![]() |
Re: al meau Cielo '95 gle
Quote:
bogdane' mie imi plac ornamentele...o sa imi cumpar si un eleron micutz plus deflectoare de aer...si gata infrumusetarea.... |
Re: al meau Cielo '95 gle
ca am gume 185/50/13 :P dar n`am jenti si astea erau chiar frumoase
oricum sa le stapanesti sanatos |
Re: al meau Cielo '95 gle
50/13? :lol: o sa ajungi la dimensiuni de tricicleta daca mai scazi un pic...
|
Re: al meau Cielo '95 gle
si cat am umblat sa gasesc gumele alea...cateva luni am cautat ca`s dimensiuni cam rare....si gata cu oftopicul sa nu se supere :P
|
Re: al meau Cielo '95 gle
no problemo....:-P
ce parere aveti despre deflectoarele de aer care sunt mai bune? cele lipite sau cele in culisa geamului? care or fi mai bune, mai frumoase estetic? |
Re: al meau Cielo '95 gle
Eu zic ca alea in culisa geamului, din cate am vazut eu sunt si mai mari, acopera mai mult... si nici nu stai sa le lipesti la milimetru, sa risti sa le pui stramb.
ai gasit pe undeva in culisa geamului? ca si eu caut si nu am gasit, nici macar in vestitul targ Vitan... |
Re: al meau Cielo '95 gle
mai cica ar exista prin craiova dar pe vremea asta cine mai ajunge pe acolo...am inteles ca sunt in jur de 150 ron...daca aflu ceva mai detaliat te anunt ca si eu vreau tot in culisa geamului...
ps: cica in culisa geamului nu prea e bine ca fortezi geamul...si se buleste in timp si macaraua....o fi adevarat? |
Re: al meau Cielo '95 gle
nu prea imi vine sa cred, dar e posibil... :( oricum eu am vazut pe o gramada de masini in culisa geamului: Mercedes, Opel, Bmw... si nu prea imi vine sa cred ca "bulesc" ceva.
si la 150 ron mi se pare exagerat... pe autodaewoo erau cu ~50 ron, doar ca nu mai au decat pt tico acum :( pana la urma as lua si adezive (dar nu la banii astia), numai sa nu-mi mai intre apa cand stau cu geamul deschis. sunt fumator si.... stau mai mereu cu geamul crapat sa iasa fumul si sa scrumez. |
Re: al meau Cielo '95 gle
si eu tot fumator dar nu scrumez pe geam...arunc tigarea insa pe geam...de intrat apa nu intra sigur sigur pt ca am intrebat pe cineva care are si se plangea doar ca geamul culiseaza mai greu cand ajunge la capat...si pretul nu sunt sigur dar pe undeva pe la 150 ron sigur poate mai mult sau mai putin...eu voiam de mult sa imi iau deflectoare doar ca nu am stat de capul lor sa ma interesez...si sincer nici bani...am cheltuit pe prostii pe acasa...electronica, it etc...
|
Re: al meau Cielo '95 gle
daca te intereseaza atat de tare, mai am eu o buc, cea de la sofer....pt ca cealalta s-a spart..... daca esti din bucuresti, ne intalnim maine seara sau dumica, nu iti cer nici un ban pe ea
|
Re: al meau Cielo '95 gle
Quote:
|
Re: al meau Cielo '95 gle
pai eu sunt din Bucuresti :D
|
Re: al meau Cielo '95 gle
1 Attachment(s)
uite jentile mele ATS de pe masina si linkul cu ele...eu pana acum n-am stiut ca sunt asa scumpe, bine ale mele sunt pe 13" cele din link sunt pe 15"
|
Re: al meau Cielo '95 gle
|
Re: al meau Cielo '95 gle
acum am o intrebare...acum cu inghetul asta experimentez niste zgomote noi in masina...pe spate in dreptul unei boxe nu imi dau seama unde dar in zona aia se aude un zgomot, mai degraba un scartait asa ca de plastic suparator zic eu...parca face sa zic ca vechiul cablu de kilometraj de la dacia 1310 a lu' tata....stiti ce poate fi? vi s-a intamplat si voua....????
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning