Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Un Matiz Oradean (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/31813-matiz-oradean.html)

tavisor 08-05-07 13:53

Re: Un Matiz Oradean
 
14 Attachment(s)
poze cu interiorul si exteriorul.

quick_5hifter 08-05-07 20:00

Re: Un Matiz Oradean
 
Desi nu-mi place deloc capota aia, masina arata excelent! nota 10, e un matiz foarte aratos!

TheEnZo 08-05-07 22:06

Re: Un Matiz Oradean
 
Imi place foarte mult cum arata , a iesit bestial micul gigant !
Daca ai reusi sa ii pui un alt tip de stopurii ar fii exceptional, succes in continuare!

nick_nasta 09-05-07 23:28

Re: Un Matiz Oradean
 
foarte frumos.
e de apreciat. cam cat costa bara fata?

Roby Tico 10-05-07 09:48

Re: Un Matiz Oradean
 
arata bine dar deja fac planuri pt noua ta cutie ca sa si sune bine ,:)

tavisor 10-05-07 17:46

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by nick_nasta (Post 893589)
foarte frumos.
e de apreciat. cam cat costa bara fata?

Bara fatza a fost 150 de euro :)

Mavrick_90 12-05-07 09:18

Re: Un Matiz Oradean
 
Salut!Frumoasa masina...ai reusit sa faci dintr-un matiz...o adevarata masina...succes in continuare!

cioby 12-05-07 13:53

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by tavisor (Post 890582)
poze cu interiorul si exteriorul.

Bravo imi place,vreau sa stiu si eu de unde ai facut rost de spoilere ca ma kinui sa gasesc si eu de mi-am scos peri albi.

tavisor 12-05-07 22:38

Re: Un Matiz Oradean
 
Quote:

Originally Posted by cioby (Post 897453)
Bravo imi place,vreau sa stiu si eu de unde ai facut rost de spoilere ca ma kinui sa gasesc si eu de mi-am scos peri albi.

spoilerele le-am facut la comanda in oradea la www.horguemtuning.ro

meleboss4u 12-05-07 23:38

Re: Un Matiz Oradean
 
felicitari boss masina arta super chiar ca e " un micut gigant" bafta in continuare

keemo 13-05-07 11:56

Re: Un Matiz Oradean
 
Capota si jentile sunt de nota 11 ...felicitari ..si bafta in continoare :D

tavisor 13-05-07 17:25

Re: Un Matiz Oradean
 
ms all. Sa muncit mult pana sa ajunga in stadiul asta si mai e un pic de finisat.

Eugen_TL 13-05-07 19:49

Re: Un Matiz Oradean
 
de parere cu shifter! masina arata excelent dar capota nu imi place deloc ! la interior super tapiteria si tot ...ar merita ceasuri plasma :) in rest drum uscat :)

tavisor 20-05-07 12:46

Re: Un Matiz Oradean
 
11 Attachment(s)
masina in faza de constructie)))))))))

tavisor 20-05-07 12:48

Re: Un Matiz Oradean
 
De ar vedea aia de la Craiova(Daewoo) ce facem noi cu masinile sar lua de cap)))))))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning