Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

MaTzA 19-06-07 10:07

Re: Membri noi
 
Vino vineri seara in parcarea billa din drumul taberei la ora 22 00. Sa facem cunostiinta

GolfuletzS 19-06-07 10:29

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by alfredo3ge (Post 955231)
ma oprit doi baieti la semafor ( pe la intercontinental ) si ma intrebat daca vreau sa intru la voi in club( aveau un renault clio ) , le- am dat id de mess dar nu am vorbit cu ei intrebarea ar fi cum se procedeaza ca sa intru la voi in club asta daca ma primiti , eu am o skoda octavia 2 rs de 200cp stock ( dar stock deocamdata urmeaza sa fac multe modificari la ea).

salut daca vrei sa vorbim pana vineri cand e intalnirea.. foloseste cu incadrere nsl_florica sau golfuletz_gti

59AFA 19-06-07 11:51

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by alfredo3ge (Post 955231)
ma oprit doi baieti la semafor ( pe la intercontinental ) si ma intrebat daca vreau sa intru la voi in club( aveau un renault clio ) , le- am dat id de mess dar nu am vorbit cu ei intrebarea ar fi cum se procedeaza ca sa intru la voi in club asta daca ma primiti , eu am o skoda octavia 2 rs de 200cp stock ( dar stock deocamdata urmeaza sa fac multe modificari la ea).

eu cu sacalu eram :lol:
cel mai bine , vb cu golfulet sau cu florica si vineri seara ne vedem la billa dr. taberei :-P

madicioco 21-06-07 22:50

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
salutare la toti baieti din club si bine v-am gasit sunt membru nou nu stiu daca au ajuns fisele de inscriere la florica din targoviste dar sunt new memberNSL filiala TGV si ma prezint cu o vectra 2000 16v SFI

bodyspeed 21-06-07 23:00

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by madicioco (Post 960424)
salutare la toti baieti din club si bine v-am gasit sunt membru nou nu stiu daca au ajuns fisele de inscriere la florica din targoviste dar sunt new memberNSL filiala TGV si ma prezint cu o vectra 2000 16v SFI

salutarii...
si de la mine..
tare vectra 2000 cu 16v
sa o stapanesti sanatos si fara incidente...si bun venit in familia noastra
bafta ...

madicioco 21-06-07 23:03

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 960448)
salutarii...
si de la mine..
tare vectra 2000 cu 16v
sa o stapanesti sanatos si fara incidente...si bun venit in familia noastra
bafta ...

mersi si bucuros de cunostinta sper sa vin si eu cat de curand la o intalnire in bucuresti

Slim29 22-06-07 00:35

Re: Membri noi
 
bine ai venit! >:D< ft frumoasa vectra .. ceva ce nu sta bine akolo e GT-R ala :))

AlexM. 22-06-07 01:55

Re: Membri noi
 
Bine ai venit! Frumoasa masinuta! Te asteptam pe la intalniri.

madicioco 22-06-07 21:47

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Slim29 (Post 960669)
bine ai venit! >:D< ft frumoasa vectra .. ceva ce nu sta bine akolo e GT-R ala :))

:D :D :D o sa l dau jos GT_R si pe alea de pe spate cu 2000 16v sa zica lumea ca i vectra normala cu motor mic ,dupa aceea vedem cine i jupanu

T@zMania 24-06-07 16:45

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
pana acum aveam doar o masina la voi in club,acum s-a marit familia....
e ''under construction'' inca......dar se face ea mare;)

GolfuletzS 24-06-07 16:54

Re: Membri noi
 
frumoasa.... jucaria :D .. am auzit ca... vrei sa pui un W intors pe el :D

bodyspeed 24-06-07 22:56

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 964474)
pana acum aveam doar o masina la voi in club,acum s-a marit familia....
e ''under construction'' inca......dar se face ea mare;)

taz.. super bimmer.. sa il stapanesti sanatos.
si super arata.. :D .imi place.. bafta in continuare

T@zMania 30-06-07 17:58

Re: Membri noi
 
multzumesc ptr urari....si da golftuning ai auzit bine;)

GolfuletzS 07-08-07 15:46

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
welcome to:
Dragos: Bmw seria7 m5
Andrei: Bmw seria3 e30 cabrio
Dan: Mitsubishi Eclipse


3 membrii noi

NSL_KiwY 07-08-07 16:09

Re: Membri noi
 
Bun venit si felicitari pt masini... si la cat mai multe premii alaturi d marea familie NSL....


All times are GMT +2. The time now is 20:32.

- Copyright 2026 4Tuning