Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Norbi_GT 26-01-11 19:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumos ce se vede pana acuma:D iti urez bafta in continuare.

P.s- pacat de E36... https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...6-2-5-m50.html

Caius TM 26-01-11 20:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
Norbi_GT .. da, bine ca a ajuns pe mana unui pasionat ... :lol:

kox_24 27-01-11 08:16

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
foto spion !!!!mai un pic si iau locu lui mareo :lol::lol::lol:

Maniak22 27-01-11 08:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Auu...mah esti nebun?:):)

Arata foarte bine...M3:) Bv...tine-o tot asa Caius

dr_pricop 27-01-11 09:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
mister a iesit super bine.spor la treaba

mareo 27-01-11 09:06

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 4024932)
foto spion !!!!mai un pic si iau locu lui mareo :lol::lol::lol:

Concurentaaa boss.... :lol:

Vad ca ai reusit sa pui rotile sus,arata bine! :-)

Caius TM 27-01-11 10:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
*kox_24 ..ms pt poze :D

*Maniak22.. inca e un cazan ... dar sper sa arate bine la final ..

*dr_pricop .. mersi bucatareeee :D

*mareo .. putin mai mult entuziasm te rog .. :lol:



mai e ceva de lucru pana o sa fie gata... ma gandesc ca la alti ar fi fost gata de mult daca nu pun accent pe calitate.. (ma refer la capitala..)
aaa sa nu uit pumnul de holsuruburii care le-am scos din masina.. de la bara fata/spate.. si altele..
era ca un joc de strategie.. cand desfaci toate prinderiile originale, tragi de bara si vezi ca nu iasa.. stai linistit.. undeva e un holsurub bine pus! pune'te si cauta... in fine..
mai am de montat aripile fata... si pragurile.. pe langa aparatori si multe altele care mi le trebuie .. pt. ca vreau sa fie totul la locul lui.. fiecare prindere, fiecare plastic..

SB09HMM 27-01-11 10:24

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4025234)
*kox_24 ..ms pt poze :D

*Maniak22.. inca e un cazan ... dar sper sa arate bine la final ..

*dr_pricop .. mersi bucatareeee :D

*mareo .. putin mai mult entuziasm te rog .. :lol:



mai e ceva de lucru pana o sa fie gata... ma gandesc ca la alti ar fi fost gata de mult daca nu pun accent pe calitate.. (ma refer la capitala..)
aaa sa nu uit pumnul de holsuruburii care le-am scos din masina.. de la bara fata/spate.. si altele..
era ca un joc de strategie.. cand desfaci toate prinderiile originale, tragi de bara si vezi ca nu iasa.. stai linistit.. undeva e un holsurub bine pus! pune'te si cauta... in fine..
mai am de montat aripile fata... si pragurile.. pe langa aparatori si multe altele care mi le trebuie .. pt. ca vreau sa fie totul la locul lui.. fiecare prindere, fiecare plastic..

ti-a mai spus cineva ca esti "omul detaliilor" ?bvo, faci treaba buna, respect.

Caius TM 27-01-11 10:34

re: E46 - TM 77 EEE
 
nu sunt chiar detalii...e mai mult strictu necesar.. daca vrei sa faci o treaba buna.. in fine.. mergem mai departe , poate ajunge altu sa o dezmembreze si pe asta... :lol:

laurentiu_tim 27-01-11 11:48

re: E46 - TM 77 EEE
 
19" e calea spre legend....wait for it......wait fooooor iitttt.




waiit forr ittt


.....

DARRYYYYYY:lol:

abia astept sa o vad vopsita :-)

dr_pricop 27-01-11 21:11

re: E46 - TM 77 EEE
 
Mister cum am ajuns bucatar?:D.Sper sa rezolvi problema cu coltul ala de pe partea dreapta spate la aripa vb!Numai bine

shantzu 27-01-11 22:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by dr_pricop (Post 4027395)
Mister cum am ajuns bucatar?:D.Sper sa rezolvi problema cu coltul ala de pe partea dreapta spate la aripa vb!Numai bine

Problema asta nu e pe ambele parti din cauza aripilor mai umflate la M3 ?

squid 28-01-11 07:31

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by SB09HMM (Post 4025283)
ti-a mai spus cineva ca esti "omul detaliilor" ?bvo, faci treaba buna, respect.

Fat-i un calcul estimativ cu ce ai bagat pana acum in masina si cu ce o sa bagi, cred ca iti luai un m3 si atunci era treaba :)

Evacuarea e facuta la Cristi? Pune poze cu ea.

Bafta!

Caius TM 28-01-11 09:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
* laurentiu_tim .. fitz'ar legendary .. :lol:

* dr_pricop .. pt. mine tot timpu ai fost un maestru culinar :D

* shantzu ..ba da, dar se rezolva si la mine... va fi un mic m3 wanna be.

* squid ... ai dreptate.. dar e si alta intretinere la un m3 (ma gandesc).. normal ca mi'as fi dorit un m3.. si inca imi doresc.. dar prefer sa nu ma intind mai mult decat pot...
da, evacuarea am facut'o la cristi... sunt ceva poze pe paginile anterioare...

kox_24 28-01-11 10:14

re: E46 - TM 77 EEE
 
caius omul detalilor.o sa isa fortza.


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning