Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

b99sha 09-02-04 18:48

Marfa! Mersi again!
Stopuri k la ala rosu vroiam sa-mi pun si eu (numai k pe fond negru) -> 3oo euro la C&C :evil:

catalin rs4 09-02-04 19:16

sha de stopuri din alea iti fac eu rost si mai ieftin...mult mai ieftin.. :P

pimp_lex 09-02-04 19:57

Quote:

Originally Posted by \"b99sha\"
Marfa! Mersi again!
Stopuri k la ala rosu vroiam sa-mi pun si eu (numai k pe fond negru) -> 3oo euro la C&C :evil:

cele de pe golful rosu mi se par oribile.....nut-i pune asa ceva......pe fond negru insa cred ca ar merge mai bine ca si masina ta e neagra :D

cj82ufo 10-02-04 11:26

1 Attachment(s)
ce ziceti de aceasta super bijuterie?

catalin rs4 10-02-04 14:29

mie sincer numi place deloc...... :lol: :lol: :lol:

xbogdanel 10-02-04 14:58

dragutza....dar park mergea alta culoare...

Hondarul 10-02-04 17:02

3 Attachment(s)
Oare ce o pune maniacul dupa Honde ??????
Privitzi si varsatzi lacrimi...

Hondarul 10-02-04 17:08

3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.

Hondarul 10-02-04 17:15

3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.

Hondarul 10-02-04 17:26

3 Attachment(s)
Poze interzise celor slabi de inger...

Hondarul 10-02-04 17:29

3 Attachment(s)
Super masini... Asta da tuning.

Hondarul 10-02-04 17:37

3 Attachment(s)
Masini cu super tuning.

FiReBuRn 10-02-04 19:41

3 Attachment(s)
Mie tot Firebird imi place..Asta este visul meu..!

pimp_lex 10-02-04 20:39

super misto Firebirdul.....mai ales Trans Am-urile.......ca sa nu mai spun de bijuteria de motor LS1 de 325 cp :lol: :lol: :lol:

FiReBuRn 10-02-04 20:41

Cred ca ti-ai dat seama de ce imi place asa mult .. :P


All times are GMT +2. The time now is 09:13.

- Copyright 2026 4Tuning