Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Vento - Proprietari (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/43290-vw-vento-proprietari.html)

paul_ral 22-08-07 23:21

Re: Proprietari de vw vento
 
Cam 65-70 lei si trebuie decupata consola.Stiu toate butoanele din consola, doar spune-mi care dintre ele:comanda AC cu recirculare, degivrare luneta(sunt 2 modele) blocare geamuri spate, actionare geamuri spate si cu blocarea lor.

bubutzu 23-08-07 12:09

Re: Proprietari de vw vento
 
Paul,un buton de actionare a geamurilor gasim?(e vb de cel care vine pe usa..pe partea dreapta).

paul_ral 23-08-07 16:35

Re: Proprietari de vw vento
 
Te trec pe lista cu 1 buton.

FANEX 25-08-07 10:02

Re: Proprietari de vw vento
 
SALUT ! in primul rind vreau sa va spun ca am trecut prin Slobozia si am vazut vento lui paul,arata superb,sincer va zic ca am avut un moment de invidie.

FANEX 25-08-07 18:43

Re: Proprietari de vw vento
 
multumesc paul pentru piesele donate(la pretul la care le-am luat asa se cheama!),am pus deja *capacul* ce mascheaza autoblocajul centurii fara a fi nevoie sa dau tot plasticul jos de pe stilp .am vrut sa schimb chederul usii dar nu ma lasat vremea iar pentru rotita comanda trepte ventilatie mai am de studiat problema.

FANEX 25-08-07 18:48

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by bzsa (Post 1059862)
sa trimiti poze cu plasma
am gasit si eu la 2,5 mil

si eu caut ceasuri cu plasma,unde ai gasit cu 2,5 mil ?

paul_ral 25-08-07 21:06

Re: Proprietari de vw vento
 
Cu placere si multumesc pentru aprecieri

bzsa 26-08-07 00:29

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 1063627)
si eu caut ceasuri cu plasma,unde ai gasit cu 2,5 mil ?

http://www.carsystems.ro/accesorii.p...subcateg_id=68

http://www.*****************/standard....php?parent=79

am gasit asta ,dar cand am vazut nu pe situl asta am vazut
nu mai gasesc situl repectiv dar mai caut

bzsa 26-08-07 00:35

Re: Proprietari de vw vento
 
si inca un site si la doar 2 mil


http://www.proxenon.ro/ceasuri_detalii.php?id=4

FANEX 26-08-07 19:11

Re: Proprietari de vw vento
 
aha,mercy bzsa,am intrat pe site,oferta de ceasuri cu 2 milioane este foarte tentanta ! astept de la voi pareri despre ceasurile cu plasma,eventual sfaturi pentru montare....

paul_ral 27-08-07 14:55

Re: Proprietari de vw vento
 
2 Attachment(s)
Pentru Fanex: am gasit 2 seturi complete de lampi.Primul la 40$, cel cu placa de numar 45$

paul_ral 27-08-07 15:04

Re: Proprietari de vw vento
 
1 Attachment(s)
Bord 55$. Am intrebat la un centru de dezmembrari si mi-a cerut pntru unul normal 400 lei:shock: Astia au probleme cu capul, niste nesimtiti.

FANEX 27-08-07 16:40

Re: Proprietari de vw vento
 
salut paul ! ma inscriu la primul set de lampi

FANEX 27-08-07 16:44

Re: Proprietari de vw vento
 
bordul pare a avea ceasuri cu plasma sau gresesc eu, nu-mi dau seama ceasul de kmh cifrele mai mari sunt mile cumva iar cele mici km si sunt cumva 220kmh ?

bzsa 27-08-07 16:47

Re: Proprietari de vw vento
 
Quote:

Originally Posted by FANEX (Post 1067184)
bordul pare a avea ceasuri cu plasma sau gresesc eu, nu-mi dau seama ceasul de kmh cifrele mai mari sunt mile cumva iar cele mici km si sunt cumva 220kmh ?

220km/h efrumos pe alb dar cifrele mie nu imi plac
mai bine raman si eu la plasma


All times are GMT +2. The time now is 07:47.

- Copyright 2026 4Tuning