![]() |
Re: my tuning r5
Ideea este ca o dacie poate fi la fel de "tiunabila" ca si un renault 5 pe partea de macanica-performante, pe partea estetica, difera de gusturile fiecaruia....si la sectiunea dacia treaba este mai incinsa fata de asta de la renault...aici mori..de plictiseala:))..la sectiunea dacia mai exista ceva miscare:)...
|
Re: my tuning r5
dragilor, sa stiti ca nu vorbesc din filme! sunt posesorul unui renault 5 gtx din '88, motor 1721cc. am un prieten care a avut 5 dacii pana acum, s-a ales praful de ele si la tabla si la partea tehnica foarte repede(am mers cu toate si multe alte dacii inclusiv logan)... renault-ul asta pe care il am nu a vazut garaj de mai bine de 10 ani.nu are pic de rugina... motorul e foarte fiabil...cate si-a luat masina asta de la mine si tot merge si arata foarte bine... pun pariu ca o dacie nu ar fi rezistat + ca nu ar fi avut aceleasi performante.
nu vreau sa o dam in diverse dar va rog nu mai ridicati in slavi dacia, stim cu totii ca e o masina de la care nu trebuie sa ai mari pretentii. cu asta am sa inchei. imi cer scuze faustino, acum am inteles ce ai vrut sa spui cu ''Aici te contrazic un pic.....suntem mai multi cu dacii decat cu renault 5...'' |
Re: my tuning r5
Nu ai de ce sa iti ceri scuze....vii cu o bere si se iarta....:lol:
|
Re: my tuning r5
ok,2,3 :lol::lol:;)
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
banda de led albastru pentru interior
|
Re: my tuning r5
cati bani ai bagat pana acum in ea ? de curiozitate
|
Re: my tuning r5
cam 500 ron
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
am montat banda si mai este una la parte
celolalt ofost 60 cm lunga si amtaiat in doua |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
O vedem la 4tuning days anul asta?
|
Re: my tuning r5
nustiu credca da
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
De ce sunteti rai ? O sa vedeti masina la 4tuning days ... in spate , in parcare :lol:
|
Re: my tuning r5
deci am citit tot topicul ... nu imi vine sa cred ca exista asa ceva frate :oops: aoleoo cel mai mult imi place pe spate aia cu "Tuning" baga mare in continuare ... ca o sa o faci odata si odata ca in NFS ... :shock:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:17. |
- Copyright 2026 4Tuning