Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

edy99 11-01-07 22:35

Re: interior oltcit
 
bordul ala de matiz e mult intins in fata si nu ma refer la spatiul pt picioare, ma refer de la ceasuri spre parbriz, cred ca are aproximativ jumatate de metru
cum l-o fi montat, sau ce i fi taiat din el:?:

e_Max 12-01-07 20:29

Re: interior oltcit
 
mie tot bordu de oltcit mi se pare tot mai practic

Ja_Rule 12-01-07 21:30

Re: interior oltcit
 
intervine si obisnuinta :)

Magos 12-01-07 23:56

Re: interior oltcit
 
MIE NU IMI PLACE@!!!! Ma rog, asta e doar o opinie personala...

e_Max 13-01-07 00:07

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 696107)
MIE NU IMI PLACE@!!!! Ma rog, asta e doar o opinie personala...

mno mogos ce sa zic fiecare cu gusturile lui

edy99 13-01-07 00:11

Re: interior oltcit
 
nu iti place ce :?: Magos
s-a creeat confizie:D
bordul de oltcit, sau ala de matiz :?: :lol:

e_Max 13-01-07 00:26

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by edy99 (Post 696125)
nu iti place ce :?: Magos
s-a creeat confizie:D
bordul de oltcit, sau ala de matiz :?: :lol:

cred ca nici unu nici altu nui plac la mogos
si edy 99 miai primit mesaju?

edy99 13-01-07 00:32

Re: interior oltcit
 
lool :lol: :lol: :lol: :lol:

Magos 13-01-07 13:17

Re: interior oltcit
 
bordul de cit!!! :(
ala de matiz mi se pare ok....

edy99 13-01-07 17:05

Re: interior oltcit
 
mie imi place, dar dupa cum am zis, mi-ar placea sa vad si un interior 100% schimbat, si nu cu bord de matiz sau mai stiu eu ce, ceva special proiectat pt oltcit :D

e_Max 14-01-07 02:31

Re: interior oltcit
 
ma sincer nu stiu dar poate iar sta bine cu unul din fibra de carbon da cine lucreaza la noi in romania cu fibra de carbon

edy99 14-01-07 02:43

Re: interior oltcit
 
asa e, de carbon , chiar si de fibra iti ia o gasca, pana iti face matrita aia, mai bine o lasi balta :)

e_Max 14-01-07 02:45

Re: interior oltcit
 
hai ca de carbon ar fii mult mai misto ca nu ar mai fi necesar sal imbraci sau sal vopseti si ar arata mult mai bine

edy77_driver 21-01-07 08:11

Re: interior oltcit
 
magos...ce se aude cu masina ta?mai vine?

Magos 21-01-07 16:57

Re: interior oltcit
 
habar nu am .. sa vedem... :(


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning