Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

jakal 21-11-10 22:17

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La multi ani si din partea mea......si sanatate ca e mai buna decat toate....

bafta.....

negoitacata 22-11-10 20:17

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
La multi ani (mai bine mai tarziu)....l-am sunat pe Marean care este ..si mi-a zis ca pleaca la party...din ce vad a fost chef mare nu gluma:D

Ricardinho 14-12-10 17:20

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Baieti , masina este DE VANZARE !!! http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...6-9868373.html



Urmeaza alt proiect mai indraznet :shock:

Keep in touch :twisted:

Ricardinho 03-01-11 18:07

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Masina nu se mai vindeeeee !!! :D
Sunt ne-hotarat stiu , dar nu ma lasa inima sa o dau, vreau sa ma apuc de ea decat sa imi iau altceva.

Wilgax 03-01-11 18:50

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3950369)
Masina nu se mai vindeeeee !!! :D
Sunt ne-hotarat stiu , dar nu ma lasa inima sa o dau, vreau sa ma apuc de ea decat sa imi iau altceva.

Mi s-a luat o piatra de pe inima crede-ma.:rolleyes2.Un an nou cu realizari majore atat pt tine cat si pt masinuta.

haristeas51 03-01-11 19:27

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3950514)
Mi s-a luat o piatra de pe inima crede-ma.:rolleyes2.Un an nou cu realizari majore atat pt tine cat si pt masinuta.

Si mie la fel , tot o piatra + un sac de cartofi :))

Marian_nebunu 03-01-11 20:36

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Cu rabdare faci multe :D:D:D

cu rabdare ai putea sa ma bati si la biliard :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D !!!


e pacat sa vinzi masina :D ti-am mai zis :D

sYdanyel 04-01-11 20:33

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
e frumoasa masina !!
P.S. : ai luat 300 cu ea =p~ ?

Ricardinho 05-01-11 02:23

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by sYdanyel (Post 3954037)
e frumoasa masina !!
P.S. : ai luat 300 cu ea =p~ ?



Salut, multumesc ..

P.S : Da , am prins 300

P A K E 05-01-11 09:34

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3954870)
Salut, multumesc ..

P.S : Da , am prins 300

Vitezomanule! :twisted:

Ricardinho 05-01-11 12:47

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by P A K E (Post 3955164)
Vitezomanule! :twisted:


Cine vorbea .. :mrgreen::lalala: .... Akm ai viteze incet, foarte incet si tiptil ? :)) daia ti-ai luat m5 :))

Ricardinho 17-01-11 18:57

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
4 Attachment(s)
New adition : White Angel Eyes + Xenon 6000k white in proiectoare / Schimbat electromotor
Next adition : Jante BBS CH 19" forjate , scaune bmw performance , capota GTR , lip carbon DTM la bara de M , vopsita integral Alpin Weiss III ca pe M3-ul e92 , admisie carbon CSL , Kompressor ESS , intercooler racing si mai vedem ce va fi in urmatoarele saptamani ...

Grasu'XxL 17-01-11 19:41

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
YEHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAA!!!!!! O īntrebare de amator: cāţi cai vei avea după ce pui superchargerul:)?

Ricardinho 17-01-11 19:46

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 3995171)
YEHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAA!!!!!! O īntrebare de amator: cāţi cai vei avea după ce pui superchargerul:)?

Pai compressoru + admisia csl + soft bun + evacuare eisenmann cap coada + niste mici secrete pe la interne undeva la 500-550 ... mai usoara si sa speram ca e bine :D cam asa asta e target-ul

Grasu'XxL 17-01-11 19:51

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Nimic de zis atunci.... bafta maximă, probleme nule şi prezeţă la competiţiile de drag de anul ăsta. Ai o maşină extraordinară. Keep it that way man:shock::D.


All times are GMT +2. The time now is 21:48.

- Copyright 2026 4Tuning