Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

RaveBoy 07-02-05 19:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
Caut amant! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pt. relatie de lunga durata.. chiar casatorie! :lol: :lol: :lol:

:evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug :evil_laug

Nu cred ca e forte greu sa gasesti unu :lol:

CT-03-ART 07-02-05 20:11

shi cam ce calitatzi trebe sa intruneasca amantul asta...?

EvLSant0S 07-02-05 20:46

as usual... Cayanne (turbo daca se poate) ..

Bani ... sa-i iasa din buzunare...

o casa mare..

si o ditai 8888 ....

nu ?

mpa 07-02-05 21:42

NU:
oficial trebuie sa fie destept, dragut, cu simtul umorului, elegant, punctual, onest, iubitor, fidel..............
DA:
neoficial cam ce a zis Santos :wink:

SUNT MAI DESTEPT CA FREUD :!: :wink:

NSL_Doru 07-02-05 21:42

Va incing ca iar sunteti off-topic ! :P


Barbat pierdut nevasta la barbut. Ma declar campion.Sunt bun si de amant ... tot vrea Anami unul :twisted:

Anami 07-02-05 23:09

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
as usual... Cayanne (turbo daca se poate) ..

Bani ... sa-i iasa din buzunare...

o casa mare..

si o ditai 8888 ....

nu ?

as ussualy.. cred k ar trebuii sa ma mai lasi draq in pace!

NSL_Doru 07-02-05 23:43

ANUNT IMPORTANT !!!

Stiti ca s-au despartit cei de la 3 sud est si acum cei 2 care au ramas canta cu paula seling. Formati ase numeste 3 se/ling...

OFF-TOPIC:
Anami si EvlSantos va rog ... nu va mai certati ... am vrut de multe ori sa intervin in micul vostru \"conflict\" ... Nu imi place sa va vad ca va certati mereu mai ales ca va cunosc pe amandoi ... hai de dragul meu (:P)incercati sa nu mai fiti asa ... :hug: In special tu Radule ... chiar daca esti mai mic ... aratai ca esti barbat ... un getleman ! Hai plssssss.... peace :peace:

Anami 08-02-05 00:03

dorule.. el e cel care cauta scandal! eu oricum il ignor asa ca stai calm :wink:

EvLSant0S 08-02-05 07:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
shi cam ce calitatzi trebe sa intruneasca amantul asta...?

nu am facut decat sa raspund la intrebare.... ;) asa ca ... chill ;) :roll:

ca sa nu fiu offtopic ..

vand nervisori la pachet , 3 la 10.000 =)) :P

ffocus 08-02-05 08:48

pierdut timp in data de 07.02.2005 in zona pta. alba-iulia, intre orele 15:00 si 21:00. il declar nul

mpa 08-02-05 09:16

Atentie cumpar bani dar numai daca faceti discount :!:

Psycho 08-02-05 10:00

piedrut enter .. dau la schimb space :)

Carmen 08-02-05 22:34

Semi-pierdut cursuri in bar!
Vand prof idiot si milog!
Vand loc la facultate!

xxdadixx 08-02-05 22:57

Schimb Cayanne Turbo, caramida de euroi,vila in Primaverii si un ditamai 8888 cu amanta :lol: :flower:

NSL_Doru 08-02-05 23:17

Ghicesc in palma. Nu mai spun la nimeni.


All times are GMT +2. The time now is 16:47.

- Copyright 2026 4Tuning