![]() |
Re: interior oltcit
bordul ala de matiz e mult intins in fata si nu ma refer la spatiul pt picioare, ma refer de la ceasuri spre parbriz, cred ca are aproximativ jumatate de metru
cum l-o fi montat, sau ce i fi taiat din el:?: |
Re: interior oltcit
mie tot bordu de oltcit mi se pare tot mai practic
|
Re: interior oltcit
intervine si obisnuinta :)
|
Re: interior oltcit
MIE NU IMI PLACE@!!!! Ma rog, asta e doar o opinie personala...
|
Re: interior oltcit
Quote:
|
Re: interior oltcit
nu iti place ce :?: Magos
s-a creeat confizie:D bordul de oltcit, sau ala de matiz :?: :lol: |
Re: interior oltcit
Quote:
si edy 99 miai primit mesaju? |
Re: interior oltcit
lool :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re: interior oltcit
bordul de cit!!! :(
ala de matiz mi se pare ok.... |
Re: interior oltcit
mie imi place, dar dupa cum am zis, mi-ar placea sa vad si un interior 100% schimbat, si nu cu bord de matiz sau mai stiu eu ce, ceva special proiectat pt oltcit :D
|
Re: interior oltcit
ma sincer nu stiu dar poate iar sta bine cu unul din fibra de carbon da cine lucreaza la noi in romania cu fibra de carbon
|
Re: interior oltcit
asa e, de carbon , chiar si de fibra iti ia o gasca, pana iti face matrita aia, mai bine o lasi balta :)
|
Re: interior oltcit
hai ca de carbon ar fii mult mai misto ca nu ar mai fi necesar sal imbraci sau sal vopseti si ar arata mult mai bine
|
Re: interior oltcit
magos...ce se aude cu masina ta?mai vine?
|
Re: interior oltcit
habar nu am .. sa vedem... :(
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:19. |
- Copyright 2026 4Tuning