![]() |
Marfa! Mersi again!
Stopuri k la ala rosu vroiam sa-mi pun si eu (numai k pe fond negru) -> 3oo euro la C&C :evil: |
sha de stopuri din alea iti fac eu rost si mai ieftin...mult mai ieftin.. :P
|
Quote:
|
1 Attachment(s)
ce ziceti de aceasta super bijuterie?
|
mie sincer numi place deloc...... :lol: :lol: :lol:
|
dragutza....dar park mergea alta culoare...
|
3 Attachment(s)
Oare ce o pune maniacul dupa Honde ??????
Privitzi si varsatzi lacrimi... |
3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.
|
3 Attachment(s)
Tuning la extreme pe Honda.
|
3 Attachment(s)
Poze interzise celor slabi de inger...
|
3 Attachment(s)
Super masini... Asta da tuning.
|
3 Attachment(s)
Masini cu super tuning.
|
3 Attachment(s)
Mie tot Firebird imi place..Asta este visul meu..!
|
super misto Firebirdul.....mai ales Trans Am-urile.......ca sa nu mai spun de bijuteria de motor LS1 de 325 cp :lol: :lol: :lol:
|
Cred ca ti-ai dat seama de ce imi place asa mult .. :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:13. |
- Copyright 2026 4Tuning