Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

Sleepy_85 21-10-07 22:31

Re: Masini tari in IASI
 
azi am avut si eu ocazia sa vad masinuta asta, frumoasa rau,

i_serban 27-10-07 13:39

Re: Masini tari in IASI
 
Despre Aston Martinul din Iasi pot sa va spun ca are 6000 cm3, 1800kg, 450 cai, 12 cilindri, 570Nm cuplul si motorul se aude frumos tare...

cassius 28-10-07 21:58

Re: Masini tari in IASI
 
2 Attachment(s)
apropo .... de Aston Martin DB 9, omu mai are in curte un Bentley si un Land Rover super personalizat

cassius 28-10-07 22:27

Re: Masini tari in IASI
 
3 Attachment(s)
O alta masina care cred eu ca-si merita locul pe aici este un nissan 350Z, editie aniversara pentru implinirea a 5o de ani de la nasterea companiei, in doar 350 de bucati in toata lumea, avand cateva carateristici tehnice aparte fata de versiunea stock si ceva modificari estetice.

limuzina 29-10-07 15:01

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by cassius (Post 1172763)
apropo .... de Aston Martin DB 9, omu mai are in curte un Bentley si un Land Rover super personalizat

unde lai vz ca nu imi dau seama?

N3n3a 06-11-07 01:10

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by cassius (Post 1172763)
apropo .... de Aston Martin DB 9, omu mai are in curte un Bentley si un Land Rover super personalizat

ne-ai putea ajuta cu niste poze cu Land Roverul ?:D

danielrx4 07-11-07 17:20

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by is 03 nba (Post 1160533)
Dodge Viper.Ar fi fain sa-l vad cu numere de Iasi

e cu nr de iasi...IS -- VIP ... apartine patronului de la agentia imobiliara TERRA, mai are un CLS si un LEXUS

CRyS` 07-11-07 21:59

Re: Masini tari in IASI
 
Limuzina! Taci naibii din gura!!! CLS si cu Lexusu sunt ale patronului de la agentie! Dodge Viper este tot al lui si il tine in garaj! Este o masina in editie limitata! Taci naibii ca ma enervezi!

slip 08-11-07 00:53

Re: Masini tari in IASI
 
:lol: ce discutie interesanta :D macar daca lasai postu' sa ai cu cine te certa :))
pff.. :lol:

limuzina 08-11-07 15:25

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 1188508)
Limuzina! Taci naibii din gura!!! CLS si cu Lexusu sunt ale patronului de la agentie! Dodge Viper este tot al lui si il tine in garaj! Este o masina in editie limitata! Taci naibii ca ma enervezi!

dc ma iei d geaba?undei comentu!lol ai viper si il tii in garaj super tare...alta minciuna mai buna nai gasit?poate e invzibil nu?

is 03 nba 08-11-07 16:22

Re: Masini tari in IASI
 
Sa inteleg ca tu daca ai avea Dodge Viper l-ai lasa parcat in strada sa o zgarie toti prostii :)) Esti bun ma !
Unde te arunci sa schimbi o vorba cu copii de 13 ani

limuzina 08-11-07 16:58

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by is 03 nba (Post 1189608)
Sa inteleg ca tu daca ai avea Dodge Viper l-ai lasa parcat in strada sa o zgarie toti prostii :)) Esti bun ma !
Unde te arunci sa schimbi o vorba cu copii de 13 ani

intai vezi ce am zis eu si dupaceea vb!as tineo in garaj dar as iesi cu a in oras nam vz niciodata!la asta ma refeream!ala sa reperit ca o tine permanent in garaj

slip 08-11-07 17:06

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by limuzina (Post 1189660)
intai vezi ce am zis eu si dupaceea vb!as tineo in garaj dar as iesi cu a in oras nam vz niciodata!la asta ma refeream!ala sa reperit ca o tine permanent in garaj

Am o mare rugaminte.. la tine ..personal.. Invata sa scrii in limba ROMANIA !
Nu e asa de greu..crede-ma..
Pune un semn de punctuatie.. o virgula, ceva! sa se poata citi..
Nu ti-am sters ce ai scris , ca sa vada si NBA.. dar alege :
- ori esti la subiect si scrii corect;
- ori scrii aiurea ca de obicei si totul va fi sters. Alege!

vLLLad 08-11-07 17:14

Re: Masini tari in IASI
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 1189677)
Am o mare rugaminte.. la tine ..personal.. Invata sa scrii in limba ROMANIA !
Nu e asa de greu..crede-ma..
Pune un semn de punctuatie.. o virgula, ceva! sa se poata citi..
Nu ti-am sters ce ai scris , ca sa vada si NBA.. dar alege :
- ori esti la subiect si scrii corect;
- ori scrii aiurea ca de obicei si totul va fi sters. Alege!

slip...acum el desluseste ce ai scris tu...se chinuie sa inteleaga :)) nu ai scris in limba lui :))

CRyS` 08-11-07 20:44

Re: Masini tari in IASI
 
Omul a fost banat pentru o perioada pe acest forum. A primit avertismente in privat cat si cartonase rosii...Nu stiu ce sa ii mai fac!


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning