Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

vlad_Mafiotu 04-12-07 19:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
deci va veni vineri si el cu lanceru ?

MauS 05-12-07 07:14

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1229878)
deci va veni vineri si el cu lanceru ?

Omul asa a spus:)

SEJ 05-12-07 08:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1229878)
deci va veni vineri si el cu lanceru ?

Sa vine cu ce culoare vrea numai sa vina ;) ...sa vedem marea creatie lancer:D

SEJ 05-12-07 08:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1229792)
Stopurile aduc putin cu cele de Ibiza / Cordoba. :)

Stopurile mai duc si a Alfa :lol:

DaViD TL 05-12-07 19:53

Re: Masini vazute in Tulcea
 
vazut in seara aceasta lanceru in trafic ,da prea bine masina !!!

Mustang 05-12-07 21:51

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by valy87 (Post 1230748)
Stopurile mai duc si a Alfa :lol:

Si asa. :D

Cosmin255 06-12-07 14:09

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Mie din fata imi aduce a Skyline ....iar spatele e uratel , gen Cordoba vorba lui Mustang...e ok dar cam atat din punctul meu de vedere (vorbind doar despre design)

sorynel 06-12-07 18:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
L-am vazut si eu azi pe cel negru in oras si cred ca asta e culoarea care-l prinde! Dar poate maine le vedem pe amandoua..sa ne mai clatim ochii!

M_Flow 07-12-07 22:58

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Am vazut acum o saptamana un A5 ....iesea din parcarea din spate de la GrandCafee.......era intuneric 6:30.......tdi3.0....si un sound:shock: .........si avea pozitiile aprinse :-) era un bleumarin inchis.....arata cam ca cele din filmulet...... https://www.youtube.com/watch?v=cRHdDl7I5pE vorba lui Borat..."It is NICE!":lol: 8)

KAB 23-12-07 16:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
L-am vazut pe corneliu gavrilov, ce model o fi ca e tare urat...

Bogyciu 23-12-07 19:55

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Cred ca e un Maseratti Quatroporte, daca nu ma insel. Masina aia o fi urata, dar e masina... Cum nu sunt altele la banii ei...

Esso 24-12-07 11:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1259233)
L-am vazut pe corneliu gavrilov, ce model o fi ca e tare urat...

inseamna ca nu l-ai vazut din spate :))....are un fund mare la fel ca si rotile :))....oricum masina normal ar trebui sa scoata un sunet grozav dar vad ca driverul nu ii da ture :))

vlad_Mafiotu 24-12-07 14:35

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut la rex rs6 :>

M_Flow 27-12-07 16:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
6 Attachment(s)
Mie unu imi place la nebunie Maserati'ul:D ....motor de 4.2L v8 400bhp;) ..........si sa nu uitam ca e un sedan:rolleyes2 .........o super masina....si frumoasa (chiar dak unii nu cred asta:???: ).......aaaa si era sa uit.....umbla un r32 prin tl cu nr de Spania sau plm de unde draq e....tare mahina:!: .....

mikafly 27-12-07 22:54

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Lool..r32.......imi e cunoscut..........hmmm...chiar foarte.......e a unui preten foarte bun de-al meu.....seara de seara dam zone cu ea...pe rand....in functie de care se plictiseste primul.....


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning