![]() |
Re: Roman
sigur merg la iasi... poate mergeti mai multi, cred ca va fi interesant...
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
sunt sigur ca ai dreptate... ai idee cam ce masini vor fi acolo?
|
Re: Roman
pacat ca nu vor fi si linii :cry:
|
Re: Roman
Old school ...multe ...ursuleti multi ...si cam tot ce este pe raza jud moldovei in materie de old schoolb ;)
|
Re: Roman
tu cand zici old school te referi si la clasice?
|
Re: Roman
se refera la ursi (E30)... kadett E...audi 80..samd...adik in special masini din anii '80-'90 ;)
|
Re: Roman
eh... bun si-atat :D
|
Re: Roman
Bineintele4s o sa fie si sectiune pt masinile noi ...00' - 07'
|
Re: Roman
fratilor, azi e vineri, maine e intalnirea... care, cum, cu ce mergeti...?
am inteles ca in Roman ne intalnim la 9.30 la mariko |
Re: Roman
eu merg sigur..... dar pe cont propriu ca n'am cu cine :(
|
Re: Roman
Eu merg cu FIcATELU...ne vedem la Mariko la 9.30 si apoi n Iasi...
|
Re: Roman
:(:(:(:(:(:(:(:(:(
baga'mi'as pw|a in el carnet de nu iau eu maien masina lu' tata si vin si eu... *** |
Re: Roman
am fost 10 din roman la meeting:D:D:D si cica nu exista comunitate 4tuning in roman:)):)):))
|
Re: Roman
Exista Exista si sa vazut mai mult ca niciodata!!! Faza e ca am fost multi din roman dar nimeni nu stie ca a fost si ala si ala si ala...deci...suntem o comunitate care nu a stiut ca a mers :) adik...eu azi am aflat k a mers si ionut...si dutu...bla bla bla :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:55. |
- Copyright 2026 4Tuning