![]() |
Gajule nu stiu daca vreunu din membrii MR Ploiesti doresc sa participe la evenimentul organizat de ADVANTAGE Media , decizia le apartzine inca nu am auzit vreo propunere din partea lor , daca cineva din MR Ploiesti se va hotara sa participe o sa fac publica participarea lui probabil ne vom intilni formam o coloana spre Bucuresti trebuie sa discut cu ei , momentan nu sunt in masura sa dau alte explicatii. Dar in mare parte cred ca asa vom proceda tinem legatura
|
Gratzian, ce se aude cu un apartament de inchiriat????
|
enervant...
astept un raspuns... o sa insist maine, promit |
Scuze daca te stresez :)) nu vreau :))
Sa nu te superi gratziane!! :lol: :oops: |
:lol:
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu enervant e ca nu mi-au dat rasp.... desi am avut promisiune ferma, si am lucrat impreuna, ne stim.... nu am spus neacoperit.... am vorbit, asteptam raspunsul, si e enervant ca nu a venit ieri..... scuze eu trebuie sa imi cer scuze cred ca am facut o impresie tare proasta ma simt jenat nu m-am exprimat bine de loc.... :oops: stiu ca conteaza pt voi, fac tot posibilul.... |
Am mai precizat, poate nu ar trebui sa \"bat campii\" pe forum, eu as avea unde dormi, dar suntem mai multi si ar fi mult mai frumos daca am sta impreuna intr-un apartament, mai ales ca banuiesc ca nu e prea scump:)
Totul pentru feeling :) Nu te simti jenat!!! Si eu a patit cam asa ceva ca si tine, am sunat la niste cunostinte sa doarma si prietenii si era ok, dar cand am sunat duminica sa confirm...fiecare a trebuit sa plece undeva :))) intelegi ce vreau sa spun...Deci nu te mai stresez nici eu, astept raspuns ca postezi tu cand ai date :) Salut :) |
Sfigmo - voi cand porniti din Cluj ?
|
Daca termin masinile, sper sa nu fie probleme, plecam odata cu cei din Arad si Oradea...joi noaptea cand ajung ei la CJ...bafta
|
nu ati termminat inca
masinile?Nici voi, adik? :P De abia astpet sa vad ce o sa fie pe acolo :)) |
Munca, munca...
SI eu sunt pe ultima suta de metri, dar sper sa termin pana vineri.Oricum, am scris si pe forumul Plecare Bucuresti, ca as vrea sa va asteptam undeva la intrarea in Bucuresti.
Ramane de stabilit cum... Bafta in continuare si spor la treaba. |
sambata 26.03.2005
anunt ca venim si noi COnstanta cateva masini dar nr nu stiu inca exact de masini!plecam sambata dimineata!
PT toti amatori care vor sa plece de sambata si vor sa plece cu noi cei din Cta!sa sune la 0721/46.26.09 Andy :twisted: |
Desi am citit toate paginile ( :roll: ) nu am gasit nicaieri o descriere exacta a programului in cele 2 zile de show. Ce se intampla in prima, ce se intampla in a doua? Ca si vizitator, ce pierd daca ajung doar duminica? In afara de ziua de sambata. :lol:
Multumesc in avans pentru raspuns. :wink: |
Semnez la postul anterior. Nu eram logat. :P
|
Rellaxx nu se stie exact ce se va intampla la show...ideea e ca masinile participante trebuie sa fie acolo vineri...sau nu?ne-ar prinde bine inca o zi de lucru...ca sincer eu cred ca imi cumpar maine o duba si imi fac un atelier mobil pe care il iau cu mine sa termin masinile acolo in sala la fata locului :D...si inca o chestie Rellaxx...hai ma cu noi deodata...ce rost are sa mergi pentru o singura zi?cand mai bei si tu un whisky???bafta
|
Eu am ami intrebat in posturile anterioare ce va fi in zilele de show, sambata si duminica...dar nu mi-a raspuns nimeni.Daca vor fi surprize, nu cred ca toata lumea sta pe forumul 4tuning ca sa afle...sa fim seriosi, majoriatea celor care merg la show nu au timp prea mult de stat...
Organizatorii ar putea prezenta un program, ceva...macar atat Oricum pentru cei care merg la Bucuresti nu e asa important, nu o sa ne intoarcem din drum daca nu e ceva super tare, dar macar sa stim. mai ales ca mai sunt vreo 2 zile pana la show... Sper sa ma asculte cineva :)) si sa nu vb iar de unul singur Zbye si spor la lucru celor care inca nu si-au terminat masinile. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:20. |
- Copyright 2026 4Tuning