![]() |
Re: Proprietari de vw vento
Cam 65-70 lei si trebuie decupata consola.Stiu toate butoanele din consola, doar spune-mi care dintre ele:comanda AC cu recirculare, degivrare luneta(sunt 2 modele) blocare geamuri spate, actionare geamuri spate si cu blocarea lor.
|
Re: Proprietari de vw vento
Paul,un buton de actionare a geamurilor gasim?(e vb de cel care vine pe usa..pe partea dreapta).
|
Re: Proprietari de vw vento
Te trec pe lista cu 1 buton.
|
Re: Proprietari de vw vento
SALUT ! in primul rind vreau sa va spun ca am trecut prin Slobozia si am vazut vento lui paul,arata superb,sincer va zic ca am avut un moment de invidie.
|
Re: Proprietari de vw vento
multumesc paul pentru piesele donate(la pretul la care le-am luat asa se cheama!),am pus deja *capacul* ce mascheaza autoblocajul centurii fara a fi nevoie sa dau tot plasticul jos de pe stilp .am vrut sa schimb chederul usii dar nu ma lasat vremea iar pentru rotita comanda trepte ventilatie mai am de studiat problema.
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
|
Re: Proprietari de vw vento
Cu placere si multumesc pentru aprecieri
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
http://www.*****************/standard....php?parent=79 am gasit asta ,dar cand am vazut nu pe situl asta am vazut nu mai gasesc situl repectiv dar mai caut |
Re: Proprietari de vw vento
|
Re: Proprietari de vw vento
aha,mercy bzsa,am intrat pe site,oferta de ceasuri cu 2 milioane este foarte tentanta ! astept de la voi pareri despre ceasurile cu plasma,eventual sfaturi pentru montare....
|
Re: Proprietari de vw vento
2 Attachment(s)
Pentru Fanex: am gasit 2 seturi complete de lampi.Primul la 40$, cel cu placa de numar 45$
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Bord 55$. Am intrebat la un centru de dezmembrari si mi-a cerut pntru unul normal 400 lei:shock: Astia au probleme cu capul, niste nesimtiti.
|
Re: Proprietari de vw vento
salut paul ! ma inscriu la primul set de lampi
|
Re: Proprietari de vw vento
bordul pare a avea ceasuri cu plasma sau gresesc eu, nu-mi dau seama ceasul de kmh cifrele mai mari sunt mile cumva iar cele mici km si sunt cumva 220kmh ?
|
Re: Proprietari de vw vento
Quote:
mai bine raman si eu la plasma |
| All times are GMT +2. The time now is 07:47. |
- Copyright 2026 4Tuning