Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Magos 04-12-06 19:57

Re: Oltcit Trs
 
fasso, la multi ani... doarr4u, vineri te revansezi cu cinstea aia :))

e_Max 05-12-06 19:33

Re: Oltcit Trs
 
e daca e ziua si alui fasso sai uram un la multzi ani

Spark 05-12-06 20:00

Re: Oltcit Trs
 
hai nu stricatzi threadu` omului

este un thread special pt asa ceva :
https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/1853-ani.html

B-14-BYE 05-12-06 20:34

Re: Oltcit Trs
 
ms.. dar nu ma supar !

Spark 05-12-06 21:04

Re: Oltcit Trs
 
lasa ... ca eu urarile acolo tzi le-am facut :P

Magos 06-12-06 09:27

Re: Oltcit Trs
 
Mah... A iesit super... Acuma astept sa vad ce mai coace mintea ta...!! Imaginatie... :D Sa vedem.. :D

Madalin Zolti 06-12-06 10:41

Re: Oltcit Trs
 
mi-a adus mosu aseara
cv special + cablu km complet + ceas de bord ptr km de special + 2 aripi fata bune rrau + 500 mii
pe wooferu lui doarr4u si pe o statie
a iesit super masina ta doarr4u felicitari, ai combinat bine negrul cu blue stelar :D

B-14-BYE 06-12-06 15:51

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
ms. ma jucam un pik cu acc prin 8000rpm :D

Spark 06-12-06 16:04

Re: Oltcit Trs
 
faine plecari ...
la motor e schimbat ceva ?

B-14-BYE 06-12-06 16:30

Re: Oltcit Trs
 
doar filtru de aer. evacuarea toata noua. etansata.. stii ca la oltcit conteaza .. sa nu fie infundata.. si curaju sa ii dai peste 8000 :D

Spark 06-12-06 16:33

Re: Oltcit Trs
 
care 8000 ?
ca am fost si pe oltcit.ro ... la date tehnice si acolo zicea ca max ii pana pe la 6500 sau asa ceva ...

B-14-BYE 06-12-06 16:35

Re: Oltcit Trs
 
da.. dar.. daka o tii in podea.. crede-ma ca se duce peste cap turometru :D o sa fac un film..

B-14-BYE 06-12-06 16:45

Re: Oltcit Trs
 
a venit mosu la mine numai cu fete virgine :)) :P

fasso 07-12-06 11:00

Re: Oltcit Trs
 
si eu stiu ca se duce in 8000...eu cu al meu nu dadeam mai mult de 6000 da sincer imi era de ajuns...ca apoi se jelea ambreiajul:))frumoase plecari da am impresia ca si tie iti trebe un kit complet de ambreiaj...nush...s-ar putea sa ma insel...aaaaa....si merci celor care mi-au urat si mie...la multi ani...toate bune apa calda...etc!merci!

B-14-BYE 07-12-06 12:38

Re: Oltcit Trs
 
maine montez stikerele pe aripi si pe usi ! MOmo goodyear.. toate alea :P
maine tot la fel.. geamurile ionizate ! si alarma + inchidere + deschidere port.. am spart banca :D


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning