Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

LuciE36 29-02-12 00:01

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 4906135)
Hai ma poate de data asta te tii si tu de cuvant si aranjezi masina asta cum se cuvine.

trebuie frate :)

LuciE36 29-02-12 18:07

Re: E30 - CT-87-GMA
 
6 Attachment(s)
am cumparat bucsaraia de la puntea spate absolut tot....erau toate terminate.....cateva poze

daffy duck™ 01-03-12 11:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
ce semnatura ai tigane :)))

ct-27-deg 01-03-12 22:29

Re: E30 - CT-87-GMA
 
hai bidel... sper ca maine sa fii fresh sa apucam sa terminam ce am inceput.

LuciE36 08-03-12 13:39

Re: E30 - CT-87-GMA
 
la`m pus pe picioare intru`un final revin cu poze

b31rmy 08-03-12 19:01

Re: E30 - CT-87-GMA
 
7 Attachment(s)
Pun eu pozele pentru tine :)

last_don 09-03-12 08:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Capota va ramane neagra? :rolleyes2

lalyus 09-03-12 15:33

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Salut stiu ursu :D a fost si la Braila si mergea bine tragea bine spor la treaba :D

LuciE36 09-03-12 15:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by last_don (Post 4922309)
Capota va ramane neagra? :rolleyes2

nu va ramane neagra...astept sa vina caldurica sa il dezmembrez pe tot sa il duc la vopsit

LuciE36 09-03-12 15:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by lalyus (Post 4922831)
Salut stiu ursu :D a fost si la Braila si mergea bine tragea bine spor la treaba :D

salut... da de la braila l-am luat chiar trage bine motorul...

BR96FLR 11-03-12 17:28

Re: E30 - CT-87-GMA
 
ce spectacol facea ursu la braila prin port..chiar ma intrebam unde e ca nu lam mai vazut

LuciE36 12-03-12 16:45

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by BR96FLR (Post 4926090)
ce spectacol facea ursu la braila prin port..chiar ma intrebam unde e ca nu lam mai vazut

tot la cta este

LuciE36 16-03-12 16:45

Re: E30 - CT-87-GMA
 
masina se dezmembreaza ptr orice piesa sunati pe nr
0764713930

Adrian_Pintea 16-03-12 16:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
salut, imi spui te rog ce dimensiune ai la cauciucurile de pe rotile BBS spitate?

LuciE36 18-03-12 14:51

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Adrian_Pintea (Post 4935179)
salut, imi spui te rog ce dimensiune ai la cauciucurile de pe rotile BBS spitate?

nu mai sunt rotile


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning