![]() |
Re: Un Matiz Oradean
14 Attachment(s)
poze cu interiorul si exteriorul.
|
Re: Un Matiz Oradean
Desi nu-mi place deloc capota aia, masina arata excelent! nota 10, e un matiz foarte aratos!
|
Re: Un Matiz Oradean
Imi place foarte mult cum arata , a iesit bestial micul gigant !
Daca ai reusi sa ii pui un alt tip de stopurii ar fii exceptional, succes in continuare! |
Re: Un Matiz Oradean
foarte frumos.
e de apreciat. cam cat costa bara fata? |
Re: Un Matiz Oradean
arata bine dar deja fac planuri pt noua ta cutie ca sa si sune bine ,:)
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Salut!Frumoasa masina...ai reusit sa faci dintr-un matiz...o adevarata masina...succes in continuare!
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
Quote:
|
Re: Un Matiz Oradean
felicitari boss masina arta super chiar ca e " un micut gigant" bafta in continuare
|
Re: Un Matiz Oradean
Capota si jentile sunt de nota 11 ...felicitari ..si bafta in continoare :D
|
Re: Un Matiz Oradean
ms all. Sa muncit mult pana sa ajunga in stadiul asta si mai e un pic de finisat.
|
Re: Un Matiz Oradean
de parere cu shifter! masina arata excelent dar capota nu imi place deloc ! la interior super tapiteria si tot ...ar merita ceasuri plasma :) in rest drum uscat :)
|
Re: Un Matiz Oradean
11 Attachment(s)
masina in faza de constructie)))))))))
|
Re: Un Matiz Oradean
De ar vedea aia de la Craiova(Daewoo) ce facem noi cu masinile sar lua de cap)))))))))))))))
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:04. |
- Copyright 2026 4Tuning