![]() |
Danger Toys Club
Nu putem participa la primul eveniment de 4tuning din luna Aprilie!Consideram ca nu avem masinile pregatite asa cum am sperat pana acum,cu siguranta vom face parte la al 2 lea!Multa bafta tuturor membrilor si spor la munca...
|
Re: Danger Toys Club
1 Attachment(s)
baieti si fete trece iarna .... si vrem sa vedem si noi ce sa modificat la masini...
|
Re: Danger Toys Club
Quote:
|
Re: Danger Toys Club
multumesc din pacate nu ii dau de cap cu directia:(
|
Re: Danger Toys Club
Quote:
|
Re: Danger Toys Club
nici una din ele...:)) treb sa imi fac directia imi vireaza mai mult intr-o parte si mai putin in partea cea lalta..:( si vreau si eu un mecanic bun ..
|
Re: Danger Toys Club
Quote:
|
Re: Danger Toys Club
Quote:
Quote:
Eu am vrut doar sa atrag atentia ca Danger Toys nu se traduce Jucarii Periculoase cum probabil ati intentionat.. |
Re: Danger Toys Club
Quote:
|
Re: Danger Toys Club
N-ai pt ce! Nu ma deranjeaza nimic. Multa bafta cu clubul! :-)
|
Re: Danger Toys Club
Quote:
|
Re: Danger Toys Club
vorbea un mecanic...
|
Danger Toys Club
terminam cu arogantele????sau sunt masini prea puternice si nu le mai da nimeni de cap.......va rog frumos sa terminam cu astea ca nu cred k sunt masini prea perfecte de a fi in masura sa comentam sau sa raspundem cu arogante la persoane care totusi va dau un sfat sau incearca sa va ajute pe cat se poate
|
Re: Danger Toys Club
la urmatoarea intalnire am si eu ceva de spus...:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:21. |
- Copyright 2026 4Tuning