![]() |
Re:
Quote:
|
shi cam ce calitatzi trebe sa intruneasca amantul asta...?
|
as usual... Cayanne (turbo daca se poate) ..
Bani ... sa-i iasa din buzunare... o casa mare.. si o ditai 8888 .... nu ? |
NU:
oficial trebuie sa fie destept, dragut, cu simtul umorului, elegant, punctual, onest, iubitor, fidel.............. DA: neoficial cam ce a zis Santos :wink: SUNT MAI DESTEPT CA FREUD :!: :wink: |
Va incing ca iar sunteti off-topic ! :P
Barbat pierdut nevasta la barbut. Ma declar campion.Sunt bun si de amant ... tot vrea Anami unul :twisted: |
Re:
Quote:
|
ANUNT IMPORTANT !!!
Stiti ca s-au despartit cei de la 3 sud est si acum cei 2 care au ramas canta cu paula seling. Formati ase numeste 3 se/ling... OFF-TOPIC: Anami si EvlSantos va rog ... nu va mai certati ... am vrut de multe ori sa intervin in micul vostru \"conflict\" ... Nu imi place sa va vad ca va certati mereu mai ales ca va cunosc pe amandoi ... hai de dragul meu (:P)incercati sa nu mai fiti asa ... :hug: In special tu Radule ... chiar daca esti mai mic ... aratai ca esti barbat ... un getleman ! Hai plssssss.... peace :peace: |
dorule.. el e cel care cauta scandal! eu oricum il ignor asa ca stai calm :wink:
|
Re:
Quote:
ca sa nu fiu offtopic .. vand nervisori la pachet , 3 la 10.000 =)) :P |
pierdut timp in data de 07.02.2005 in zona pta. alba-iulia, intre orele 15:00 si 21:00. il declar nul
|
Atentie cumpar bani dar numai daca faceti discount :!:
|
piedrut enter .. dau la schimb space :)
|
Semi-pierdut cursuri in bar!
Vand prof idiot si milog! Vand loc la facultate! |
Schimb Cayanne Turbo, caramida de euroi,vila in Primaverii si un ditamai 8888 cu amanta :lol: :flower:
|
Ghicesc in palma. Nu mai spun la nimeni.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:47. |
- Copyright 2026 4Tuning