![]() |
1 Attachment(s)
inca auna..
|
cva corvette???
|
TVR
|
M&G ????
|
Quote:
|
jensen ?
|
Re:
Quote:
dar esti in zona... |
Atunci da-i cu amanunte frate... Sigur e americana... Seamana a TVR, dar daca zici ca nu este... :roll:
|
Re:
Quote:
si masina care am puso este din aceasi zona.... hai ca acum ar trebui sa fie usor... :D |
aston martin cumva?
|
nu este aston martin sigur... rover poate... :?:
|
cre' k am vazut bijuteria asta odata pe DW TV... e facuta dupa Gullwing-ul de la Mercedes (adika ushile se deschid asemanator)...
da' nu mai stiu ce e :roll: :? :roll: :? :?: :roll: :wink: |
Hai sa fie prototip sa vezi ce batalie va dau... :evil: :evil: :evil: :evil: :roll:
|
Quote:
|
hai sa mai dau ceva informati:
deci.... e englezeasca .... masina se cumpara direct de la fabrica(nu au dealeri) ....costa aproximativ 230.000 sterline ....si prima litera din numele companiei este.... B nu este prototip, este doar foarte exclusiva... cred ca o ghiciti acum... :) :) |
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning