Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

blad 29-09-07 18:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1125037)
deja v`ati abatut de la subiect :|

:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th:pelvic_th :pelvic_th:pelvic_th:workout::workout:

Sasha_z 03-10-07 15:27

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
1 Attachment(s)
:dance::dance:

florin_cars 03-10-07 18:37

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
proprietarul Borātei ..:-P are o problema d limbaj :lol: :oops:

Sasha_z 03-10-07 18:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by florin_cars (Post 1131389)
proprietarul Borātei ..:-P are o problema d limbaj :lol: :oops:

de ce zici asta???

florin_cars 03-10-07 20:25

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
MAH, MAHH dāng, dāng BAH :oops: :D

NightClubRacer 04-10-07 03:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
interesanta bora :P are bara fata la fel ca a lui xelnaga :)

lowrider.STi 04-10-07 14:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
murcielago lp640....sa vad cum i fac o poza...:D

Sasha_z 04-10-07 16:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si eu am vazut lambo aseara.. - noua achizitie a lu Habitu... poze din pakte ink n`am :(

DolusD 04-10-07 19:59

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut-o si yo cu cristea azi, e tare rau :D

cristea_rotitza 04-10-07 20:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
prea crima masina:X:X:X:X:X:X:X:X

DolusD 04-10-07 20:51

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ink ma gandesc la ea , noi visam si altzii le conduc :D

florin_cars 04-10-07 21:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cam din clubul ala fac(em) parte multi din noi :lol: (ras ironic) :(

ruver 05-10-07 01:43

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce pot sa zic vecinu meu si-a luat lambo... mda, se pare ca a rasarit de ff mult timp pe strada mea soarele... da nu la poatea mea :(

NightClubRacer 05-10-07 11:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
hai cu pozele :D

cristea_rotitza 05-10-07 18:20

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
le vreau si io dar nu am avut ocazia sa fac,dar cu prima o cazie.....sigur nu o ratez;)


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning