Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

VFFtuning 24-12-04 13:03

pai fotbalul, nu sa il practic....sa i l sustin :arrow: cel mai mult la un meci imi place cand mai caftim cate un gabor :evil:
in rest muzica in special trance, dream imi place sa compun muzica pe calculator......

VFFtuning 24-12-04 13:06

a si am uitat pescuitul pe care i l practic de mic :oops:
femeile si masinile deja sunt o nesecitate ptr mine :lol:

TheSinner2 24-12-04 13:31

hmm. designu si somnu

SpeedeR 24-12-04 18:43

dja se stie...masini si women...

in afara de asta.... sunt maestru la pierdut timpu'... :peace: :peace: pentru meditatii dati un pm!!!

atzone 25-12-04 07:06

:(
 
cel mai nou hobby al meu este: munca in ziua de craciun :(
Mary Cristmas to all :)

EvLSant0S 25-12-04 09:33

Merry Christmas mancatiash engleza ta...

atzone 25-12-04 09:37

lol eu am scris corect, nu e vina mea ca tastatura e de *** poate shtii shi tu cum sunt tst din internet caffe-uri :)

orlando 27-12-04 10:36

eu am ca hobby netu!am o pisica care sigur face multzi caini la drag-uri are un cuplu enorm de 20 de Nm!acuma ii pun si niste pernute slick si sa vezi ce show o sa faca!am uitat sa spun acum o sa-i pun si un intercooler de coada(o cutie)sa vezi atunci ca alearga pana moare... :lol: :lol: :lol:

aleks 04-03-05 16:09

je are ca hobby animalele ( am un caine lup absolut superb ) innotul ( am vreo 10 ani de innot in spate ) si automat masinile.
a si apropo, femeile nu sunt un hobby sunt un rau necesar :)

iasi_drifter 04-03-05 20:26

MOTOCICLETE! :lol:
just kidding...

-sex cu femei frumoase de sa stea matzu-n coada (genul fotomodel)(preferabil bisexuale sau bi-curious si nu e problema ca majoritatea sunt)
-calatorii

de alte hobbyuri nu mai am timp oricum.

RaveBoy 04-03-05 21:24

Hobby hmmmmm ..... animale ... nu el consider un hobby am 3 ... un caine , o pisica si una bucate frate .... Fotbalul si cam atat ... aaa somnul este cel mai mare hobby :D

darkager 05-03-05 10:31

Hop shi eu ca nu-i pe bani :D

pana sa imi iau permisu' eram atras de halbere shi coniacanoe.....acum mai fac numai sticlism :) (citric) :))

Dimitris 05-03-05 13:30

Hobbyuriile mele sunt cam asa:
1.Motoarele
2.Masinile
3.Designul de int si arhitectura
4.Hainele
5.Graffiti

xxdadixx 05-03-05 13:37

Actibildele turbo!

cristi_ubs 26-03-05 17:44

fotbalul si WRC.din cand in cand imi mai place sa fac si o iesire spre apa sa inot!


All times are GMT +2. The time now is 14:24.

- Copyright 2026 4Tuning