Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-64-MVP 01-08-08 17:51

Se pare ca trebuie un update pe aici ca nu prea am mai intrat de mult :D.

o sa pun mai multe poze, cu geamurile, muzica si alte cateva schimbarii la M V P.

B-64-MVP 02-08-08 20:13

B 64 M V P
 
7 Attachment(s)
UPDATE :D :D ! ! !

B-64-MVP 02-08-08 20:13

Re: B 64 M V P
 
si mai am de postat :D ! ! !

bolidu' 03-08-08 11:27

Re: B 64 M V P
 
imi place cum ai pus tweeterele!;)

B-64-MVP 04-08-08 23:17

Re: B 64 M V P
 
merci pentru apreciere :)

B-64-MVP 04-08-08 23:19

B 64 M V P
 
4 Attachment(s)
zona din spate ;)

traiangtg 06-08-08 03:48

Re: B 64 M V P
 
frumoasa , cred ca se aude si marfa rau .bafta colegu'

B-64-MVP 07-08-08 00:46

Re: B 64 M V P
 
ooooooo merci colegu, da tot nu fuce ca alfeta aia nervoasa a ta :D !!!

GIULY 24-08-08 11:50

Re: B 64 M V P
 
buna ideea cu tweeterele.\
felicitari, draguta masina!

B-64-MVP 25-08-08 18:22

Re: B 64 M V P
 
merci domnu giuly pentru apreciere :) !!!

bolidu' 26-08-08 14:48

Re: B 64 M V P
 
totusi mergeau niste boxe ovale pe spate!;)

B-64-MVP 27-08-08 05:38

Re: B 64 M V P
 
stiu, aveam $ pentru ovale dar nu imi place cum arata si de aceea am ales un sistem.

bacauanul 14-12-08 22:22

Re: B 64 M V P
 
Niceee :X

B-64-MVP 08-01-09 04:17

B 64 M V P
 
merci mult, o sa mai revin cu poza mai noi :)

B-64-MVP 22-01-09 17:39

B 64 M V P
 
6 Attachment(s)
Cateva noutati :
- triple noi cu semnalizarea alba
- a 2-a bricheta
- a 2-a plafoniera
- nuca schimbator noua Pilot Carbon
- cotiera noua + noua asezare a butoanelor pentru geamuri
- taiat 4-5 cm din tija schimbatorului
- ceasuri bord Prestige


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning