Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

TZG@ 02-09-07 17:24

Re: Roman
 
sigur merg la iasi... poate mergeti mai multi, cred ca va fi interesant...

Ali_ump 03-09-07 10:30

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by TZG@ (Post 1077255)
sigur merg la iasi... poate mergeti mai multi, cred ca va fi interesant...

Io zic ca o sa fie mai mult decat interesant.....o sa fie ce vedea;)

TZG@ 03-09-07 11:50

Re: Roman
 
sunt sigur ca ai dreptate... ai idee cam ce masini vor fi acolo?

26WRC 03-09-07 11:51

Re: Roman
 
pacat ca nu vor fi si linii :cry:

Ali_ump 04-09-07 10:58

Re: Roman
 
Old school ...multe ...ursuleti multi ...si cam tot ce este pe raza jud moldovei in materie de old schoolb ;)

TZG@ 05-09-07 18:25

Re: Roman
 
tu cand zici old school te referi si la clasice?

26WRC 05-09-07 19:23

Re: Roman
 
se refera la ursi (E30)... kadett E...audi 80..samd...adik in special masini din anii '80-'90 ;)

TZG@ 06-09-07 10:53

Re: Roman
 
eh... bun si-atat :D

Ali_ump 06-09-07 11:02

Re: Roman
 
Bineintele4s o sa fie si sectiune pt masinile noi ...00' - 07'

TZG@ 14-09-07 12:57

Re: Roman
 
fratilor, azi e vineri, maine e intalnirea... care, cum, cu ce mergeti...?
am inteles ca in Roman ne intalnim la 9.30 la mariko

26WRC 14-09-07 13:00

Re: Roman
 
eu merg sigur..... dar pe cont propriu ca n'am cu cine :(

morpheusmaster 14-09-07 14:12

Re: Roman
 
Eu merg cu FIcATELU...ne vedem la Mariko la 9.30 si apoi n Iasi...

26WRC 14-09-07 14:29

Re: Roman
 
:(:(:(:(:(:(:(:(:(

baga'mi'as pw|a in el carnet de nu iau eu maien masina lu' tata si vin si eu...
***

26WRC 16-09-07 15:03

Re: Roman
 
am fost 10 din roman la meeting:D:D:D si cica nu exista comunitate 4tuning in roman:)):)):))

morpheusmaster 16-09-07 20:56

Re: Roman
 
Exista Exista si sa vazut mai mult ca niciodata!!! Faza e ca am fost multi din roman dar nimeni nu stie ca a fost si ala si ala si ala...deci...suntem o comunitate care nu a stiut ca a mers :) adik...eu azi am aflat k a mers si ionut...si dutu...bla bla bla :)


All times are GMT +2. The time now is 12:55.

- Copyright 2026 4Tuning