Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o reuniune e36 pe 2011 cand ? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/232630-reuniune-e36-2011-a.html)

Lymbutza 29-05-11 18:03

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
oriunde , doar sa nu stam in soare :) !

Billy c25xe 30-05-11 13:30

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Fuck , tocmai a intervenit ceva si daca tineti intalnirea duminica nu o sa pot sa fiu prezent :cry2::cry2:

JustinCase 30-05-11 14:08

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
duminica va fi o zi insorita si cred ca dupa vreo doua ore de stat fix in soare in parcarea de la mall baneasa o sa ne cam treaca pofta de intanlire.

va propun mai degraba parcarea de langa Sala Polivalenta care este inconjurata de copaci si unde va fi mult mai suportabila sederea

https://img11.imageshack.us/img11/765...mapimagens.jpg

sharkylete 30-05-11 14:15

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4359134)
eu propun duminica si ca loc de intalnire la mall'ul din Baneasa! ora 10!

Asa Liviule... sa ma trezesc eu la 7 :))) dar nu face nimic :D vin oricum! :D

Quote:

Originally Posted by Lymbutza (Post 4359451)
oriunde , doar sa nu stam in soare :) !

Quote:

Originally Posted by JustinCase (Post 4361510)
duminica va fi o zi insorita si cred ca dupa vreo doua ore de stat fix in soare in parcarea de la mall baneasa o sa ne cam treaca pofta de intanlire.

va propun mai degraba parcarea de langa Sala Polivalenta care este inconjurata de copaci si unde va fi mult mai suportabila sederea

https://img11.imageshack.us/img11/765...mapimagens.jpg


Locatia poate fi si undeva la un local ceva cu o terasa... sa nu stam in picioare.. in soare ,etc.. poate ne asezam si noi mai bem o "fenta" un "pepsic" :D

Dar inca o data spun ca eu nu cunosc!
Cine stie mai multe locatii din bucuresti sa enumere cateva sa alegem...

JustinCase 30-05-11 17:09

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
de la parcarea polivalentei se poate cobora 500m la terasa dynos de langa fostul poligon auto unde iti poti parca masina foarte aproape de mese si cu ocazia asta poti avea in campul vizual si "subiectul intanlirii". La terasa respectiva ultima oara se putea si hali cate ceva (pentru cei care vin mai de departe de casa). Ba au chiar si spalatorie auto langa daca vrei sa-ti rasfeti masina cu baia anuala :lol:

sharkylete 30-05-11 17:17

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by JustinCase (Post 4361965)
de la parcarea polivalentei se poate cobora 500m la terasa dynos de langa fostul poligon auto unde iti poti parca masina foarte aproape de mese si cu ocazia asta poti avea in campul vizual si "subiectul intanlirii". La terasa respectiva ultima oara se putea si hali cate ceva (pentru cei care vin mai de departe de casa). Ba au chiar si spalatorie auto langa daca vrei sa-ti rasfeti masina cu baia anuala :lol:

Mie mi se pare super locatia! :D Si umbra .. si haleu si terasa si spalatorie :D:D:D

Restu ce parere aveti?!

Lymbutza 30-05-11 20:01

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
aprob ideea lui JustinCase , este foarte buna !

liviu tex 30-05-11 20:21

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
mi-am spus parerea ca loc de intalnire! de acolo plecam spre o terasa ceva! n-am spus ca tre sa stam in soare! plm,era frumos ca treceam pe la casa scanteii,arcu' de triumf,victoriei,magheru si mergeam la o terasa!

sharkylete 30-05-11 20:34

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Pai atunci hai sa ne vedem la Baneasa/IKEA plm.. cea mai libera zona de acolo ca sa nu fim incomodati de alte masini.. stam de palavre pana se aduna toti .. si dupaia mergem spre localul care a zis JustinCase! sau la altul plm.. voi stiti ce e frumos pe acolo :D
Eu ziceam sa ne vedem undeva sa nu fim inghesuiti sau obligati sa stam putin si sa plecam...
Ganditi-va la o locatie si vineri seara se decide clar unde ne vedem si ce facem! :D

Pana una alta mai vb si cu altii de prin Bucuresti/imprejurimi sa nu fim 5 masini! :D

Cine mai stie alte locatii cu umbra/terasa sa le zica sa avem mai multe optiuni!

