![]() |
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Crede-ma, ultimele 3 cazuri pe care le-am vazut sigur NU erau in misiune.
Daca esti in misiune pe bune, nu stai 5 minute intr-o intersectie si abia atunci cand iti dai seama ca se inainteaza foarte greu, bagi girofarurile si iti faci loc. Si in plus de asta, soferii erau singuri in masina, ori intr-o misiune de obicei un echipaj este format din 2 membrii :rolleyes2 Sau poate erau Logan-uri de la SRI sau FBI sau ... :lol: |
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Mie imi place cand isi parcheaza masinile pe trecerea de pieton, si intra in bar la o cafea (ca bere nu-i voie :D)
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Normal, unii ar zice ca sunt tot in misiune ... :lol: :lol: :lol:
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
we just have ti live with it ...
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Sa veniti jos seara adica diseara sa-i vedeti in "actiune" stau acolo ca prostii in ploaie:-):-):-)
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Quote:
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Quote:
Quote:
Quote:
la soferii din salaj putem adauga linistit si soferii din alba, cu mentiunea: unde p...ana mea a-ti invatat voi sa conduceti fratilor, ca nici in NFS nu reusesc sa conduc asa haotic ca unii dintre voi? |
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
Quote:
:D:lol: haotic????? totusi, mersi ca nu ai generalizat.... unii dintre noi s-ar fi putut simti ofensati.... :lol: pe multi nu ii inteleg nici eu, desi suntem cojudeteni. |
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
nu generalizez prea tare deoarece peste tot exista soferi buni si soferi mai putin buni, dar daca e sa facem o medie, in unele judete sunt mai multi soferi rai decat soferi buni.
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
ultima treaba . am fost in moldova acum cateva zile si am observat ca in afara de iasi , peste tot moldovenii circula foarte frumos si bine. am ramas impresionat, dar in afara nush ce au, cred ca de la caldura , ca la ei era un frigu draq. 17 grade afara pe cand aici erau la ora 2 , 33 grade.
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
frateeeeeee, ce de politie aseara prin oras!! si totusi niste cretini si-au gasit sa "se dea" pe dorobantilor, unde erau vreo 3-4 echipaje pe la ora 12, unul rutier in fata bancii transilvania, unul de jandarmerie (logan bleu) in jata sediului lor, si 2 rutiere in fata bisericii de pe dreapta. efect garantat.
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
ieri stau calm la un suc in cafeneaua kharma... si la un moment dat.. apare un octavia RS sil parcheaza pe bordura kier sub semnul " se ridica " daca parchezi acolo..
se coboara un politist de la circulatie... |
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
wow fixius, ce stire senzationala
|
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
rasul lumii e..
la scurt timp a mai parcat un jeep acolo.. cu numere de state... si propietarul cumpara flori.. repede a sosit masina sa-l ridice... si propietarul il intreba pe politistul de la primarie si pe politistul de la circulatie ca aia de ce nu o ridica... se referea la octavia :D:D:D pana la urma.. i-o ridicat jeepul... si octavia tot acolo a lasat-o... |
Re: conduita soferilor (ne)profesionisti in trafic
evident. ala cu octavia e un parlit, nu are bani nici de jip de amenda. pe cand ala de state... plus ca poate asteptau si baietii o garoafa sa o duca cadou la neveste, iar ala cu octavia nu avea cum sa le-o ofere, nefiind de fata.
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning