![]() |
Re: Masini tari in IASI
azi am avut si eu ocazia sa vad masinuta asta, frumoasa rau,
|
Re: Masini tari in IASI
Despre Aston Martinul din Iasi pot sa va spun ca are 6000 cm3, 1800kg, 450 cai, 12 cilindri, 570Nm cuplul si motorul se aude frumos tare...
|
Re: Masini tari in IASI
2 Attachment(s)
apropo .... de Aston Martin DB 9, omu mai are in curte un Bentley si un Land Rover super personalizat
|
Re: Masini tari in IASI
3 Attachment(s)
O alta masina care cred eu ca-si merita locul pe aici este un nissan 350Z, editie aniversara pentru implinirea a 5o de ani de la nasterea companiei, in doar 350 de bucati in toata lumea, avand cateva carateristici tehnice aparte fata de versiunea stock si ceva modificari estetice.
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Limuzina! Taci naibii din gura!!! CLS si cu Lexusu sunt ale patronului de la agentie! Dodge Viper este tot al lui si il tine in garaj! Este o masina in editie limitata! Taci naibii ca ma enervezi!
|
Re: Masini tari in IASI
:lol: ce discutie interesanta :D macar daca lasai postu' sa ai cu cine te certa :))
pff.. :lol: |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Sa inteleg ca tu daca ai avea Dodge Viper l-ai lasa parcat in strada sa o zgarie toti prostii :)) Esti bun ma !
Unde te arunci sa schimbi o vorba cu copii de 13 ani |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Quote:
Nu e asa de greu..crede-ma.. Pune un semn de punctuatie.. o virgula, ceva! sa se poata citi.. Nu ti-am sters ce ai scris , ca sa vada si NBA.. dar alege : - ori esti la subiect si scrii corect; - ori scrii aiurea ca de obicei si totul va fi sters. Alege! |
Re: Masini tari in IASI
Quote:
|
Re: Masini tari in IASI
Omul a fost banat pentru o perioada pe acest forum. A primit avertismente in privat cat si cartonase rosii...Nu stiu ce sa ii mai fac!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning