Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   adVANTAGE MOTORSHOW 2005 (https://forum.4tuning.ro/81-advantage-motorshow-2005.html)
-   -   VANTAGE MEDIA TUNING SHOW 2005 ROMANIA (https://forum.4tuning.ro/81-advantage-motorshow-2005/3739-vantage-media-tuning-show-2005-romania.html)

DRooPY 17-03-05 19:40

Gajule nu stiu daca vreunu din membrii MR Ploiesti doresc sa participe la evenimentul organizat de ADVANTAGE Media , decizia le apartzine inca nu am auzit vreo propunere din partea lor , daca cineva din MR Ploiesti se va hotara sa participe o sa fac publica participarea lui probabil ne vom intilni formam o coloana spre Bucuresti trebuie sa discut cu ei , momentan nu sunt in masura sa dau alte explicatii. Dar in mare parte cred ca asa vom proceda tinem legatura

daflyer_oradea 17-03-05 21:37

Gratzian, ce se aude cu un apartament de inchiriat????

Gratzian 17-03-05 22:01

enervant...
astept un raspuns...
o sa insist maine, promit

daflyer_oradea 17-03-05 22:47

Scuze daca te stresez :)) nu vreau :))
Sa nu te superi gratziane!!
:lol: :oops:

Gratzian 17-03-05 23:45

:lol:

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
enervant e ca nu mi-au dat rasp....
desi am avut promisiune ferma, si am lucrat impreuna, ne stim....
nu am spus neacoperit....

am vorbit, asteptam raspunsul, si e enervant ca nu a venit ieri.....
scuze
eu trebuie sa imi cer scuze

cred ca am facut o impresie tare proasta ma simt jenat
nu m-am exprimat bine de loc.... :oops:
stiu ca conteaza pt voi, fac tot posibilul....

daflyer_oradea 18-03-05 09:04

Am mai precizat, poate nu ar trebui sa \"bat campii\" pe forum, eu as avea unde dormi, dar suntem mai multi si ar fi mult mai frumos daca am sta impreuna intr-un apartament, mai ales ca banuiesc ca nu e prea scump:)
Totul pentru feeling :)
Nu te simti jenat!!! Si eu a patit cam asa ceva ca si tine, am sunat la niste cunostinte sa doarma si prietenii si era ok, dar cand am sunat duminica sa confirm...fiecare a trebuit sa plece undeva :))) intelegi ce vreau sa spun...Deci nu te mai stresez nici eu, astept raspuns ca postezi tu cand ai date :)
Salut :)

horguemtuning 20-03-05 12:28

Sfigmo - voi cand porniti din Cluj ?

sfigmo 21-03-05 06:24

Daca termin masinile, sper sa nu fie probleme, plecam odata cu cei din Arad si Oradea...joi noaptea cand ajung ei la CJ...bafta

daflyer_oradea 21-03-05 10:55

nu ati termminat inca
masinile?Nici voi, adik? :P
De abia astpet sa vad ce o sa fie pe acolo :))

GRV 21-03-05 17:32

Munca, munca...
 
SI eu sunt pe ultima suta de metri, dar sper sa termin pana vineri.Oricum, am scris si pe forumul Plecare Bucuresti, ca as vrea sa va asteptam undeva la intrarea in Bucuresti.
Ramane de stabilit cum...
Bafta in continuare si spor la treaba.

SLaniCeanu-MIDNIGHT_RACER 22-03-05 09:56

sambata 26.03.2005
 
anunt ca venim si noi COnstanta cateva masini dar nr nu stiu inca exact de masini!plecam sambata dimineata!
PT toti amatori care vor sa plece de sambata si vor sa plece cu noi cei din Cta!sa sune la 0721/46.26.09 Andy :twisted:

Anonymous 23-03-05 00:51

Desi am citit toate paginile ( :roll: ) nu am gasit nicaieri o descriere exacta a programului in cele 2 zile de show. Ce se intampla in prima, ce se intampla in a doua? Ca si vizitator, ce pierd daca ajung doar duminica? In afara de ziua de sambata. :lol:

Multumesc in avans pentru raspuns. :wink:

ReLLaXX 23-03-05 00:55

Semnez la postul anterior. Nu eram logat. :P

sfigmo 23-03-05 07:01

Rellaxx nu se stie exact ce se va intampla la show...ideea e ca masinile participante trebuie sa fie acolo vineri...sau nu?ne-ar prinde bine inca o zi de lucru...ca sincer eu cred ca imi cumpar maine o duba si imi fac un atelier mobil pe care il iau cu mine sa termin masinile acolo in sala la fata locului :D...si inca o chestie Rellaxx...hai ma cu noi deodata...ce rost are sa mergi pentru o singura zi?cand mai bei si tu un whisky???bafta

daflyer_oradea 23-03-05 09:51

Eu am ami intrebat in posturile anterioare ce va fi in zilele de show, sambata si duminica...dar nu mi-a raspuns nimeni.Daca vor fi surprize, nu cred ca toata lumea sta pe forumul 4tuning ca sa afle...sa fim seriosi, majoriatea celor care merg la show nu au timp prea mult de stat...
Organizatorii ar putea prezenta un program, ceva...macar atat
Oricum pentru cei care merg la Bucuresti nu e asa important, nu o sa ne intoarcem din drum daca nu e ceva super tare, dar macar sa stim.
mai ales ca mai sunt vreo 2 zile pana la show...
Sper sa ma asculte cineva :)) si sa nu vb iar de unul singur
Zbye si spor la lucru celor care inca nu si-au terminat masinile.


All times are GMT +2. The time now is 19:20.

- Copyright 2026 4Tuning