![]() |
Re: Membri noi
Vino vineri seara in parcarea billa din drumul taberei la ora 22 00. Sa facem cunostiinta
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Quote:
cel mai bine , vb cu golfulet sau cu florica si vineri seara ne vedem la billa dr. taberei :-P |
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
salutare la toti baieti din club si bine v-am gasit sunt membru nou nu stiu daca au ajuns fisele de inscriere la florica din targoviste dar sunt new memberNSL filiala TGV si ma prezint cu o vectra 2000 16v SFI
|
Re: Membri noi
Quote:
si de la mine.. tare vectra 2000 cu 16v sa o stapanesti sanatos si fara incidente...si bun venit in familia noastra bafta ... |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
bine ai venit! >:D< ft frumoasa vectra .. ceva ce nu sta bine akolo e GT-R ala :))
|
Re: Membri noi
Bine ai venit! Frumoasa masinuta! Te asteptam pe la intalniri.
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
pana acum aveam doar o masina la voi in club,acum s-a marit familia....
e ''under construction'' inca......dar se face ea mare;) |
Re: Membri noi
frumoasa.... jucaria :D .. am auzit ca... vrei sa pui un W intors pe el :D
|
Re: Membri noi
Quote:
si super arata.. :D .imi place.. bafta in continuare |
Re: Membri noi
multzumesc ptr urari....si da golftuning ai auzit bine;)
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
welcome to:
Dragos: Bmw seria7 m5 Andrei: Bmw seria3 e30 cabrio Dan: Mitsubishi Eclipse 3 membrii noi |
Re: Membri noi
Bun venit si felicitari pt masini... si la cat mai multe premii alaturi d marea familie NSL....
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:32. |
- Copyright 2026 4Tuning