![]() |
Re: Cielo ysm
cateva poze cu bestia
|
Re: Cielo ysm
2 Attachment(s)
ps uitasem de poze:lol:
|
Re: Cielo ysm
frumoasa masina
semnalele clare de unde le ai?mai poti face rost de o pereche?le vinzi tu? |
Re: Cielo ysm
scz ca nu am mai posta nu este nimic de vanzare de pe masina :D
ps : doar ce a avut masina inainte body kitul ,fetele de usi ,muzica . |
Re: Cielo ysm
In mare... arata bine,oleaca ciudat mi se par evazarile spate asa rotunjite...dar macar te scapi de grija "frecarii" ce strica zic io e plasa aia rosie.. tiganie.
|
Re: Cielo ysm
sa schimbat de mult plasa aia rosie baros cu una neagra dar nu am mai pus de mult poze:lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:53. |
- Copyright 2026 4Tuning