Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

B XX ADI 16-02-11 20:05

Re: my tuning r5
 
Ideea este ca o dacie poate fi la fel de "tiunabila" ca si un renault 5 pe partea de macanica-performante, pe partea estetica, difera de gusturile fiecaruia....si la sectiunea dacia treaba este mai incinsa fata de asta de la renault...aici mori..de plictiseala:))..la sectiunea dacia mai exista ceva miscare:)...

andishors 16-02-11 23:11

Re: my tuning r5
 
dragilor, sa stiti ca nu vorbesc din filme! sunt posesorul unui renault 5 gtx din '88, motor 1721cc. am un prieten care a avut 5 dacii pana acum, s-a ales praful de ele si la tabla si la partea tehnica foarte repede(am mers cu toate si multe alte dacii inclusiv logan)... renault-ul asta pe care il am nu a vazut garaj de mai bine de 10 ani.nu are pic de rugina... motorul e foarte fiabil...cate si-a luat masina asta de la mine si tot merge si arata foarte bine... pun pariu ca o dacie nu ar fi rezistat + ca nu ar fi avut aceleasi performante.
nu vreau sa o dam in diverse dar va rog nu mai ridicati in slavi dacia, stim cu totii ca e o masina de la care nu trebuie sa ai mari pretentii.
cu asta am sa inchei. imi cer scuze faustino, acum am inteles ce ai vrut sa spui cu ''Aici te contrazic un pic.....suntem mai multi cu dacii decat cu renault 5...''

faustino 17-02-11 07:16

Re: my tuning r5
 
Nu ai de ce sa iti ceri scuze....vii cu o bere si se iarta....:lol:

andishors 17-02-11 13:51

Re: my tuning r5
 
ok,2,3 :lol::lol:;)

fazekasnfs 17-02-11 14:06

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
banda de led albastru pentru interior

Japo 17-02-11 15:48

Re: my tuning r5
 
cati bani ai bagat pana acum in ea ? de curiozitate

fazekasnfs 17-02-11 16:16

Re: my tuning r5
 
cam 500 ron

fazekasnfs 17-02-11 16:16

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
am montat banda si mai este una la parte
celolalt ofost 60 cm lunga si amtaiat in doua

vlad_strumph 17-02-11 17:40

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4094341)
am montat banda si mai este una la parte
celolalt ofost 60 cm lunga si amtaiat in doua

Pentru ce faci tu,eu consider ca nu are rost sa ne irosim cuvintele...tare mult as vrea sa te cunosc si sa stam de vorba...

Brian 17-02-11 18:10

Re: my tuning r5
 
O vedem la 4tuning days anul asta?

fazekasnfs 17-02-11 18:30

Re: my tuning r5
 
nustiu credca da

vlad_strumph 17-02-11 18:59

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4094728)
nustiu credca da

Asta e numaru 1 :))))))))))))))))) ba frate,esti retardat,iti zic ca nu ai nici o sansa in viata,ai pornit fara nici o sansa si vad ca nici tu nu cauti alta...

razvy_91 17-02-11 19:00

Re: my tuning r5
 
De ce sunteti rai ? O sa vedeti masina la 4tuning days ... in spate , in parcare :lol:

iviTe 17-02-11 19:19

Re: my tuning r5
 
deci am citit tot topicul ... nu imi vine sa cred ca exista asa ceva frate :oops: aoleoo cel mai mult imi place pe spate aia cu "Tuning" baga mare in continuare ... ca o sa o faci odata si odata ca in NFS ... :shock:

DaBotta 17-02-11 20:09

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4094728)
nustiu credca da

=)) daca vrei sa fi huiduit si scos afara cu suturi in fund =)). Vei primii cu siguranta premiul pentru cea mai nereusita masina si pentru cei mai multi bani aruncati pe geam aiurea :))


All times are GMT +2. The time now is 21:17.

- Copyright 2026 4Tuning