-06-08 14:03

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Nu ma intereseaza in mod expres omologarea... :)

browser 17-06-08 16:18

Re: Cielo TL 33 CTL
 
frumoasa masina felicitari... :D

webcathos 08-07-08 14:39

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Ieri am reusit sa montez si eu xenonul luat de la Serban..cu ajutorullui Geo,de fapt el l-a montat cu ajutorul meu,mai mult am privit :) !Multumesc pe aceasta cale....Poze,astept prima seara ,cu ele montate, ca sa fac!

Geo_ZGA 08-07-08 17:53

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Cu placere si sa stii ca mi-ati fost de ajutor... ati facut munca fizica :lol: Oricum, m-am miscat destul de repede tocmai fiindca am avut ajutoare :)
Sa reglezi farurile, mai ales cel din dreapta... asteptam pozele (de parca nu asi stii cum se vad :lol:)

webcathos 09-07-08 09:44

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda,din pacate nu prea merge reglat...Se vede destul de bine pe scurtya...se simte totusi ca farul din dreapta nu e reglat.Dar,pentrub ca intotdeauna exista un dar :),nu prea sunt multumit de faza lunga,nu e foarte mare diferenta fata de cea scurta...Bine ,aseara ploua tare si poate nu am reusit sa vad adevarat putere...

quick_5hifter 18-07-08 21:46

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Ti-am vazut ieri masina in Tulcea, de 3 ori chiar... e frumoasa rau, arata mai bine decat in poze!

Ultima data cand te-am vazut, treceai pe langa Politie la vale, eu eram parcat langa "biroul de copiat acte" :rolleyes2 si te-am claxonat, dar te-ai uitat in oglinda si cred ca ai injurat pe cineva :lol:

Felicitari pentru culoare!

webcathos 24-07-08 12:54

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Lolz...scuze dar daca nu cunosc nu prea bag in seama ca am multi "prieteni"!!! :)
Multumesc pentyru apreciere!Cu ce masina erai?

quick_5hifter 24-07-08 14:18

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Quote:

Originally Posted by webcathos (Post 1659826)
Lolz...scuze dar daca nu cunosc nu prea bag in seama ca am multi "prieteni"!!! :)
Multumesc pentyru apreciere!Cu ce masina erai?

Cu un Hyundai Getz albastru, dar sigur nu m-ai vazut. De 2 ori aveai masina parcata undeva pe strada aia cu gara (nu mai stiu cum ii zice) - cum iesi din gara, in stanga vreo 300 metri, pe partea cealalta.

webcathos 25-07-08 10:13

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Mda,cand mai vii pe aici scrie pe aici..poate ne intalnim la un pahar de vorba!!!!

webcathos 29-08-08 13:45

Re: Cielo TL 33 CTL
 
masina este de vanzare!!!!Pt.; cine intereseaza detalii pe p.m!

Geo_ZGA 29-08-08 13:54

Re: Cielo TL 33 CTL
 
Si tu? Aiurea, era chiar reusita... ce v-a venit la toti acum sa le vindeti?

PetricaCBD 29-08-08 14:20

Re: Cielo TL 33 CTL
 
e bestiala masina......pacat ca o dai.....cand o sa o vopsesc pe a mea cam ceva de genu la a ta o sa iasa:lol:


All times are GMT +2. The time now is 00:51.

- Copyright 2026 4Tuning