Numai bine!
:paper:

bmwowners 30-05-11 21:06

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Nu stiu cati sunteti din Bucuresti dar probabil cei ce sugereaza parcarea de la Ikea ca loc de intalnire probabil nu stiu ce inseamna sa gasesti un loc de parcare duminica la Ikea! Unu nu 20 sau cati vreti voi sa va strangeti! Mai mari sanse aveti la AFI sus la ultimul etaj pe acoperis si acolo puteti face si 2-3 poze nice! Eu va sugerez sa va intaniti in fata la Automobile Bavaria in parcarea aia nu e ea foarte mare da oricum nu cred ca veti fi nici voi sute! Ar fi frumos pentru cateva poze!

liviu tex 30-05-11 23:33

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 4362545)
Nu stiu cati sunteti din Bucuresti dar probabil cei ce sugereaza parcarea de la Ikea ca loc de intalnire probabil nu stiu ce inseamna sa gasesti un loc de parcare duminica la Ikea! Unu nu 20 sau cati vreti voi sa va strangeti! Mai mari sanse aveti la AFI sus la ultimul etaj pe acoperis si acolo puteti face si 2-3 poze nice! Eu va sugerez sa va intaniti in fata la Automobile Bavaria in parcarea aia nu e ea foarte mare da oricum nu cred ca veti fi nici voi sute! Ar fi frumos pentru cateva poze!

anu' trecut tot in parcarea IKEA ne-am intalnit,tot duminica! erau locuri de parcare! nu ne intalnim direct in usa de la Mall...

bmwowners 30-05-11 23:42

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by liviu tex (Post 4362948)
anu' trecut tot in parcarea IKEA ne-am intalnit,tot duminica! erau locuri de parcare! nu ne intalnim direct in usa de la Mall...

Man uiti cine a facut anul trecut :P . Faza e ca ne-am intalnit destul de dimineata si daca iti aduci aminte pana am plecat deja incepuse sa se umple pe acolo! Daca va intalniti la 9 da atunci e ok aveti locuri dar undeva la un 12 deja incepe distractia! Eu v-am zis incercati ceva mai altfel ar fi frumoase toate pisicile in fata showroomului de la automobile bavaria cel putin pentru poze!

liviu tex 30-05-11 23:52

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 4362960)
Man uiti cine a facut anul trecut :P . Faza e ca ne-am intalnit destul de dimineata si daca iti aduci aminte pana am plecat deja incepuse sa se umple pe acolo! Daca va intalniti la 9 da atunci e ok aveti locuri dar undeva la un 12 deja incepe distractia! Eu v-am zis incercati ceva mai altfel ar fi frumoase toate pisicile in fata showroomului de la automobile bavaria cel putin pentru poze!

nu am uitat,stiu ca voi ati organizat! mie mi-e indiferent locul pan' la urma!

important e sa fie frumos timpul si sa nu venim 5 masini! din partea mea merg si la Munchen!

oricum discutia asta o purtam in 5,tu ai zis ca nu vi..o sa fim 4 probabil!

c'asa'i in tenis......

sharkylete 31-05-11 00:07

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Daca nici macar cei din bucuresti nu vin TOT in bucuresti... ce pretentii sa mai ai de la altii care stau la sute de Km distanta!?
Daca s-ar organzia intalnirea anuala in bucuresti ar sari toti cu gura.. dom`le .. pai altii de ce nu vin...
EU sper sa fie totusi un pic de agitatie duminica... ca altfel... ce sperante sa mai ai sa vina pe Transfagarasan?!

Pacat ca toti se dau pasionati si cand colo...

MARE PACAT! Macar sa taca si sa nu mai comenteze!

O noapte minunata!
:paper:

liviu tex 31-05-11 00:12

Re: o reuniune e36 pe 2011 cand ?
 
Quote:

Originally Posted by sharkylete (Post 4362994)
Daca nici macar cei din bucuresti nu vin TOT in bucuresti... ce pretentii sa mai ai de la altii care stau la sute de Km distanta!?
Daca s-ar organzia intalnirea anuala in bucuresti ar sari toti cu gura.. dom`le .. pai altii de ce nu vin...
EU sper sa fie totusi un pic de agitatie duminica... ca altfel... ce sperante sa mai ai sa vina pe Transfagarasan?!

Pacat ca toti se dau pasionati si cand colo...

MARE PACAT! Macar sa taca si sa nu mai comenteze!

O noapte minunata!
:paper:

pai de ce sa nu mai comentam? ca'i simplu la tastat! adica imi iei placerea de a ma introduce ca musca'n cur? :lol:

lasa ma ca vedem noi! daca venim putini mergem la mine acasa la gratar!;);)


All times are GMT +2. The time now is 23:32.

- Copyright 2026 4Tuning